Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core

Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core
 • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
3 086,76 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101786
  • Microsoft
  • 1 Urządzenie
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
  amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
  Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core"

  Kup Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core i uzyskaj nieograniczony dostęp do danych

  Przechowywanie, zarządzanie, organizowanie i przetwarzanie dużych zbiorów danych jest jedną z głównych funkcji systemu zarządzania bazami danych Microsoft SQL Server 2014. Kupując Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core w naszym sklepie, decydujesz się na licencjonowanie na rdzeń, co jest zawsze lepszym rozwiązaniem, jeśli nie można określić liczby urządzeń końcowych i użytkowników. Jest to szczególnie ważne w przypadku aplikacji internetowych, takich jak sklep internetowy. Jedną z głównych zalet jest to, że nie są wymagane oddzielne licencje dostępu klienta, które są określane skrótem CAL (Client Access License). W związku z tym przewidywalna niezawodność przemawia za Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core. W przypadku licencjonowania rdzenia decydująca jest liczba rdzeni procesora. Każdy rdzeń procesora, na którym działa Microsoft SQL Server 2014, musi być wyposażony w licencję. Jeśli chcesz polegać na wydajnym przetwarzaniu danych w takich dziedzinach, jak księgowość finansowa, zarządzanie towarami, analiza procesów i planowanie produkcji, Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core jest idealnym rozwiązaniem.

  Aby uzyskać więcej mocy: Kup Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core

  Wszyscy programiści baz danych w pewnym momencie zetknęli się z tabelą lub grupą tabel, która jest tak duża, że trzeba czekać niewygodnie długo na załadowanie danych. Microsoft poprawił wydajność zapytań w SQL Server 2014 Standard poprzez wprowadzenie "in-memory columnstore". Funkcja ta zmniejsza ilość danych do przetworzenia dzięki nowej możliwości przeglądania danych kolumna po kolumnie. Dane są kompresowane do 10 razy i mogą być również indeksowane, gdy są przechowywane w kolumnach. Wydajność ładowania danych została ostatecznie zwiększona od 7 do 11 razy. Jeśli kupisz Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core, skorzystasz ze znaczących ulepszeń wydajności w wielu innych obszarach.

  Kup SQL Server 2014 Standard 2 Core i polegaj na wysoce dostępnym rozwiązaniu

  Dostępność i skalowanie bazy danych są krytyczne dla firm, których pracownicy muszą mieć dostęp do danych w podróży. Połączenie instalacji SQL Server 2014 w siedzibie firmy z funkcjami dostępnymi w chmurze, takimi jak tworzenie kopii zapasowych w chmurze i odzyskiwanie danych po awarii w chmurze, tworzy nową hybrydową konfigurację platformy. Ta hybrydowa platforma została zaprojektowana w celu zmniejszenia kosztów, poprawy ciągłości działania i uproszczenia planu odzyskiwania danych. Jeśli zdecydujesz się na całkowite przejście do chmury, dostępny jest Kreator migracji do chmury, który umożliwia przeniesienie całego serwera SQL do chmury Microsoft Azure. Rozszerzenie Puli Buforowej to sposób na wykorzystanie szybkich dysków SSD jako zamiennika pamięci masowej. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy rozmiar bazy danych przekracza dostępną pamięć RAM. Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core jest kluczem do zwiększenia elastyczności i dodatkowej swobody biznesowej.

   

  Wymagania systemowe:

  Obsługiwany system operacyjny:

  Windows 7; Windows 7 Service Pack 1; Windows 8; Windows 8.1; Windows Server 2008 R2; Windows Server 2008 R2 SP1; Windows Server 2012; Windows Server 2012 R2

  Procesor:

  Procesor zgodny z technologią Intel o częstotliwości co najmniej 1 GHz lub wyższej

  RAM:

  Co najmniej 512 MB RAM dla SQL Server Express with Tools i SQL Server Express with Advanced Services oraz 4 GB dla Reporting Services zainstalowanych z SQL Server Express with Advanced Services.
  Miejsce na dysku twardym: 4,2 GB miejsca na dysku twardym

  Ograniczenia:

  Microsoft SQL Server Express obsługuje 1 procesor fizyczny, 1 GB pamięci i 10 GB pamięci masowej.

  Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core"
  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

  to takie proste:


  KUPIĆ
  Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

  DOWNLOADEN
  Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

  INSTALUJ
  Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


  Wyświetlony