Microsoft Office 2016 Home and Business | für Mac | Retail

60% GESPART
Microsoft Office 2016 Home and Business | für Mac | Retail
Microsoft Office 2016 Home and Business | für Mac | Retail
   
 • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
254,56 zt * 636,76 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101437
  • Microsoft
  • 1 Mac
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
  amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
  Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 Home and Business | für Mac | Retail"

  Kup Office 2016 Home and Business MAC do profesjonalnej i prywatnej pracy biurowej

  Komponuj teksty, wykonuj arkusze kalkulacyjne, rozwiązuj złożone zadania matematyczne, twórz prezentacje i cyfrowe notatki - to wszystko możesz zrobić szybko i łatwo, kupując Office 2016 Home and Business MAC. Ten pakiet biurowy jest tak samo odpowiedni dla małych firm, jak i dla użytkowników domowych.

  Dzięki tysiącom szablonów łatwo rozpoczniesz pracę z pakietem Microsoft Office Home and Business MAC 2016. Tekst i grafika zoptymalizowane pod kątem wyświetlaczy Retina charakteryzują się wyższą rozdzielczością i ostrzejszym obrazem. Gesty wielodotykowe ułatwiają nawigację w dokumentach, prezentacjach i arkuszach kalkulacyjnych. Funkcje na wstążce są przejrzyście rozmieszczone i umożliwiają intuicyjne i szybkie wykonywanie wszystkich poleceń.

  Pakiet Office Suite 2016 oferuje wielofunkcyjne zalety w połączeniu z innowacyjnymi możliwościami komputera MAC. Oprogramowanie firmy Microsoft jest odpowiednie zarówno dla małych i średnich firm, jak i dla wymagających użytkowników prywatnych. HB został specjalnie przystosowany do szybkiego i wydajnego systemu MAC. Kupując Office 2016 Home and Business MAC, decydujesz się na profesjonalną pracę z często używanymi i popularnymi programami Word, Excel, Power Point i One Note. Nieważne, czy zawodowo, czy prywatnie, prawie każdy użytkownik komputera może obejść się bez tych programów do tworzenia tekstów, prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych.

  Zupełnie nowe możliwości w programach Word, Power Point i Excel na MAC Home and Business 2016

  Dzięki zakładce Wersje robocze program Word umożliwia szybki dostęp do wersji roboczych i błyskawiczne tworzenie dokumentów. Ulepszone opcje pytań i funkcja komentarzy dają możliwość jeszcze bardziej profesjonalnej edycji tekstów i dzielenia się nimi z innymi użytkownikami.

  Dla wszystkich, którzy tworzą arkusze kalkulacyjne i wykresy oraz rozwiązują skomplikowane zadania matematyczne, Excel jest właściwym rozwiązaniem Office. Dzięki generatorowi formuł możesz szybko dojść do swoich rozwiązań, ponieważ za pomocą tego narzędzia możesz łatwo stworzyć potrzebne formuły. Sekcje danych tabeli przestawnej rozpoznają i przetwarzają duże wzorce zbiorów danych, ułatwiając ocenę i przetwarzanie odpowiednich danych.

  Dzięki widokowi mówcy w programie PowerPoint zawsze masz wgląd w prezentację. Dzięki funkcji timera zawsze wiesz, ile czasu zostało ci na prezentację, którą możesz też opatrzyć adnotacjami. W podglądzie możesz zobaczyć następny slajd, podczas gdy słuchacze widzą tylko bieżący slajd prezentacji. Dzięki innowacyjnym interfejsom możesz łatwo zintegrować animacje Maca. W każdej chwili możesz zmienić wybrany wzór, korzystając z funkcji Wariant projektu.

  Po raz pierwszy w programach Home i Business, One Note jest dostępny także jako cyfrowy notatnik, w którym możesz zapisywać wszystkie swoje notatki. Zagmatwana papierkowa robota była wczoraj, dziś możesz zaprowadzić porządek w swoim codziennym biurowym życiu dzięki temu innowacyjnemu oprogramowaniu.

  Outlook nie jest już tylko funkcją do zarządzania pocztą elektroniczną, ponieważ zarządzasz swoimi danymi kontaktowymi oraz wprowadzasz terminy i zadania. Dzięki Microsoft Office Home and Business już nigdy więcej nie zapomnisz o ważnych spotkaniach i wykonasz wszystkie zadania na czas.

  Kup HB 2016 tanio, szybko i bezpiecznie

  Kup Home and Business MAC 2016 tanio do pobrania na Lizenzstar. Dzięki kluczowi produktu i odpowiedniemu linkowi do pobrania aktywujesz to oprogramowanie kilkoma kliknięciami i możesz zacząć używać swojego komputera w pracy lub w domu.

  Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Firm

  Procesor: komputer Mac z procesorem Intel
  Pamięć: 4 GB RAM
  Miejsce na dysku: 6 GB wolnegomiejsca na dysku twardym, dysk twardy musi być sformatowany z systemem plików HFS+
  Ekran: Co najmniej 1280 x 800 pikseli
  Karta graficzna: Karta graf iczna zgodna z DirectX 10 umożliwiająca sprzętową akcelerację grafiki
  System operacyjny: OS X 10.10, zalecane jest używanie najnowszego systemu operacyjnego.

  Uwaga:

  Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

  Powiązane łącza do "Microsoft Office 2016 Home and Business | für Mac | Retail"
  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

  to takie proste:


  KUPIĆ
  Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

  DOWNLOADEN
  Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

  INSTALUJ
  Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


  Wyświetlony