Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core

Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
1 910,75 zt * 3 899,91 zt * (51,01% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101791
  • Microsoft
  • 1 Urządzenie
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core"

Kup SQL Server 2012 Standard 2 Core i uzyskaj nieograniczony dostęp

Microsoft SQL Server 2012 Standard to bogaty w funkcje system zarządzania bazami danych, który umożliwia przechowywanie, administrowanie i udostępnianie dużych baz danych. Między innymi temat bezpieczeństwa odgrywa ważną rolę w tym profesjonalnym rozwiązaniu programowym. Liczne funkcje mają na celu ochronę danych przed nieuprawnionym dostępem. Jeśli kupujesz Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core, decydujesz się na licencję core, która jest pierwszym wyborem między innymi dla aplikacji webowych i sklepów internetowych. W przeciwieństwie do licencjonowania Server/CAL, nie są wymagane oddzielne licencje Microsoft SQL Server 2012 CAL, czyli licencje dostępu klienta. Nie ma więc znaczenia, ilu użytkowników i urządzeń końcowych ma dostęp do serwera. W przypadku licencjonowania na rdzeń, licencja musi być dostarczona na każdy rdzeń procesora. Kupując SQL Server 2012 Standard 2 Core, korzystasz z dużej elastyczności i prostej kalkulacji kosztów.

Dla większej produktywności: Kup SQL Server 2012 Standard 2 Core

SQL Server 2012 Standard posiada potężne funkcje, które zwiększają produktywność programistów i administratorów baz danych. System zarządzania bazą danych obsługuje nowe funkcje konwersji TRY_CONVERT i TRY_PARSE służące do konwersji wartości liczb, dat i czasu na żądany format. Funkcje te są niezwykle pomocne podczas programowania w języku T-SQL. Statyczna funkcja wyszukiwania semantycznego, ulepszenia w wyszukiwaniu pełnotekstowym, obiekty sekwencyjne i instrukcja THROW również prowadzą do lepszej programowalności. SQL Server 2012 Standard obsługuje połączenia z zewnętrznymi źródłami Big Data w celu przeprowadzania analiz. Na przykład, może połączyć się z Apache Hadoop. Jeśli masz Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core, możesz wprowadzać różne typy danych nierelacyjnych do SQL Server dzięki wbudowanym konektorom danych. Kiedy kupisz Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core w niskiej cenie w naszym sklepie, osiągniesz nowy poziom produktywności.

Kup Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core i zarządzaj bazami danych w wygodny sposób

Instalacja SQL Server jest stosunkowo łatwa do zautomatyzowania i kontrolowania, pomimo złożoności oprogramowania, a Studio Zarządzania SQL Server daje administratorom wysoki stopień kontroli nad wdrażaniem baz danych. Oprogramowanie bazodanowe można łatwo zintegrować z aplikacjami pakietu Office firmy Microsoft za pomocą połączeń Open Database Connectivity. Dodatki SQL Server for Microsoft Office do eksploracji danych umożliwiają użytkownikom programów Excel i Visio dostęp do możliwości raportowania i analizy, jakie daje sam SQL Server. Tę zdolność można wykorzystać na przykład do badania relacji między danymi. Kupując Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core, otrzymujesz szeroki zakres analiz, które mogą pomóc w optymalizacji procesów biznesowych.

 

Wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows 8

Architektura: x86, x64, ARM, ARM64

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony