Microsoft Office 365 Single | dla PC/Mac/Mobile Devices

38% GESPART
Microsoft Office 365 Single | dla PC/Mac/Mobile Devices
Microsoft Office 365 Single | dla PC/Mac/Mobile Devices
   
 • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
244,75 zt * 391,76 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

Sposób wysyłki

  • LS-102511
  • Microsoft
  • 5 urządzeń | 1 użytkownik
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • Europa
  • E-mail
  • Word
   Excel
   PowerPoint
   OneNote
   Outlook
   Publisher
   Access
   OneDrive
  amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
  Informacje o produkcie "Microsoft Office 365 Single | dla PC/Mac/Mobile Devices"

  Kup online pakiet Microsoft Office 365 Single i korzystaj z najnowszego oprogramowania

  Dzięki Jednolitemu Kluczowi Microsoft Office 365 możesz zawsze korzystać z najnowszej wersji profesjonalnych i przyjaznych dla użytkownika aplikacji pakietu Office. Nie ma znaczenia, czy używasz komputera z systemem Windows czy Mac. Microsoft Office 365 Single jest skierowany przede wszystkim do użytkowników prywatnych, studentów, uczniów, osób pracujących na własny rachunek i freelancerów. W ramach subskrypcji będziesz na bieżąco otrzymywał najnowsze funkcje, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z ciągłego rozwoju producenta. Otrzymasz też najnowsze aktualizacje zabezpieczeń. Jeśli kupisz pakiet Microsoft Office 365 Single w niskiej cenie, będziesz mógł korzystać z programu do edycji tekstu Word, arkusza kalkulacyjnego Excel, programu do prezentacji PowerPoint, programu do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook oraz cyfrowego notatnika OneNote. Jeśli masz komputer z systemem Windows, możesz także użyć programu do publikowania Publisher oraz programu do obsługi baz danych Access.

  Kup online Microsoft Office 365 Single i korzystaj z wielu aplikacji

  Dzięki Jednolitemu Kluczowi Microsoft Office 365 możesz używać programu Word do tworzenia tekstów dowolnej wielkości i typu. Możesz zaprojektować treść według własnego pomysłu, korzystając z różnych obiektów, takich jak grafiki czy tabele. Jeśli kupisz licencję na Microsoft Office 365 Single taniej przez nasz sklep, możesz używać Excela do przeprowadzania różnych obliczeń i wizualizowania wyników za pomocą wykresów. PowerPoint pozwala wygodnie tworzyć prezentacje, które mogą być wykorzystywane zarówno w szkole, na uczelni, jak i w biurze do przedstawiania szerokiego zakresu informacji. Outlook pozwala na odbieranie, wysyłanie, przekazywanie, zarządzanie i archiwizowanie poczty elektronicznej. Możesz jednak używać tego wszechstronnego oprogramowania do zarządzania kalendarzami, kontaktami i zadaniami. Cyfrowy notatnik OneNote pozwala na szybkie zapisywanie różnych informacji. Za pomocą programu Access for Windows można tworzyć profesjonalne aplikacje bazodanowe. Publisher for Windows oferuje wiele funkcji do tworzenia efektownych publikacji, takich jak broszury czy ulotki.

  Kup Office 365 Single online i korzystaj z Edytora Microsoft

  Potężny Edytor Microsoft, który nie jest dołączany do klasycznych pakietów Office, pozwala także na korzystanie z wygodnego narzędzia do sprawdzania gramatyki i pisowni poza aplikacjami Office. Ale funkcje inteligentnego asystenta pisania sięgają znacznie dalej. Program pomaga doskonalić styl pisania dzięki sugestiom, a nawet potrafi rozpoznać nieprawidłowe cudzysłowy, zbędne przecinki i niewłaściwe odstępy między zdaniami. Jeśli kupisz Microsoft Office 365 Single Key tanio przez nasz sklep, edytor Microsoft zwróci uwagę na niepoprawne użycie słów i podwójne przeczenia. Niezależnie od tego, czy jest to e-mail, dokument czy wpis internetowy, jakość tekstów osiąga nowy poziom.

  Dla dużej elastyczności: kup online Microsoft Office 365 Single

  Użytkownik może korzystać z niezliczonych aplikacji na maksymalnie 5 urządzeniach, korzystając z wszechstronnej kompatybilności z systemami Windows, macOS, iPadOS, iOS i Android. Dzięki Jednolitemu Kluczowi Microsoft Office 365 zyskujesz więc dużą elastyczność i możesz pracować niezależnie od lokalizacji. W ramach subskrypcji otrzymujesz 1 terabajt miejsca w chmurze OneDrive, gdzie możesz szybko i łatwo przechowywać pliki. Jeśli kupisz licencję na Microsoft Office 365 Single po niskiej cenie, możesz bez wysiłku udostępniać dane przechowywane w chmurze innym użytkownikom i pracować nad nimi w zespole. Czy to Mac, czy Windows, wszystkie aplikacje zachwycają intuicyjną użytecznością i przejrzystym interfejsem użytkownika.

  Kup Office 365 Single online i korzystaj z kreatywnych narzędzi wspomaganych przez sztuczną inteligencję

  W przeciwieństwie do klasycznych pakietów Office, możesz korzystać z kreatywnych narzędzi wspieranych przez sztuczną inteligencję, które sprawiają, że procesy robocze są jeszcze łatwiejsze i mniej skomplikowane. Oprócz asystenta CV, jednym z narzędzi jest Trener Prezenterów PowerPoint. Trener Prezenterów pomaga doskonalić sposób prowadzenia prezentacji i w tym celu analizuje testy użytkownika. Jakość prezentacji jest stale poprawiana dzięki raportowi zawierającemu statystyki i dodatkowe sugestie dotyczące ulepszeń. Jeśli kupisz licencję na Office 365 Single w niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu, będziesz mógł korzystać z nieograniczonej pomocy technicznej. Oznacza to, że bez dodatkowych opłat otrzymasz telefoniczną lub za pośrednictwem czatu pomoc ukierunkowaną na osiągnięcie celu.

  Dla wysokiego poziomu bezpieczeństwa: kup tanio Microsoft Office 365 Single

  Liczne funkcje zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa. Dotyczy to także zwiększonego bezpieczeństwa OneDrive. Zintegrowana funkcja wykrywania ransomware chroni twoje dane przed nieautoryzowanym dostępem. Jeśli kupujesz licencję na Microsoft Office 365 Single online za pośrednictwem naszego sklepu, możesz dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo dzięki dwuetapowej kontroli tożsamości. Z Outlook.com korzystasz z efektywnego szyfrowania wiadomości. Abonament obejmuje 60 minut na rozmowy przez Skype'a miesięcznie, które można wykorzystać także na rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe. Dzięki Jednolitemu Kluczowi Microsoft Office 365 jesteś więc kompleksowo przygotowany do wykonywania szerokiej gamy zadań.

  Wymagania systemowe:

  Komputer i procesor
  System operacyjny Windows: 1,6 GHz lub szybszy (dwurdzeniowy)
  macOS: procesor Intel

  Pamięć robocza
  System operacyjny Windows: 4 GB RAM, 2 GB RAM (32 bit)
  macOS: 4 GB RAM

  Dysk twardy
  System operacyjny Windows: 4 GB dostępnego miejsca na dysku
  macOS: 10 GB dostępnego miejsca na dysku twardym w formacie HFS+ (znanym też jako Mac OS Extended) lub APFS. Z czasem, w związku z aktualizacjami, może być wymagane dodatkowe miejsce na dysku.

  Ekran
  System operacyjny Windows: rozdzielczość 1 280 x 768 pikseli (32-bitowy wymaga renderowania z akceleracją sprzętową co najmniej 4K)
  macOS: rozdzielczość 1 280 x 800 pikseli
  Aplikacje internetowe wymagają takiej samej minimalnej rozdzielczości jak system operacyjny, na którym działają.
  Aplikacje działające w ramach Microsoft Teams przyjmą minimalną rozdzielczość Teams.

  Minimalna rozdzielczość zakłada, że zoom, ustawienia DPI i skalowanie tekstu są ustawione na 100 %. Jeśli wartość nie wynosi 100 %, minimalna rozdzielczość musi zostać odpowiednio przeskalowana. Przykład: Jeśli ustawienie "Skalowanie i porządkowanie" systemu Windows jest ustawione na 200% na Twoim Surface Book z fizycznym wyświetlaczem o rozdzielczości 3 000 x 2 000 pikseli, to Office rozpoznałby logiczną rozdzielczość ekranu 1 500 x 1 000, spełniając w ten sposób minimalne wymaganie 1 280 x 768.

  Karta graficzna
  Windows OS: Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga DirectX 9 lub nowszego z WDDM 2.0 lub nowszym dla Windows 10 (lub WDDM 1.3 lub nowszym dla Windows 10 Fall Creators Update).
  macOS: Brak wymagań dla karty graficznej

  System operacyjny
  System operacyjny Windows: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows Server 2019, Windows Server 2016
  macOS: Jedna z trzech najnowszych wersjisystemumacOS. Kiedy pojawia się nowa duża wersja systemu, aktualna wersja macOS i dwie poprzednie wersje.

  Aplikacje mobilne

  AplikacjeWindows 
  Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint, OneNote) wymagają uruchomienia obsługiwanej wersji systemu Windows 10 Mobile na obsługiwanym urządzeniu   .

  iOS 
  Office dla iPada® i iPhone'a® (w tym Outlook dla iOS) jest obsługiwany przez dwie najnowsze wersje systemów iOS i iPadOS. Gdy pojawia się nowa wersja iOS lub iPadOS, staje się ona jedną z dwóch najnowszych wersji systemu operacyjnego. Office jest wtedy obsługiwany pod tą i poprzednią wersją systemu iOS lub iPadOS.

  Android 
  Office dla Androida (w tym Outlook dla Androida) może być zainstalowany na tabletach i smartfonach z każdą obsługiwaną wersją systemu Android i z procesorem ARM lub Intel x86. Od 1 lipca 2019 wsparcie jest ograniczone do czterech ostatnich głównych wersji systemu Android.
  Funkcjonalność i dostępność funkcji produktu może się różnić w przypadku starszych systemów. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, używaj najnowszej wersji każdego z wymienionych powyżej systemów operacyjnych.

  Powiązane łącza do "Microsoft Office 365 Single | dla PC/Mac/Mobile Devices"
  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

  to takie proste:


  KUPIĆ
  Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

  DOWNLOADEN
  Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

  INSTALUJ
  Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


  63% GESPART
  Windows 10 Pro Windows 10 Pro
  73,25 zt * 195,51 zt *
  72% GESPART
  Windows 11 Home Windows 11 Home
  122,26 zt * 440,51 zt *
  67% GESPART
  Windows 11 Pro Windows 11 Pro
  146,76 zt * 440,51 zt *
  43% GESPART
  G Data Total Security 2022 G Data Total Security 2022
  Od 102,41 zt * 180,81 zt *
  42% GESPART
  Bitdefender Total Security 2022 Bitdefender Total Security 2022
  Od 185,96 zt * 318,45 zt *
  70% GESPART
  Kaspersky Internet Security 2022 Kaspersky Internet Security 2022
  Od 73,01 zt * 244,51 zt *
  53% GESPART
  29% GESPART
  70% GESPART
  Kaspersky Total Security 2021 Kaspersky Total Security 2021
  Od 131,81 zt * 440,51 zt *
  67% GESPART
  McAfee Internet Security 2022 McAfee Internet Security 2022
  Od 29,16 zt * 87,95 zt *
  69% GESPART
  McAfee Total Protection 2022 McAfee Total Protection 2022
  Od 29,16 zt * 92,85 zt *
  32% GESPART
  NordVPN Premium dla 6 urządzeń NordVPN Premium dla 6 urządzeń
  Od 332,71 zt * 489,75 zt *
  25% GESPART
  Surfshark VPN Surfshark VPN
  Od 293,75 zt * 391,76 zt *
  48% GESPART
  Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
  Od 63,45 zt * 122,26 zt *
  14% GESPART
  50% GESPART
  50% GESPART
  Norton Security 3.0 | 2022 Norton Security 3.0 | 2022
  Od 73,01 zt * 146,51 zt *
  13% GESPART
  Malwarebytes Premium 2022 | dla Windows Malwarebytes Premium 2022 | dla Windows
  Od 171,26 zt * 195,95 zt *
  75% GESPART
  BullGuard Internet Security 2022 BullGuard Internet Security 2022
  Od 24,01 zt * 97,95 zt *
  71% GESPART
  49% GESPART
  VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
  548,56 zt * 1 077,76 zt *
  42% GESPART
  40% GESPART
  16% GESPART
  83% GESPART
  52% GESPART
  Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
  Od 58,56 zt * 122,26 zt *
  70% GESPART
  Kaspersky Internet Security 2021 Kaspersky Internet Security 2021
  Od 117,11 zt * 391,51 zt *
  52% GESPART
  Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Windows 10 Enterprise LTSC 2019
  538,75 zt * 1 126,51 zt *
  18% GESPART
  26% GESPART
  30% GESPART
  82% GESPART
  18% GESPART
  63% GESPART
  Windows 10 Pro Windows 10 Pro
  73,25 zt * 195,51 zt *
  67% GESPART
  Windows 11 Pro Windows 11 Pro
  146,76 zt * 440,51 zt *
  24% GESPART
  Microsoft Word 2021 | dla Windows Microsoft Word 2021 | dla Windows
  293,75 zt * 386,86 zt *
  60% GESPART
  Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
  Od 1 954,86 zt * 4 855,41 zt *
  17% GESPART
  72% GESPART
  Windows 11 Home Windows 11 Home
  122,26 zt * 440,51 zt *
  22% GESPART
  Microsoft Office 365 Enterprise E3 Microsoft Office 365 Enterprise E3
  Od 9 162,75 zt * 11 759,76 zt *
  60% GESPART
  14% GESPART
  54% GESPART
  50% GESPART
  21% GESPART
  12% GESPART
  62% GESPART
  60% GESPART
  Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
  440,76 zt * 1 102,26 zt *
  53% GESPART
  24% GESPART
  Microsoft Excel 2021 | dla Windows Microsoft Excel 2021 | dla Windows
  293,75 zt * 386,86 zt *
  59% GESPART
  Wyświetlony