Microsoft Office 2019 Standard | dla Mac 1 - 5 urządzeń

50% GESPART
Microsoft Office 2019 Standard | dla Mac 1 - 5 urządzeń
Microsoft Office 2019 Standard | dla Mac 1 - 5 urządzeń
   
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
342,76 zt * 685,76 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

Wybierz liczbę aktywacji:

  • LS-101464
  • Microsoft
  • W zależności od wyboru
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 Standard | dla Mac 1 - 5 urządzeń"

Kup Office 2019 Standard Mac online i pracuj produktywnie

Office 2019 Standard Mac firmy Microsoft to wszechstronny pakiet biurowy, który zawiera edytor tekstu Word 2019 Mac, arkusz kalkulacyjny Excel 2019 Mac, program do tworzenia prezentacji PowerPoint 2019 Mac oraz program do zarządzania pocztą e-mail Outlook 2019 Mac. Jeśli tanio kupisz pakiet potężnych programów w naszym sklepie, będziesz mógł w kilku krokach zarządzać pracą, która musi być wykonana w biurze i w domu. Liczne nowe funkcje, których nie było jeszcze w poprzedniej wersji, zwiększają produktywność i oznaczają znaczną oszczędność czasu. Poszczególne aplikacje na Maca są idealnym rozwiązaniem dla różnych zadań zarówno dla firm, użytkowników prywatnych, studentów, uczniów, freelancerów, jak i osób pracujących na własny rachunek.

Kup klucz do Microsoft Office 2019 Standard Mac online i zwiększ produktywność

Profesjonalny program do edycji tekstu Word for Mac pozwala bez wysiłku tworzyć dokumenty o dowolnej treści. Zaproszenia, listy pożegnalne, korespondencja biznesowa, kompletna książka czy prezentacje - dzięki rozbudowanym opcjom edycji i projektowania możesz nadać tekstowi niepowtarzalny i spójny wygląd. Po pobraniu programu masz do dyspozycji liczne opcje formatowania akapitów, wypunktowania i szablony formatów, które zapewniają przejrzystą strukturę.
Dzięki programowi arkuszowemu Excel dla Maca możesz też umieścić złożone dane w przejrzystej formie tabeli i wszechstronnie je przeanalizować. Możesz wizualizować informacje za pomocą wielu typów wykresów, takich jak wykresy lejkowe czy mapy 2D. Od prostego dodawania liczb po rozbudowane równania funkcyjne - możliwości zastosowań są nieograniczone.
Jeśli tanio kupisz klucz do pakietu Office w naszym sklepie, będziesz mógł używać programu do tworzenia prezentacji PowerPoint for Mac do tworzenia profesjonalnych prezentacji, które zrobią pozytywne wrażenie w firmie, w szkole i na uczelni.
Program do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook for Mac to idealne oprogramowanie do wysyłania, odbierania, przekazywania, zarządzania i archiwizowania wiadomości e-mail. Możesz także prowadzić kalendarze, organizować spotkania i definiować zadania.

Kup Office 2019 Standard Mac online w niskiej cenie i skorzystaj z inteligentnego rozwiązania całościowego

Każdy program w pakiecie oprogramowania ma indywidualne mocne strony, które można wykorzystać na różne sposoby. Na przykład, po stworzeniu szkicu raportu biznesowego w Wordzie, dokument ten można bez wysiłku wysłać do innych osób za pomocą Outlooka. Mogą zostawić sugestie, korzystając z praktycznych funkcji komentarzy, i odesłać plik z powrotem. Na koniec, po ostatecznej korekcie, raport biznesowy można zaprezentować w atrakcyjny sposób za pomocą programu PowerPoint. Diagramy stworzone w Excelu mogą być ponownie wykorzystane w programie do prezentacji w zaledwie kilku krokach. Interfejs użytkownika pakietu Office został dostosowany do interfejsu komputera Mac i bardzo upraszcza start.

Liczne funkcje: Kup Office 2019 Standard Mac w niskiej cenie

Jeśli kupisz klucz do Office 2019 Standard Mac online, przyjazny dla oczu tryb ciemny jest dostępny także w programach Office, jeśli aktywowałeś ciemny wygląd w ustawieniach systemu. Zoptymalizowane połączenie z usługami w chmurze, takimi jak OneDrive, umożliwia efektywną pracę zespołową. To przenosi współpracę biurową na nowy poziom. W porównaniu z poprzednikiem można teraz wstawiać modele 3D, które mogą być całkowicie elastyczne i dowolnie obracane. Oprócz gotowych grafik 3D możesz też używać modeli pobranych z serwera. Możesz teraz wstawiać skalowalne grafiki wektorowe (SVG), których rozmiar można zmieniać bez wpływu na jakość. Zoptymalizowane funkcje kolorów, takie jak czułość na nacisk, efekty pochylenia i ołówek roamingowy, otwierają nowe możliwości projektowe.

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Standard | dla Mac 1 - 5 urządzeń"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony