Microsoft Office 2016 Standard | dla Mac 1 - 5 urządzeń

55% GESPART
Microsoft Office 2016 Standard | dla Mac 1 - 5 urządzeń
Microsoft Office 2016 Standard | dla Mac 1 - 5 urządzeń
   
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
283,96 zt * 636,76 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

Wybierz liczbę aktywacji:

  • LS-101484
  • Microsoft
  • W zależności od wyboru
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 Standard | dla Mac 1 - 5 urządzeń"

Kup Office 2016 Standard Mac w niskiej cenie i korzystaj z wydajnego pakietu programów

Kompleksowy pakiet biurowy Microsoft Office Mac 2016 Standard z edytorem tekstu Word 2016, programem do tworzenia prezentacji PowerPoint 2016, arkuszem kalkulacyjnym Excel 2016 i programem do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook 2016 pozwala bez wysiłku zarządzać wszystkimi zadaniami w domu i w biurze. Dołączony program OneNote może posłużyć do tworzenia cyfrowych notatników w kilku krokach. W porównaniu z poprzednikiem możesz oczekiwać znacznych ulepszeń w łączeniu się z usługami w chmurze, takimi jak SharePoint, OneDrive for Business i OneDrive. Pakiet Office Suite został zoptymalizowany dla ekranów Retina. Poszczególne aplikacje są idealnym rozwiązaniem dla firm, użytkowników prywatnych, studentów, uczniów, osób pracujących na własny rachunek i freelancerów. Po pobraniu Office 2016 Standard Mac będziesz mógł korzystać z nowych funkcji zespołowych, które znacznie ułatwiają współpracę z dodatkowymi osobami. Ponadto pliki mogą być udostępniane szybko i niezawodnie. OneNote umożliwia teraz nawet integrowanie nagrań audio. Pliki Office utworzone na komputerze Mac mogą być dalej przetwarzane na komputerze z systemem Windows. Dlatego nie ma znaczenia, czy dokument został utworzony za pomocą Office 2016 dla Mac czy Office 2016 dla Windows.

Przygotowany na każde zadanie: Kup Office Mac 2016 Standard online

Program do edycji tekstu Word zawarty w pakiecie programu pozwala tworzyć dokumenty, które zawierają dowolną treść i którym można nadać atrakcyjny wygląd w zaledwie kilku krokach. Kupując Office 2016 Standard Mac online, możesz wygodnie tworzyć między innymi zaproszenia, listy biznesowe, prezentacje czy kompletne książki.
Excel dla Maca to potężny program do obsługi arkuszy kalkulacyjnych, który pozwala zarządzać złożonymi danymi za pomocą poręcznych tabel. Możesz używać niezliczonych funkcji do analizy i wizualizacji zbiorów danych. Dostępne są różne rodzaje diagramów, które pomagają przekazać informacje w zrozumiały sposób. Czy to proste sumowania, czy obliczenia naukowe, Excel 2016 poradzi sobie z każdym matematycznym wyzwaniem.
Program do tworzenia prezentacji PowerPoint może być używany przez ciebie do tworzenia profesjonalnych prezentacji, które pozostawią trwałe wrażenie w firmie, w szkole i na uczelni. Slajdy mogą być wyposażone w różne grafiki, efekty i efektowne przejścia.
Dzięki programowi pocztowemu Outlook możesz odbierać, przekazywać i wysyłać wiadomości. Dzięki temu programowi można też bez wysiłku zarządzać i archiwizować e-maile. Program może być także używany do zarządzania kalendarzami, danymi kontaktowymi i zadaniami.

Kup Office 2016 Standard dla Mac w niskiej cenie i korzystaj z praktycznych innowacji

Programy wchodzące w skład pakietu Office zostały gruntownie zmienione i znacznie ułatwiają pracę w biurze i w domu. Excel pozwala na jeszcze bardziej efektywne tworzenie formuł, a nawet umożliwia rysowanie różnych formuł na monitorze dotykowym. Zintegrowano nowe typy wykresów, które są szczególnie przydatne w obszarach Business Intelligence i Big Data. Jeśli kupisz Office 2016 Standard Mac online przez nasz sklep , możesz sprawić, że przejścia między slajdami w PowerPoint będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Praktyczny podgląd dla mówców pokazuje kolejne slajdy i w ten sposób upraszcza prezentację.

Dla efektywnego wykonywania zadań: Kup Office 2016 Standard dla Mac w super cenie

Dokumenty Worda można bez wysiłku wzbogacić o pola tekstowe, kształty, tabele i grafikę. Podobnie jak w przypadku innych programów z pakietu Office, można użyć niezawodnego narzędzia do sprawdzania pisowni i gramatyki, by w prosty sposób wyeliminować istniejące błędy. Jeśli kupisz Microsoft Office 2016 Standard Mac online w naszym sklepie, szablony formatów pomogą ci w krótkim czasie zaprezentować profesjonalne formatowanie. Niezależnie od tego, czy chodzi o faktury, przypomnienia, referencje, formularze czy zawiadomienia, Word 2016 może być używany do przetwarzania tego typu treści.

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2016 Standard | dla Mac 1 - 5 urządzeń"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony