Microsoft Access 2019 | for Windows | Retail

55% GESPART
Microsoft Access 2019 | for Windows | Retail
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
156,55 zt * 351,62 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101558
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Access 2019 | for Windows | Retail"

Kup Microsoft Access 2019 - projektuj projekty wydajniej

Bazy danych są użytecznymi pomocnikami w wielu dziedzinach, dzięki którym praca staje się bardziej efektywna. Nie musisz być programistą, żeby zrealizować swoje pomysły dotyczące baz danych. Wszystko, czego potrzebujesz, to Microsoft Access 2019, a kupując Microsoft Access 2019, skorzystasz z możliwości, jakie daje oprogramowanie bazodanowe.

tworzenie niestandardowych rozwiązań za pomocą programu Microsoft Access 2019

W wielu firmach bazy danych są ważnym narzędziem do przechowywania, zarządzania i przetwarzania informacji w sieci. Kup wszechstronnego pomocnika i obsługuj całe procesy, na przykład w sprzedaży lub zakupach, z pomocą dostosowanej bazy danych. Przejrzysta struktura i prosta obsługa to największe zalety programu Microsoft Access 2019. Użyj oprogramowania do kontrolowania praw dostępu, kto może tylko czytać określone bazy danych, a kto może je edytować.

Twoje korzyści z Access 2019

Kup wersję 2019 programu jako samodzielną aplikację lub jako część kompletnego pakietu Office od Microsoftu i korzystaj z jego łatwości użycia. Podobnie jak inne produkty pakietu Office, program Microsoft Access 2019 jest dostosowany do potrzeb użytkownika końcowego. Podstawowe funkcje są zrozumiałe. Ponadto jest wiele praktycznych elementów, takich jak rozwijane menu z propozycjami wprowadzania danych. Zminimalizuj ryzyko wprowadzenia błędnych danych. Liczne szablony formatów i formularzy są już zintegrowane z programem. Dzięki temu obsługa jest dziecinnie prosta, podobnie jak w przypadku innych aplikacji biurowych, nawet dla osób niebędących programistami.

Jeśli chcesz po raz pierwszy kupić system zarządzania bazą danych za rozsądną cenę, nie musisz się martwić o kompatybilność czy integrację z Windows. Oba programy wywodzą się z Microsoftu, więc integracja jest w zasadzie oczywista. Sytuacja wygląda inaczej, jeśli planujesz używać go z systemem Mac OS. Podczas gdy inne aplikacje pakietu Office są dostępne dla systemów operacyjnych Apple, nie jest tak w przypadku oprogramowania bazodanowego.

kup Microsoft Access 2019 z tymi innowacjami

Program posiada kilka nowych funkcji. Ponad 10 nowych wykresów pomaga lepiej wizualizować dane przechowywane w formularzach i raportach. Wykresy kolumnowe, liniowe czy słupkowe to tylko niektóre z dostępnych w bazie danych Access. Wraca obsługa plików dBASE (DBF), które umożliwiają importowanie i łączenie danych, a także eksportowanie danych do plików dBASE. Wraz z poprawą dostępności jest to niewielki wycinek nowości, które czekają na ciebie, gdy kupisz Microsoft Access 2019. W naszym sklepie czeka na ciebie wiele wspaniałych ofert. Jeśli kupisz od nas pojedynczą aplikację lub kompletny pakiet po niskiej cenie, po zakupie otrzymasz link do pobrania. Po instalacji odblokujesz produkt za pomocą klucza i możesz od razu rozpocząć pracę z pierwszą bazą danych.


Wymagania systemowe dla programu Microsoft Access 2019

Procesor: 1,6 gigahertza (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)
Pamięć: co najmniej 2GB RAM
Miejsce nadysku twardym: co najmniej 4GB dostępnego miejsca
Ekran: co najmniej 1024 * 768 pikseli
Przeglądarka: aktualne wersje Firefox, Internet Explorer, Chrome, Safari lub Microsoft Edge
Wersja .NET:.NET w wersji 3.5 lub wyższej
(skontaktuj się ze sprzedawcą, by uzyskać szczegółowe informacje)

Uwaga:

Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

Powiązane łącza do "Microsoft Access 2019 | for Windows | Retail"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony