Microsoft Visio 2019 Professional | for Windows | Retail

86% GESPART
Microsoft Visio 2019 Professional | for Windows | Retail
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
195,76 zt * 1 371,76 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101674
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Visio 2019 Professional | for Windows | Retail"

Kup Microsoft Visio 2019 Professional i przejrzyście wizualizuj obszerne dane

Microsoft Visio 2019 Professional to profesjonalne oprogramowanie do wizualizacji złożonych danych i tworzenia przejrzystych diagramów bez wysiłku. Rozpoczęcie pracy jest o wiele łatwiejsze, gdy korzystasz z istniejących źródeł danych, takich jak plik Excela. Microsoft Visio 2019 Professional wygląda znajomo dzięki interfejsowi użytkownika przypominającemu Office'a i nie tylko oferuje firmom, administracji i osobom samozatrudnionym imponujący zbiór narzędzi, ale jest też wartościowym oprogramowaniem dla osób prywatnych i freelancerów.

Visio 2019 Professional: Kształty, szablony i szablony dla szybkich rezultatów pracy

Jeśli kupisz program Microsoft Visio 2019 Professional, niezliczone szablony i kształty pozwolą ci już po krótkim czasie tworzyć profesjonalne diagramy. Niezależnie od tego, czy chodzi o trzeźwe liczby, czy o innowacyjne pomysły, tylko kilka kroków pozwoli ci w imponujący sposób zwizualizować informacje i przedstawić je w zrozumiały sposób. Wizualizacje baz danych, organigramy, flowcharty, diagramy sieciowe i inne uniwersalne diagramy to jedne z mocnych stron programu. Klucz licencyjny, zwany też kluczem aktywacyjnym lub kluczem produktu, jest oferowany do kupienia w naszym sklepie i może utorować drogę do pobrania oprogramowania po korzystnej cenie. Po zakupie możesz od razu korzystać ze znaczących zalet oprogramowania. Program może być używany do tworzenia map i przepływów pracy, ale także do marketingu, burzy mózgów, analizy struktury awarii i diagramów przepływu pracy. Program jest więc optymalnym rozwiązaniem dla wielu obszarów zastosowań. Podczas gdy firmy i administracja chętnie używają Visio 2019 Professional do ekspresyjnego przedstawiania struktur organizacyjnych i przepływów pracy, prywatne gospodarstwa domowe czasami wykorzystują ten program do wizualnej organizacji większych uroczystości rodzinnych.

Kup Microsoft Visio 2019 Professional i osiągaj więcej dzięki pracy zespołowej

Microsoft Visio 2019 Professional koncentruje się na pracy zespołowej jako gwarancji sukcesu, dlatego oferuje rozbudowaną funkcję komentarzy. Dzięki powiązaniu komentarzy w aplikacji z konkretnymi formularzami, opinie klientów, pracowników czy dostawców mogą być rozpatrywane w odpowiednim czasie. Gdy kupisz Microsoft Visio 2019 Professional online, profesjonalne diagramy można udostępniać za pośrednictwem bezpiecznych repozytoriów online, takich jak SharePoint i OneDrive for Business. Zmiana kształtów w istniejących diagramach nie powoduje zerwania powiązań kształtów. Ponadto nie ma to negatywnego wpływu na układ. Oznacza to, że zainwestowana praca jest zawsze zachowana, nawet po dostosowaniu wyglądu. To wszechstronne rozwiązanie programowe może być używane natychmiast po zakupie klucza licencyjnego i pobraniu go.

Kup Microsoft Visio 2019 Professional i korzystaj z dalszego rozwoju

Kupując Microsoft Visio 2019 Professional, kupujesz wersję, która oferuje zoptymalizowaną obsługę programu AutoCad i tym samym przewyższa zakresem funkcji swojego poprzednika. Nakładanie plików CAD na kształty jest teraz szybsze, dzięki czemu jest wygodniejsze dla użytkownika oprogramowania. Nowe schematy szkieletowe dla stron internetowych umożliwiają wygodne tworzenie planów i szkiców projektowych. Ulepszenia te mogą być przez Ciebie produktywnie wykorzystane po korzystnym zakupie w naszym sklepie.

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Visio Professional 2019

System operacyjny:
Windows 10 i Windows 10S

Pamięć robocza:
dostępne co najmniej 2 GB RAM

Dysk twardy:
co najmniej 3 GB dostępnego miejsca

Ekran:
o rozdzielczości co najmniej 1,024 * 768 pikseli

Karta graficzna:
Wymagana obsługa DirectX 10 dla interfejsu akcelerowanego przez GPU

Przeglądarka:
aktualne wersje Internet Explorer, Chrome, Firefox lub Microsoft Edge

wersja .NET:
nieznana

Powiązane łącza do "Microsoft Visio 2019 Professional | for Windows | Retail"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony