Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core"

Kup Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core w niskiej cenie

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core to rozszerzenie licencji dla Microsoft SQL Server 2019 Enterprise, które przyznaje dwóm dodatkowym rdzeniom lub rdzeniom systemowym licencję, a tym samym dostęp do usług Microsoft SQL Server 2019 Enterprise. Od pewnego czasu produkty Microsoft są licencjonowane tylko per core, czyli na rdzeń systemu, a nie na procesor. Microsoft wprowadził tę zmianę, ponieważ pozwala ona jeszcze bardziej zwiększyć wydajność systemu serwerowego.

Co robi Microsoft SQL Server 2019 Enterprise?

w dzisiejszych czasach dane są udostępniane i przetwarzane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zarówno w kontekście prywatnym, jak i zawodowym. Zwłaszcza firmy stają w obliczu faktu, że każdego dnia pojawiają się niezliczone ilości danych dotyczących pracowników, projektów, usług czy produktów i trzeba nimi zarządzać. Jeśli tego nie zrobimy, dane szybko się pomieszają lub zostaną utracone, co może kosztować firmę zarówno jej dobrą reputację, jak i środki finansowe.

Potrzebna jest więc baza danych, która pomieści wszystkie potrzebne zapisy. Pierwotnie zadanie to było realizowane poprzez konwencjonalną księgowość, która była prowadzona w formie papierowej. Jednak ta metoda jest obecnie uważana za przestarzałą i zbyt kłopotliwą - i słusznie. W końcu sama liczba pracowników, jaką zatrudnia dziś niejedna firma, nie pozwala na prowadzenie księgowości na piśmie. Tu właśnie wkracza do gry Microsoft SQL Server 2019 Enterprise. Wszechstronny system serwerowy może przechowywać i zarządzać wszystkimi danymi, których potrzebuje firma.

Jasny obraz całości

Jak już wcześniej wspomniano, sama ilość danych w firmie może sprawić, że z czasem ich przegląd zostanie utracony. Ludzie popełniają błędy, to całkiem normalne. W związku z tym niektóre dane mogą zgubić się w tłumie, zostać przypadkowo przeniesione lub mogą pojawić się drobne błędy, które utrudnią wyszukiwanie. Aby zrekompensować ludzkie błędy, Microsoft SQL Server 2019 Enterprise udostępnia funkcję wyszukiwania, za pomocą której można filtrować i znajdować wszystkie typy danych. W razie potrzeby można więc uzyskać jasny obraz ogólnej sytuacji firmy i jej danych, co może być szczególnie pomocne w czasie ważnych wydarzeń.

Ochrona danych w pierwszej kolejności

Firma Microsoft jest znana z zabezpieczania swoich systemów za pomocą wysokiej jakości środków ochrony danych, dlatego też Microsoft SQL Server 2019 Enterprise nie jest tu wyjątkiem. Zwłaszcza duże bazy danych mogą zawierać tajemnice firmy, dane osobowe lub poufne dokumenty, które mogą stać się celem cyberprzestępców. Nierzadko dopuszczają się oni poważnych kradzieży danych w przypadku wykrycia luk w zabezpieczeniach i wykorzystują przechwycone dane do działań przestępczych, takich jak szantaż.

Często wystarczy jedna wizyta na niewłaściwej stronie, by zainfekować komputer lub cały serwer odpowiednim złośliwym oprogramowaniem. Microsoft oferuje niezawodne programy antywirusowe, które chronią przed zakrojonymi na szeroką skalę infekcjami złośliwym oprogramowaniem. Jeśli haker uzyska dostęp do bazy danych, dane zostaną odpowiednio zaszyfrowane, tak by nie mogły zostać wykorzystane. Szczególne korzyści z tego oprogramowania odnoszą firmy z dużą ilością danych.

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony