Microsoft Access 2016 | dla Windows

Microsoft Access 2016 | dla Windows
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
97,76 zt * 254,56 zt * (61,6% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101553
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Access 2016 | dla Windows"

Kup Microsoft Access 2016 - tworzenie baz danych stało się proste

Microsoft Access 2016 to oprogramowanie, dzięki któremu jako użytkownik prywatny lub komercyjny możesz szybko stworzyć bazy danych całkowicie zgodne z twoimi wymaganiami. Program Microsoft Access 2016 możesz kupić jako samodzielną aplikację lub jako część kompleksowego pakietu Office, począwszy od Office Professional. Kup teraz Microsoft Access 2016 i rozpocznij pracę od razu.

Podstawowe funkcje programu Microsoft Access 2016 w skrócie

Jako system zarządzania relacyjną bazą danych, Access łączy w sobie silnik Microsoft Jet Engine z narzędziami zintegrowanego środowiska programistycznego. Dzięki graficznemu interfejsowi użytkownika możesz tworzyć aplikacje bazodanowe nawet bez podstawowej wiedzy programistycznej. Twórz w krótkim czasie nie tylko bazy danych na komputerach stacjonarnych, ale także bazy danych w przeglądarce. Dostosowujesz aplikacje optymalnie do swoich potrzeb. Dane są automatycznie zapisywane w bazie danych SQL. To nie tylko zapewnia maksymalne bezpieczeństwo danych. Co więcej, możesz łatwo i szybko podzielić się swoją aplikacją z kolegami lub innymi osobami, jeśli tylko chcesz.

Access 2016 - Łatwe tworzenie baz danych

Samodzielnie twórz własne aplikacje za pomocą programu Microsoft Access 2016 lub skorzystaj z bogatej kolekcji profesjonalnie zaprojektowanych szablonów aplikacji. Podobnie jest z projektowaniem stołów. Kup produkt z rodziny Office i zaoszczędź mnóstwo czasu, korzystając z dostępnych w programie szablonów tabel. Aby to zrobić, po prostu wpisz "Dodaj tabele" w polu tekstowym. Teraz wybierz pożądane tabele i zdefiniuj reguły, pola i relacje dla tabeli. W ciągu zaledwie kilku minut możesz stworzyć aplikację, którą da się uruchomić.

Kup Microsoft Access 2016 - łatwość obsługi jest koniecznością

Dzięki kontrolce "Powiązane elementy" możesz w mgnieniu oka wychwycić w swojej bazie danych kolejne istotne informacje. W tym celu nie musisz opuszczać bieżącego ekranu i zawsze masz właściwy kontekst podczas wprowadzania i sprawdzania danych. Wprowadzanie danych jest szczególnie wygodne dzięki listom rozwijanym, które zawierają predefiniowane sugestie wprowadzenia danych. Pozwala to uniknąć błędów przy wprowadzaniu danych. Kup wersję Access 2016 i wybierz dokładnie taki projekt biura, jaki ci odpowiada. Na przykład projekt "Ciemnoszary" oferuje mocne kontrasty, które są przyjemne dla oka. Wzór "Biały" prezentuje się w tradycyjnym, biurowym stylu. Jeśli chcesz mieć świeży i nowoczesny interfejs użytkownika, projekt "Kolorowy" oferuje optymalne warunki. Dzięki funkcji "Chcesz" możesz powiedzieć programowi własnymi słowami, co chcesz zrobić w aplikacji. Access 2016 firmy Microsoft przeprowadzi cię przez cały proces i przedstawi odpowiednie zasoby, które będą ci pomocne.

Tanie i szybkie pobieranie Microsoft Access 2016

Wiele tanich ofert czeka na ciebie w Lizenzstar. Kup teraz i zacznij działać natychmiast: Po dokonaniu zakupu otrzymasz od nas link, dzięki któremu będziesz mógł pobrać swój produkt. Potem wystarczy już tylko pobrać, zainstalować i aktywować kluczem.

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Access 2016

Procesor: 1 gigahertz (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016
Pamięć: co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3GB dostępnegomiejsca
(skontaktuj się z producentem, by uzyskać szczegółowe informacje)

Uwaga:

Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

Powiązane łącza do "Microsoft Access 2016 | dla Windows"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony