Microsoft PowerPoint 2021 | dla Mac

Microsoft PowerPoint 2021 | dla Mac
 • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
293,75 zt * 357,45 zt * (17,82% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101575
  • Microsoft
  • 1 Mac
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
  amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
  Informacje o produkcie "Microsoft PowerPoint 2021 | dla Mac"

  Kup program PowerPoint 2021 dla komputerów Mac i projektuj profesjonalne prezentacje

  PowerPoint 2021 dla komputerów Mac przenosi jeden z najbardziej udanych i najczęściej używanych programów do tworzenia prezentacji na komputery Mac. Wystarczy tylko kilka kroków, by zaprojektować poszczególne slajdy prezentacji z użyciem wielu różnych elementów, takich jak grafiki, tabele i diagramy, oraz by przyciągnąć uwagę widza różnymi przejściami między slajdami. Rozwiązanie programowe umożliwia wyraźną wizualizację nawet złożonych kontekstów, a przez to przekazywanie ich w zrozumiały sposób. Jeśli kupisz w naszym sklepie Microsoft PowerPoint 2021 Mac w niskiej cenie, będziesz mógł z pożytkiem używać tego programu do prezentacji w niezliczonych dziedzinach życia. Czy to wykład w szkole lub na uniwersytecie, prezentacja danych biznesowych w firmie, pokaz slajdów na uroczystości rodzinnej czy prezentacja na temat rocznego planu klubu, z licencją Microsoft PowerPoint 2021 Mac jesteś dobrze przygotowany do tych i wielu innych zadań. Jeśli chcesz rozdać materiały po swojej prezentacji, jest to możliwe bez większego wysiłku. Wystarczy kilka kroków, by stworzyć skrypt na podstawie prezentacji PowerPoint.

  Kup PowerPoint 2021 Mac i skorzystaj z imponujących innowacji

  Jeśli kupisz Microsoft PowerPoint 2021 Mac, możesz spodziewać się wielu innowacji i ulepszeń, które z jednej strony zwiększą wygodę, a z drugiej poszerzą możliwości. Dzięki współtworzeniu dokumentów możesz teraz jeszcze efektywniej pracować z innymi osobami nad prezentacją. To tak zwane współautorstwo pozwala ci edytować tę samą treść w czasie rzeczywistym bez otrzymywania ostrzeżenia o ochronie przed zapisem. Kolorowe kursory pokazują, którzy użytkownicy dokonują aktualnie zmian w prezentacji. Między innymi zaawansowane funkcje komentowania w Microsoft Teams i PowerPoint 2021 Mac są świetne do prowadzenia dialogu i wspólnego osiągania wielkich rzeczy bez konieczności bycia przywiązanym do konkretnego miejsca. Zamiast notatek, w centrum funkcji komentowania znajdują się wirtualne rozmowy. Microsoft dodał w tym celu odpowiedni przycisk odpowiedzi. Kupując program Microsoft PowerPoint 2021 Mac, korzystasz z rozszerzonej biblioteki multimediów, która zawiera teraz jeszcze więcej grafik, ikon i innych materiałów multimedialnych. Nowe pole wyszukiwania w górnej części programu do prezentacji sprawia, że jeszcze szybciej można znaleźć i wykorzystać treści, artykuły pomocy i funkcje. Możesz teraz zapisać prezentację jako animowany GIF i udostępnić ją w serwisach społecznościowych.

  Kup PowerPoint 2021 Mac online i przekazuj informacje w jasny sposób

  Kiedy kupujesz program Microsoft PowerPoint 2021 Mac, otrzymujesz pełną wersję, której możesz używać bez ograniczeń i która nie jest objęta subskrypcją. Szacuje się, że z 95% udziałem w rynku, prezentacja PowerPoint jest liderem i pozostaje podstawowym wzorcem przekazywania wizualnie atrakcyjnych informacji Twoim odbiorcom. PowerPoint 2021 oferuje bogactwo funkcji, efektów i animacji, z którymi nie może się równać żaden inny program do tworzenia prezentacji. Program do prezentacji jest bardzo elastycznym rozwiązaniem, które bezproblemowo współpracuje z dziesiątkami narzędzi innych firm. Zarówno nauczyciele, jak i użytkownicy biznesowi znajdą tu wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia pełnowartościowego kursu w PowerPoint. Wiele rozwiązań do tworzenia treści i e-learningu jest zbudowanych na platformie PPT. Z licencją Microsoft PowerPoint 2021 Mac otrzymujesz potężne oprogramowanie, którego liczne funkcje pozwolą ci błyskawicznie stworzyć prezentację, która pozostawi pozytywne i trwałe wrażenie na odbiorcach.

  Wymagania systemowe:

  Procesor

  Procesor Intel lub Apple Silicon (układ M1)

  Systemy operacyjne

  Mac OS for Mac
  Office for Mac jest obsługiwany przez trzy najnowsze wersje systemu macOS. Wraz z ogólną dostępnością nowych głównych wersji systemu macOS, Microsoft zaprzestanie wspierania najstarszej wersji, a zamiast tego będzie wspierać najnowszą i obie poprzednie wersje systemu macOS. Funkcjonalność i dostępność funkcji produktu może się różnić w przypadku starszych systemów. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, używaj najnowszej wersji każdego z wymienionych powyżej systemów operacyjnych.

  RAM

  co najmniej 4 GB RAM

  Miejsce nadysku twardym

  co najmniej 10 GB dostępnego miejsca na dysku

  Wyświetlacz

  co najmniej Rozdzielczośćwyświetlacza1,280 x 800 pikseli

  (skontaktuj się z producentem, by uzyskać szczegółowe informacje)

  Powiązane łącza do "Microsoft PowerPoint 2021 | dla Mac"
  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

  to takie proste:


  KUPIĆ
  Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

  DOWNLOADEN
  Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

  INSTALUJ
  Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


  Wyświetlony