Microsoft Publisher 2019 | for Windows | Retail

56% GESPART
Microsoft Publisher 2019 | for Windows | Retail
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
156,55 zt * 357,45 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101546
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Publisher 2019 | for Windows | Retail"

Kup Microsoft Publisher 2019 i twórz profesjonalne publikacje

Publisher 2019 to potężne oprogramowanie od Microsoftu, które pozwoli ci w kilku krokach stworzyć profesjonalne ulotki, broszury czy katalogi. Oprogramowanie biurowe wspiera cię niezliczonymi szablonami. W bardzo krótkim czasie można stworzyć układy do wszelkiego rodzaju publikacji. Nie tylko firmy mogą korzystać z inteligentnego oprogramowania po zakupie klucza do pojedynczej aplikacji, ale także osoby pracujące na własny rachunek, freelancerzy i studenci otrzymują wzrost produktywności po jego pobraniu. Program desktop publishing umożliwia w szczególności tworzenie publikacji drukowanych, nagłówków e-maili oraz prezentacji produktów.

Kup klucz do Microsoft Publisher 2019 online w niskiej cenie i spełnij najwyższe wymagania

Jeśli kupisz Microsoft Publisher 2019, spełnisz najwyższe wymagania stawiane twoim publikacjom pod względem projektu, koloru i układu. Firmy mogą dokładnie odwzorować swój własny, niepowtarzalny wzór korporacyjny i w ten sposób podkreślić wyjątkowość firmy. Obszerny katalog szablonów jest jedynie punktem wyjścia dla twoich kreatywnych pomysłów, bo oczywiście możesz wygodnie realizować własne pomysły, między innymi za pomocą własnych zdjęć i grafik. Dodatkowe efekty, takie jak odbicia czy miękkie cienie, w imponujący sposób wzbogacają importowaną zawartość. Jeśli kupisz Microsoft Publisher 2019, możesz osiągnąć idealnie skalowalne rezultaty, w szczególności dzięki zastosowaniu grafiki wektorowej SVG podczas drukowania.

Kup Microsoft Publisher 2019 i pracuj z sukcesem w zespole

Połączenie z chmurową usługą OneDrive pozwala też na szybkie i efektywne tworzenie plików gotowych do druku w zespole. Użytkownicy mogą polegać na niezawodnej aktualizacji plików w czasie rzeczywistym i korzystać z wysokich standardów bezpieczeństwa usługi w chmurze. Klucz do poszczególnych aplikacji możesz kupić tanio za pośrednictwem naszego sklepu w kilku krokach i po pobraniu korzystać z optymalnego rozwiązania dla publikacji. Program Publisher jest również zawarty w pakiecie Office. W porównaniu z poprzednią wersją, obiekty 3D mogą być teraz integrowane z projektami. Umożliwia to na przykład ustawienie idealnego kąta widzenia na zintegrowanym obiekcie dla instrukcji lub tekstów reklamowych.

Profesjonalny program do tworzenia układów graficznych w biurze: Kup Microsoft Publisher 2019

Jeśli kupisz Microsoft Publisher 2019, możesz oczekiwać intuicyjnego i przyjaznego interfejsu użytkownika, który pozwoli ci zaprezentować imponujące rezultaty już po krótkim czasie. Dostępne są popularne formaty plików, takie jak JPG, XPS i PDF. Microsoft Publisher 2019 został uzupełniony o nowoczesne funkcje, takie jak wprowadzenie możliwości wprowadzania danych za pomocą touchpada oraz pióra. Podobnie jak inne programy z pakietu Office Suite, Microsoft Publisher 2019 ma interfejs ze wstążką przyjazną dla początkujących. Kupując Publisher 2019, kupujesz wszechstronne oprogramowanie, które przenosi publikacje na nowy poziom.

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Publisher 2019

Procesor: 1,6gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)
Pamięć: co najmniej 2GB RAM
Miejsce nadysku twardym: co najmniej 4GB dostępnego miejsca
Ekran: co najmniej 1024 * 768 pikseli
Przeglądarka: aktualne wersje Firefox, Internet Explorer, Chrome, Safari lub Microsoft Edge
Wersja .NET:.NET w wersji 3.5 lub wyższej
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z wydawcą)

Uwaga:

Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

Powiązane łącza do "Microsoft Publisher 2019 | for Windows | Retail"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony