Certyfikaty i pieczęcie

Przekonujące referencje Lizenzstar

Dla Lizenzstar zadowolenie klienta jest najwyższym wyróżnieniem. Opinie na temat TrustedShops, takie jak "Lizenzstar: Gwiazda wśród sklepów licencyjnych", są dla nas motorem i motywacją do ciągłego rozwoju. Jednak nie tylko nasi klienci, ale także renomowane instytucje doceniają nasze bezpieczne, niezawodne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie. Dlatego Lizenzstar został wyróżniony renomowanymi certyfikatami i pieczęciami branżowymi. Jesteśmy certyfikowanym TrustedShop, który został nagrodzony złotą pieczęcią ShopVote, a także przeszedł audyt IT-Recht Kanzel. Nagrody i pieczęcie potwierdzają doskonałą obsługę i najwyższą wiarygodność. W dalszej części chcielibyśmy bardziej szczegółowo przedstawić znaczenie certyfikatów i pieczęci oraz wysokie kryteria przyznawania nagród.

TrustedShops

Firma TrustedShops z Kolonii już od kilkudziesięciu lat testuje sklepy internetowe pod kątem ich wiarygodności i jakości. W szczególności ochrona konsumenta, obsługa klienta, bezpieczeństwo danych, przejrzystość cen i zdolność kredytowa stanowią elementarne składniki intensywnego egzaminu. Lizenzstar spełnił wszystkie kryteria ku naszemu pełnemu zadowoleniu i dlatego otrzymał upragniony certyfikat TrustedShops. Nasz sklep z oprogramowaniem oferuje, jak zwykle w przypadku TrustedShops, jasny, przejrzysty i zrozumiały proces zakupu. Z nami otrzymasz jasne i zrozumiałe informacje o danym produkcie, zakresie dostawy i kosztach. Ponadto przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa danych, dlatego stosujemy najnowocześniejszą technologię szyfrowania. Lizenzstar przekonuje wszechstronną i zorientowaną na klienta pomocą techniczną, która jest dostępna przez czat, telefon oraz e-mail i oferuje kompetentne wsparcie w przypadku najróżniejszych pytań. Jak zwykle w przypadku TrustedShops, oferujemy bezwarunkową przejrzystość cen, aby zapewnić optymalną porównywalność. Twoje zakupy mogą być ubezpieczone w Lizenzstar do kwoty 10.000  - w ten sposób zapewniamy kompleksową ochronę kupującego.

ShopVote

Lizenzstar posiada złotą pieczęć ShopVote monachijskiej firmy Blickreif GmbH, a tym samym ocenę "bardzo dobry" za wyjątkowo wysoki poziom zadowolenia klientów. ShopVote jest darmowym, wiarygodnym i niezależnym portalem ratingowym z kompleksową ochroną przed manipulacją, co ostatecznie gwarantuje, że wszystkim ocenom konsumentów można bezwarunkowo ufać. W przeciwieństwie do innych portali, ocen nie można kupować. Wszystkie opinie zostały zebrane i są wynikiem naszych usług oraz doskonałych warunków. Na informacje zwrotne patrzymy z pewną dumą i jesteśmy wdzięczni za każdą opinię.

Kancelaria IT

Po dokładnym sprawdzeniu Lizenzstar otrzymał znak jakości IT-Recht Kanzlei. Ten znak jakości gwarantuje naszym klientom, że teksty prawne są aktualne. W ten sposób, poza niskimi cenami produktów i kompleksową obsługą, oferujemy także absolutne bezpieczeństwo prawne przy zakupie kluczy produktów. Od 2006 roku firma prawnicza Keller-Stoltenhoff and Keller weryfikuje i rozszerza kryteria oceny, które zostały w pełni spełnione przez Lizenzstar. Nasza polityka prywatności pochodzi między innymi od ekspertów prawnych i gwarantuje kompleksową ochronę Twoich danych osobowych. Lizenzstar kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo, przejrzystość i niezawodność.

Wyświetlony