Microsoft Office 2016 Standard | dla Windows 1 - 5 urządzeń

55% GESPART
Microsoft Office 2016 Standard | dla Windows 1 - 5 urządzeń
Microsoft Office 2016 Standard | dla Windows 1 - 5 urządzeń
   
 • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
283,96 zt * 636,76 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

Wybierz liczbę aktywacji:

 • LS-101485
 • Microsoft
 • W zależności od wyboru
 • Stale ważny
 • Wszystkie języki
 • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 Standard | dla Windows 1 - 5 urządzeń"

Kup Office 2016 Standard tanio

W codziennym życiu biurowym różne zadania muszą być wykonane w krótkim czasie: Pisanie listów, wysyłanie maili, tworzenie raportów oraz zbieranie i analizowanie danych. Pakiet Office firmy Microsoft oferuje odpowiedni program do każdego zadania. Ponadto wszystkie aplikacje są ze sobą kompatybilne i mogą być połączone w sieć. Otrzymujesz wsparcie i aktualizacje tylko od jednego producenta i nie musisz zmagać się z różnymi warunkami i specyfikacjami różnych dostawców. W ten sposób twój wysiłek pozostaje niewielki, koszty niskie, a sposób pracy wydajny i zorientowany na przyszłość.

Pracuj wydajnie i oszczędnie z pakietem Microsoft Office 2016 Standard

Czy szukasz innowacyjnego pakietu biurowego, który oferuje wszystkie ważne programy w wysokiej jakości? W takim razie z Office 2016 Standard firmy Microsoft znalazłeś funkcjonalne oprogramowanie, które skutecznie organizuje twoje codzienne życie biurowe. Standardowa wersja pakietu Office 2016 zawiera:

 • program do edycji tekstu Word
 • program do obsługi arkuszy kalkulacyjnych Excel
 • cyfrowy notatnik OneNote
 • program do tworzenia prezentacji PowerPoint
 • usługa poczty elektronicznej Outlook
 • oprogramowanie do publikowania Publisher

Dzięki tym programom możesz bez wysiłku i efektywnie wykonywać najważniejsze zadania w biurze: pisać listy formularzy, tworzyć i zarządzać arkuszami kalkulacyjnymi, robić prezentacje, wysyłać e-maile, zapisywać ważne notatki cyfrowo i prowadzić swój kalendarz cyfrowo. Program pocztowy Outlook oferuje również możliwość zarządzania terminami, zadaniami i kontaktami.

Przyjazny dla użytkownika i intuicyjny w obsłudze: Office Standard 2016

Niezależnie od tego, czy kupujesz oprogramowanie biurowe po raz pierwszy, czy przechodzisz z innej wersji: Oprogramowanie oferuje przyjazny interfejs użytkownika i jest wyposażone w poprawione i rozbudowane narzędzia pomocy w porównaniu z poprzednimi wersjami. Wersja 2016 Office 'a oferuje też jeszcze więcej opcji łączenia się z chmurą Microsoft OneDrive. To wspiera współpracę w zespole, niezależnie od tego, gdzie w danej chwili znajdują się poszczególni pracownicy. Obsługa jest intuicyjna i możesz elastycznie przechodzić między poszczególnymi aplikacjami. Poszczególne funkcje aktywujesz jednym kliknięciem. Skorzystaj z naszych atrakcyjnych ofert i cen przy zakupie. Oprócz różnych aplikacji biurowych znajdziesz tu także systemy operacyjne, serwery, programy antywirusowe, narzędzia i specjalne aplikacje biurowe i finansowe.

Pracuj przyszłościowo i bez ograniczeń z pakietem Office 2016 w wersji standardowej

Lider światowego rynku północnoamerykańskiego, opracowując tę wersję swojego oprogramowania biurowego, miał na uwadze nie tylko komputery stacjonarne, ale także zaprojektował aplikację tak, by oprócz komputerów Mac i PC mogła być używana jako aplikacja uniwersalna w sektorze mobilnym. Wraz z ulepszoną siecią OneDrive, praca z różnymi urządzeniami końcowymi staje się jeszcze łatwiejsza i bardziej płynna. Korzystaj z oprogramowania biurowego niezależnie od tego, czy jesteś w firmie, czy w swoim domowym biurze.

Łatwe pobieranie i aktywacja

Kup oprogramowanie biurowe w wersji standardowej prosto, szybko i bez dodatkowych kosztów. Po otrzymaniu płatności otrzymasz klucz do cyfrowej aktywacji oprogramowania, bez kosztów wysyłki. Kiedy już zdecydujesz się na aplikację, możesz pobrać oprogramowanie natychmiast po zakupie. Ostateczne dopuszczenie do pełnego użytkowania następuje po otrzymaniu zapłaty poprzez wysłanie klucza aktywacyjnego.

Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2016 Standard

Procesor: 1 gigahertz (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne: Wimdwos 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016
Pamięć: co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3GB dostępnegomiejsca
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)

Gwarantowana szybka dostawa!

Jeśli dany przedmiot będzie niedostępny w magazynie przez krótki czas, dostarczymy ci wersję o wyższej jakości, abyś mógł jak najszybciej zrealizować zamówienie!
To daje ci następujące korzyści:

Dotrzymanie czasu dostawy
Dodatkowe programy użytkowe w tej samej cenie
Wyższa wersja bez dodatkowych kosztów

Uwaga:

Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2016 Standard | dla Windows 1 - 5 urządzeń"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony