Microsoft Publisher 2016 | dla Windows

Microsoft Publisher 2016 | dla Windows
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
97,76 zt * 254,56 zt * (61,6% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101543
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Publisher 2016 | dla Windows"

Kup Microsoft Publisher 2016 i sam zajmij się edycją zdjęć

Z Microsoft Publisher 2016 tworzysz i edytujesz obrazy jak zawodowcy. Nie musisz już wydawać pieniędzy na zewnętrznych profesjonalistów, którzy tworzą materiały o dużej wartości graficznej, takie jak ulotki, broszury, katalogi czy magazyny. Poza edycją zdjęć, do materiałów zdjęciowych dołączasz także profesjonalnie stworzone teksty.

Jeśli jesteś zaznajomiony z edycją tekstu i obrazów w programach Word i PowerPoint, powinieneś kupić Microsoft Publisher 2016, ponieważ ten program działa na tej samej zasadzie. Dzięki przejrzystemu interfejsowi pracy w połączeniu z intuicyjnymi narzędziami edycyjnymi tworzenie, edytowanie i drukowanie obrazów oraz profesjonalne przetwarzanie tekstu nie stanowi już problemu nawet dla początkujących. Miejsce na edycję i zapisywanie zdjęć jest wykorzystywane efektywnie. Dzięki Obszarowi Zdrapywania możesz uporządkować swój duży zasób zdjęć. Dzięki szablonom Microsoft Office możesz osiągnąć pożądane rezultaty w krótkim czasie. Ikony i kolorowe znaczniki zapewniają optymalny wygląd i ułatwiają rozmieszczenie obrazów. Użyj funkcji "przeciągnij i upuść", aby ułożyć obrazy na pulpicie w taki sposób, w jaki aktualnie potrzebujesz tych obiektów.

Kup Microsoft Publisher 2016 i korzystaj z wielu narzędzi

Ten przyjazny dla użytkownika pulpit umożliwia łatwe wejście w profesjonalną edycję obrazów i tworzenie gotowych do druku prezentacji produktów w różnych wzorach. Od tej pory będziesz mógł pracować tak samo profesjonalnie jak graficy i projektanci multimediów. Liczne szablony formatów od Microsoftu jeszcze bardziej ułatwiają pracę. Pracujesz z popularnymi formatami plików: JPG, PDF i XPS. Microsoft Publisher 2016 został uzupełniony o kilka funkcji, takich jak możliwość wprowadzania danych za pomocą touchpada i pióra. Dzięki interfejsowi z Microsoft Cloud One Drive, w krótkim czasie tworzysz w zespole pliki gotowe do druku. Usługa Microsoft Cloud oferuje także dodatkową opcję przechowywania plików na zewnątrz.

Office Publisher 2016 to potężne narzędzie do profesjonalnego projektowania obrazów, w tym projektowania tekstów, które jest odpowiednie także dla użytkowników z niewielkim doświadczeniem w tej dziedzinie. Liczne narzędzia edycyjne, intuicyjnie zorganizowany obszar roboczy i darmowe szablony formatów od Microsoftu sprawiają, że edycja obrazów jest jeszcze łatwiejsza.

Kup Office Publisher 2016 jako pojedynczą aplikację w niskiej cenie

W Lizenzstar możesz kupić to oprogramowanie Office jako pojedynczą aplikację do pobrania w niskiej cenie. Otrzymasz odpowiedni link z kluczem produktu, a pobieranie zakończy się w krótkim czasie.

Wymagania systemowe dla Microsoft Publisher 2016

Procesor: 1 gigahertz (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne : Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016
Pamięć: co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3GB dostępnegomiejsca
(skontaktuj się z wydawcą, aby uzyskać szczegółowe informacje)

Uwaga:

Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

Powiązane łącza do "Microsoft Publisher 2016 | dla Windows"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony