Microsoft Publisher 2013 | dla Windows

Microsoft Publisher 2013 | dla Windows
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
73,25 zt * 181,05 zt * (59,54% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101542
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Publisher 2013 | dla Windows"

Kup Microsoft Publisher 2013 i od tej pory tylko sam twórz i edytuj obrazy

Microsoft Office Publisher 2013 jest najlepszym dowodem na to, że najnowsza wersja nie zawsze jest konieczna. Dzięki temu oprogramowaniu zrealizujesz wszystkie rodzaje publikacji, w których ważne jest perfekcyjne zaprojektowanie obrazu, takie jak katalogi, ulotki, broszury, czasopisma i menu. Ta praktyczna wersja biurkowa jest częścią aplikacji Office. Największą zaletą tego oprogramowania jest to, że jest ono łatwe do zrozumienia i nadaje się także dla użytkowników z niewielką wcześniejszą wiedzą na temat edycji zdjęć.

Office Publisher 2013: potężne narzędzie wprowadza porządek do zalewu obrazów

Jeśli kupisz Microsoft Office Publisher 2013, zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy na zewnętrznych specjalistach, ponieważ od teraz możesz sam tworzyć i edytować obrazy do swoich ulotek, broszur, katalogów i podobnych materiałów o dużej zawartości obrazów. Praca z interfejsem pulpitu i narzędziami do edycji obrazów jest intuicyjna, tak że większość kroków edycyjnych jest oczywista. Microsoft Publisher 2013 przesyła kilka obrazów jednocześnie i w następnym kroku układa je na pulpicie za pomocą jednego kliknięcia myszką. Wystarczy kilka kliknięć, by zdecydować, których zdjęć potrzebujesz w danej chwili. Klikając prawym przyciskiem myszy, umieścisz na pulpicie odpowiedni obraz w pełnym lub niepełnym rozmiarze.

Innowacyjne narzędzie edycyjne Microsoft Publisher

Kolejną zaletą tego innowacyjnego oprogramowania jest funkcja "przeciągnij i upuść", dzięki której zdjęcia można wymieniać w ciągu kilku sekund. W przeciwieństwie do wersji 2010, ta wersja jest bardziej kompatybilna z innymi aplikacjami pakietu Office. Wśród innych wszechstronnych narzędzi do edycji pozytywnie wyróżnia się obszar Scratch. Dzięki temu narzędziu możesz zaprowadzić porządek w swojej edycji zdjęć, ponieważ możesz tu przechowywać obiekty graficzne, których w danej chwili nie potrzebujesz, ale możesz je w każdej chwili odzyskać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Używając funkcji "przeciągnij i upuść", możesz przenosić obrazy tam i z powrotem pomiędzy pulpitem a Obszarem Zdrapywania. W przeciwieństwie do poprzednich wersji, ten program potrafi zapisywać zdjęcia, które nie są potrzebne. Drukowane są tylko obiekty znajdujące się aktualnie na powierzchni roboczej. Kolejną zaletą dla początkujących są menu, funkcje i narzędzia znane z programów Word i PowerPoint. Jeśli jesteś zaznajomiony z edycją tekstu i obrazów w tych aplikacjach, powinieneś kupić Microsoft Publisher 2013.

Możesz też importować zdjęcia z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Flickr. Za pomocą jednego okna dialogowego możesz przeglądać strony internetowe i foldery na swoim komputerze, a także kolekcję Microsoft Clip Art. Dzięki tej funkcji możesz połączyć treści online i offline i zarządzać nimi razem w jednym miejscu, co daje lepszy przegląd sytuacji. Interfejs z chmurą gwarantuje automatyczne tworzenie kopii zapasowych twojej pracy także w tej zewnętrznej lokalizacji.

Kup Microsoft Publisher 2013 jako pojedynczą aplikację w niskiej cenie

W Lizenzstar możesz kupić Microsoft Office Publisher 2013 tanio jako pojedynczą aplikację na jedno stanowisko komputerowe jako plik do pobrania. Pobieranie odbywa się w krótkim czasie poprzez odpowiedni link. Klucz otrzymasz pocztą elektroniczną.

Wymagania systemowe dla Microsoft Publisher 2013

Procesor: 1 gigahertz (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne: Windows Server 2003 (SP2), Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 11
Pamięć: co najmniej 1GB RAM (32bit) lub 2GB RAM (64bit)
Miejsce na dysku twardym: 3,5 GB
(w celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)

Uwaga:

Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

Powiązane łącza do "Microsoft Publisher 2013 | dla Windows"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony