Microsoft Office 2016 Home and Business | für Windows - sprzedaż detaliczna

53% GESPART
Microsoft Office 2016 Home and Business | für Windows - sprzedaż detaliczna
Microsoft Office 2016 Home and Business | für Windows - sprzedaż detaliczna
   
 • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
254,56 zt * 538,75 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101440
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
  amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
  Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 Home and Business | für Windows - sprzedaż detaliczna"

  Kup Office 2016 Home and Business i korzystaj z idealnego rozwiązania all-in-one

  Microsoft Office 2016 Home and Business łączy sprawdzone cechy z nowymi i ulepszonymi funkcjami i jest idealnym rozwiązaniem typu "wszystko w jednym" dla użytkowników prywatnych i firm. W skład pakietu Office wchodzą znane programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. Od edytorów tekstu, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji po pocztę elektroniczną i zarządzanie kontaktami - wszystkie potrzeby związane z oprogramowaniem są zaspokojone. W porównaniu z poprzednią wersją, zoptymalizowany interfejs zachwyca przekonującą przejrzystością.

  Kup klucz do Office 2016 Home and Business w niskiej cenie i korzystaj z inteligentnych asystentów

  Kiedy kupujesz Office 2016 Home i Business, dostępni są nowi inteligentni asystenci i automatyzacje, które pomogą ci profesjonalnie opanować wiele zadań. Obrazy mogą być teraz o wiele łatwiej integrowane, ponieważ oprogramowanie automatycznie wykrywa, czy obraz jest obrócony i odpowiednio go dostosowuje. Nowy asystent wyszukiwania w górnej części ekranu zapewnia pomoc szybko i natychmiast. Asystent rozumie też zdania sformułowane kolokwialnie. Nowe funkcje ułatwiają korzystanie z cenionych aplikacji biurowych, a liczne drobne optymalizacje ułatwiające codzienne zadania są prawdziwą ulgą. Office 2016 Home and Business pozwoli ci osiągnąć imponujące rezultaty w zaledwie kilku krokach po jego zakupie.

  Odpowiednie rozwiązanie dla każdego zadania: Kup Office 2016 Home and Business

  Klucz, który możesz kupić w naszym sklepie w kilku krokach, pozwala aktywować rozpowszechniony i popularny program do edycji tekstu Word po jego pobraniu. Dzięki temu programowi można bez wysiłku tworzyć dokumenty o atrakcyjnym wyglądzie. Niezależnie od tego, czy jest to list z wypowiedzeniem, zaproszenia, korespondencja biznesowa, czy nawet cała książka, rozbudowane opcje edycji i projektowania gwarantują imponujące rezultaty.

  Dzięki Excelowi możesz intuicyjnie analizować i wizualizować nawet skomplikowane dane i tabele. Od prostych podsumowań po skomplikowane analizy floty - wszystkie problemy można rozwiązać w profesjonalny sposób. Nowo zintegrowana funkcja prognozy pozwala spojrzeć na przyszły rozwój wydarzeń.

  Pakiet Microsoft Office 2016 Dom i Firma zawiera również PowerPoint, idealne oprogramowanie do tworzenia atrakcyjnych prezentacji. Dzięki połączeniu z chmurową usługą OneDrive, prezentacje mogą być tworzone nawet w zespole. W biznesie to wszechstronne narzędzie może być czasem używane do wizualizacji wyników biznesowych.

  Outlook zawarty w HB 2016 jest wszechstronnym narzędziem do profesjonalnego zarządzania kontami e-mail. Przejrzysta struktura folderów pozwala szybko odnajdywać i przekazywać e-maile. Listy zadań i wygodny kalendarz spotkań dopełniają ten potężny program.
  Po zakupie dostępny jest także program OneNote. Ten cyfrowy notatnik może być tworzony i prowadzony z dowolnego miejsca. Strony internetowe i linki można bez problemu dodawać do notatek. Dodatkowo można zintegrować zdjęcia, filmy i tabele.

  Kup Office 2016 Home and Business i pracuj z dowolnego miejsca

  Szczególną nowością jest rozszerzona współpraca z chmurowym systemem OneDrive. Jeśli kupisz pakiet Office 2016 Home i Business, możesz mieć dostęp do swoich danych w dowolnym czasie, niezależnie od lokalizacji. Dane te można udostępnić innym użytkownikom do wspólnej edycji. Aktualizacja dokumentów w czasie rzeczywistym gwarantuje sprawną i płynną współpracę między uczestnikami. Microsoft Office 2016 Home and Business zapewnia pełne 15 GB przestrzeni dyskowej dla twoich danych, gdy korzystasz z systemu w chmurze. Schludny, uporządkowany wygląd i przyjazny użytkownikowi interfejs od razu przekonują. Jeśli chcesz kupić Office 2016 Home and Business, możesz nabyć klucz aktywacji produktu w niskiej cenie w naszym sklepie i czerpać z tego niezliczone korzyści.

  Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Firm

  Procesor: 1 gigahertz (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
  Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016
  Pamięć: co najmniej 2GB RAM
  Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3GB dostępnegomiejsca
  (w celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)

  Gwarantowana szybka dostawa!

  Jeśli dany przedmiot będzie niedostępny w magazynie przez krótki czas, dostarczymy ci wersję o wyższej jakości, abyś mógł jak najszybciej zrealizować zamówienie!
  To daje ci następujące korzyści:

  Dotrzymanie czasu dostawy
  Dodatkowe programy użytkowe w tej samej cenie
  Wyższa wersja bez dodatkowych kosztów

  Uwaga:

  Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

  Powiązane łącza do "Microsoft Office 2016 Home and Business | für Windows - sprzedaż detaliczna"
  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

  to takie proste:


  KUPIĆ
  Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

  DOWNLOADEN
  Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

  INSTALUJ
  Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


  Wyświetlony