O nas

Najwyższa nagroda: Twoje zadowolenie

Lizenzstar oznacza wsparcie zorientowane na klienta, korzystne ceny i bezwarunkową niezawodność. Dzięki takiemu połączeniu usług możemy się pochwalić ponad 100 000 zadowolonych klientów i odpowiadającymi im opiniami w TrustedShops, Shopvote i Google. W opiniach na TrustedShops można znaleźć stwierdzenie, że Lizenzstar jest "gwiazdą wśród licencjonowanych sklepów". Takie informacje zwrotne dodają nam otuchy w naszej pracy i inspirują do ciągłego ulepszania naszej oferty. Bardzo cieszymy się z różnych certyfikatów i pieczęci przyznanych naszemu sklepowi z oprogramowaniem przez renomowane instytucje, ale zadowolenie naszych klientów jest najwyższą nagrodą, jaką można komuś przyznać.

Cele Lizenzstar - zawsze nastawione na twoją satysfakcję

Wszystkie cele Lizenzstar ostatecznie dążą do jednego nadrzędnego celu: twojej satysfakcji. Chcemy zaoferować wszystkim naszym klientom oprogramowanie, które najlepiej odpowiada ich potrzebom. Lizenzstar oferuje zarówno użytkownikom prywatnym, jak i klientom komercyjnym rozwiązania programowe dostosowane do ich potrzeb w najlepszej możliwej cenie. Udostępniamy wiele różnych metod płatności, aby zapewnić ci maksymalną elastyczność. Z tego powodu jako metody płatności oferujemy Amazon Pay, Giropay, NATYCHMIASTOWY TRANSFER / Klarna, iDEAL, Bancontact oraz przedpłatę. Ponadto firmy, uniwersytety, stowarzyszenia i podobne organizacje mogą dokonywać u nas zakupów na konto. Patrząc na nasze niskie ceny, możesz zadać sobie pytanie, czy wobec tak niskich cen mogą to być jeszcze legalne klucze do produktów. Nawet patrząc na certyfikaty potwierdzające i pieczęcie, możemy zagwarantować, że kupujesz u nas tylko legalne i funkcjonalne licencje. Uzyskanie tak korzystnych cen jest możliwe dzięki zakupowi dużych ilości towaru oraz sprzedaży cyfrowej, która nie wiąże się z żadnymi kosztami magazynowania. Naszą misją jest dostarczanie wszystkim klientom wysokiej jakości oprogramowania w najlepszych możliwych cenach.

Lizenzstar - odpowiednie oprogramowanie dla każdej potrzeby

W żadnym momencie nie opieramy się na pozytywnych recenzjach i status quo. Ponieważ chcemy zaoferować odpowiednie oprogramowanie dla każdego klienta, stale poszerzamy nasz katalog produktów i dodajemy nowe i dodatkowe rozwiązania programowe dla użytkowników prywatnych, firm, osób samozatrudnionych i freelancerów. Nasza klientela, podobnie jak grupa docelowa, staje się coraz większa i bardziej zróżnicowana. Systemy operacyjne, aplikacje Microsoft Office, oprogramowanie do rozpoznawania mowy, programy antywirusowe, oprogramowanie serwerowe i związane z nim licencje dostępowe, programy graficzne i inne rozwiązania programowe stanowią część naszej bogatej oferty, którą stale rozwijamy, mając na uwadze twoje zadowolenie.

Jakość i wysoka wartość są naszym założeniem

Każdy produkt opuszcza naszą siedzibę dopiero po dokładnej kontroli, dzięki czemu otrzymujesz od Lizenzstar tylko bezpieczne, funkcjonalne i nieskazitelne produkty. Wysyłka niesprawdzonego produktu nie spełniałaby naszych wysokich standardów jakości. Możemy być zadowoleni tylko wtedy, gdy ty, klient, jesteś zadowolony. Z tego powodu w razie problemów jesteśmy dostępni natychmiast i zapewniamy ci bezpłatną, zorientowaną na klienta pomoc.

Lizenzstar - zawsze kładziemy duży nacisk na odpowiedzialność

Jeśli podczas pierwszej instalacji lub aktywacji pojawią się jakiekolwiek problemy, pomożemy ci, oferując usługi zorientowane na rozwiązanie problemu. Z wysoko zmotywowanymi ekspertami Lizenzstar możesz skontaktować się przez czat, telefon lub e-mail. Jeśli skontaktujesz się z nami przez czat, otrzymasz szybką odpowiedź i kompetentne wsparcie w swojej sprawie. Jeśli wybierzesz centralę telefoniczną, nie spotkasz się z kolejką, ale z fachowym pracownikiem obsługi. W nieskomplikowany sposób można umówić się na spotkanie lub oddzwonić. Na e-maile odpowiadamy w ciągu 8 godzin, podając pomocne rozwiązania. Oferujemy pełne bezpieczeństwo i dlatego przyznajemy prawo do odstąpienia od umowy, choć nie jest to zwyczajowo przyjęte w sprzedaży produktów do pobrania w formie cyfrowej.

Wyświetlony