Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
1 028,75 zt * 2 057,76 zt * (50,01% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101684
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Niemiecki
  • Na całym świecie
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise to potężne narzędzie dla zespołów programistycznych dowolnej wielkości. Tutaj kody mogą być programowane i testowane w czasie rzeczywistym, niezależnie od danej platformy. Dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu do współpracy dla DevOps lub Team Foundation Server nawet kompleksowe projekty mogą być opracowywane i realizowane, a praca nad nimi może odbywać się wspólnie w zespole.

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise zawiera wszystkie funkcje Microsoft Visual Studio 2019 Professional. Dołączone są jednak także dodatkowe funkcje, takie jak debugger migawkowy i testowa wersja TTD (Time Travel Debugging). Użytkownicy mogą także korzystać z różnych rozszerzeń Azure DevOps - takich jak artefakty, self-hosted pipelines czy nawet Test Manager.

Ważne, by wiedzieć: Każdy, kto chce kupić Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise, musi nabyć licencję subskrypcyjną - albo jako miesięczną subskrypcję w ramach Azure Cloud, albo jako subskrypcję odbywającą się za pośrednictwem MSDN Subscription. Co więcej, od początku 2022 roku Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise można kupić tylko poprzez program Open Value Volume Licensing Programme - ale dotyczy to także Microsoft Visual Studio 2019 Professional.

Kup Windows 10 Pro i nie tylko: Opcje licencjonowania Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise w szczegółach

Subskrypcja Standardowa: Jest to subskrypcja w ramach subskrypcji MSDN na okres dwóch lat lub jako Open Value.

Subskrypcja w chmurze: Ten rodzaj subskrypcji jest rezerwowany bezpośrednio w firmie Microsoft, a następnie rozliczany za pomocą Subskrypcji Azure. W tym przypadku użytkownik otrzymuje co miesiąc fakturę.

Licencjonowanie Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise można również zakupić w naszym sklepie jako zwykłą stałą licencję!

Jakie specjalne korzyści oferuje Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise?

Visual Studio oferuje nie tylko narzędzia znane z poprzednich wersji, ale także wiele dalszych optymalizacji i dodatków do różnych podstawowych funkcji. Ponadto Microsoft zaskakuje swoich użytkowników kolejnymi funkcjami, które znacznie ułatwiają codzienne życie programistów.

Dobrym tego przykładem jest Git-First-Workflow, który oferuje użytkownikom dużą łatwość użycia i elastyczność w pracy. Struktura drzewiasta, która była powszechna do wersji 2018, została teraz porzucona - zamiast tego pojawiło się przejrzyste pole wyszukiwania oraz różne filtry, dzięki którym użytkownicy mogą znaleźć wszystkie szablony, których potrzebują.

Praktyczne jest też nowe renderowanie PMA (Per-Monitor-Aware-Rendering). W poprzednich wersjach Microsoft Visual Studio występowały problemy z wyświetlaniem obrazu, gdy korzystano z monitorów o różnych rozdzielczościach - jak to może mieć miejsce na przykład w przypadku połączenia zdalnego. Rezultatem tego był rozmazany obraz w Microsoft Visual Studio, a także nieprawidłowe skalowanie. Z kolei nowością w wersji 2019 jest aplikacja obsługująca PMA i zapewniająca perfekcyjny rendering - niezależnie od tego, jakie współczynniki skalowania zostaną użyte.

Praktyczne jest również to, że Microsoft zoptymalizował wiele dobrze znanych funkcji filtrowania i wyszukiwania dla wersji 2019 - w ten sposób programiści oszczędzają jeszcze więcej czasu i mogą uczynić swoją codzienną pracę znacznie bardziej wydajną.

Pole wyszukiwania używane wcześniej w Visual Studio ma teraz centralne położenie i jest dobrze widoczne na środku paska menu. Ponadto pole wprowadzania danych jest wyposażone w funkcję wyszukiwania rozmytego - oznacza to, że istnieje pewna tolerancja błędu w wyszukiwaniu i podobne wyniki są wyświetlane nawet w przypadku błędnie wpisanych terminów. Co więcej, wyszukiwanie obsługuje opcje. Pasujące trafienia są więc wyświetlane bezpośrednio w odpowiednim punkcie dialogu - nie trzeba już klikać przez menu i kilka poziomów.

Kolejną nową funkcją jest wyszukiwanie referencji, które filtruje wyniki wyszukiwania według określonych parametrów lub czynników. W zależności od tego, czy wyszukiwanie dotyczy akcji zapisu czy odczytu, w polu wyszukiwania wpisuje się słowa "write" lub "read".

Dla programistów, którzy pracują z folderami projektów i kupują system Windows Pro 10, innowacyjna funkcja filtrowania folderów projektów przynosi wiele korzyści. Eksplorator folderów projektów w Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise ma teraz także możliwość całkowitego ukrycia wielu nieobciążonych plików projektów z bieżącego widoku.

Na pasku narzędzi w Eksploratorze rozwiązań znajdują się również przyciski, których można używać na przykład do przełączania się między widokiem folderu a widokiem rozwiązania. Pliki, które są aktualnie ukryte, mogą być w ten sposób szybko wyświetlone.

Kup pakiet Microsoft Office 2019: Co IntelliCode może zrobić w Microsoft Visual Studio 2019?

Osoby korzystające z IntelliCode w Visual Studio 2019, Microsoft Office 2019 lub Microsoft Visual Studio 2019 Professional będą mogły cieszyć się zaawansowanym ulepszeniem dostępnej wcześniej funkcji autouzupełniania IntelliSense. IntelliCode wyświetla teraz właściwości i metody, które najprawdopodobniej zostaną użyte, i oznacza je ikoną gwiazdki. Wcześniej użytkownik mógł ręcznie wybierać właściwości z listy.

 
Wymagania systemowe - Visual Studio 2019 Enterprise
Procesor Procesor o częstotliwości 1,8 gigaherca (GHz) lub szybszy
Systemy operacyjne   

Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2

Pamięć Co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym  W zależności od zainstalowanych funkcji, do 130 GB 
Karta graficzna Rozdzielczość co najmniej 1280 x 720, zalecana 1366 x 768

Powiązane łącza do "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony