Microsoft Project 2010 Professional | dla Windows

Microsoft Project 2010 Professional | dla Windows
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
92,85 zt * 538,75 zt * (82,77% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101602
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Project 2010 Professional | dla Windows"

Kup Microsoft Project 2010 Professional bezpiecznie

Microsoft Project 2010 Professional jest jednym z najważniejszych rozwiązań dla użytkowników komercyjnych, służącym do planowania i realizacji wszelkiego rodzaju projektów. Oprogramowanie firmy Microsoft ułatwia szczegółowe planowanie czasu i zarządzanie wszystkimi zasobami, a także przydzielanie pracowników i grup projektowych. Z nami możesz wygodnie kupić oprogramowanie online przez pobranie lub możesz licencjonować nowych pracowników do programu za pomocą każdego klucza produktu.

Dlaczego warto kupić Microsoft Project 2010 Professional?

W profesjonalnym zarządzaniu projektem trzeba stale pamiętać o niezliczonych zasobach, takich jak czas, materiały i personel. Kup Microsoft Project 2010 Professional dla użytkowników komercyjnych, którzy chcą bezpiecznie prowadzić wszelkiego rodzaju projekty od planowania do realizacji. W krótkim czasie cyfrowe planowanie projektów jest realizowane za pomocą MS Project 2010 i daje wszystkim zaangażowanym bezpieczeństwo i solidny przegląd sytuacji. Oprogramowanie nadaje się zarówno dla małych grup, jak i dużych projektów.

Interfejs użytkownika w znanej stylistyce pakietu Office

Jeśli chodzi o wygląd, to w Project 2010 Microsoft opiera się na interfejsie użytkownika znanym z produktów Office. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać dostęp do różnych kolorów, czcionek i efektów optycznych w celu wyróżnienia poszczególnych faz planowania i etapów projektu. Przydzielanie współpracowników jest również łatwe dzięki funkcji "przeciągnij i upuść", co sprawia, że ogólne zarządzanie projektami w Project 2010 jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Inteligentna, równoczesna praca nad projektami

W przeciwieństwie do wersji standardowej, edycja Professional oferuje możliwość bezpośredniego połączenia z serwerem projektu. To znacznie ułatwia równoległą pracę nad projektami lub korygowanie planów projektowych. Za pośrednictwem SharePointa można publikować listy zadań, które są natychmiast dostępne dla wszystkich pracowników uczestniczących w projekcie. Oznacza to, że każdy członek projektu jest natychmiast informowany o zmianach i poprawkach.

Kup online Microsoft Project 2010 Professional za rozsądną cenę

W naszym sklepie możesz kupić Microsoft Project 2010 Professional i po pobraniu używać go bezpośrednio w swoim środowisku pracy. Późniejsze wersje 2013, 2016 i 2019 są również dostępne do kupienia w naszym sklepie i mogą być dostosowane do twoich potrzeb w profesjonalnym planowaniu projektów.

Posiadając klucz produktu do programu Microsoft Project 2010 Professional, kupujesz dodatkową licencję, dzięki której każdy z twoich pracowników będzie miał dostęp do programu. Jeśli chciałbyś kupić Professional po korzystnej cenie i masz więcej pytań dotyczących aplikacji, nasza drużyna z przyjemnością pomoże ci osobiście!

Powiązane łącza do "Microsoft Project 2010 Professional | dla Windows"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony