Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych (wydziałów) | Licencja CSP

Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych (wydziałów) | Licencja CSP
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
293,75 zt * 391,76 zt * (25,02% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

E-Mail_Versand Natychmiastowa wysyłka pocztą elektroniczną

UWAGA! To jest licencja CSP.
Przed złożeniem zamówienia przeczytaj Opis produktu !

  • LS-102515
  • Microsoft
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych (wydziałów) | Licencja CSP"
 

Cloud Solution Provider (CSP)
Dla licencji CSP nie ma klucza produktu. Licencja jest dodawana do konta Microsoft Business Account. Jeśli masz już takie konto, potrzebujemy twojej standardowej domeny Microsoft Business. Możesz nas o tym poinformować natychmiast po zakupie, telefonicznie lub przez e-mail. Licencja zostanie wtedy dodana do twojego konta. Jeśli nie masz konta biznesowego, utworzymy je dla ciebie i prześlemy ci dane dostępowe.

Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych - nauka na wyższym poziomie?

Microsoft 365 A3 dla Edukacji to aktualny pakiet startowy dla uczniów, studentów i nauczycieli. Microsoft 365 A3 for Education ma na celu poprawę jakości nauki, kreatywności, budowania zespołu i współpracy uczniów. Cel ten ma być osiągnięty dzięki zaimplementowanym narzędziom, dzięki którym można bezpośrednio rozpocząć korzystanie z nich. Ale jakie są funkcje Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych?

Jeden produkt, dwie wersje

Ponieważ Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych lub Microsoft 365 Education A3 ma określoną grupę docelową, tylko ta grupa może zakupić program. Oczywiście mówimy tu zarówno o uczniach i studentach, jak i o nauczycielach i wykładowcach. Ponieważ jednak i tu potrzeby są różne, istnieją dwie wersje programu:

- Dla pracowników odpowiednich instytucji edukacyjnych i dla nauczycieli
- Dla uczniów i studentów

Co zawiera to narzędzie?

To, co jest szczególnie warte podkreślenia w Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych, to fakt, że duża część programów, które w innych przypadkach są dostępne tylko na komputerach, może być używana także na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Program może być zainstalowany na 10 urządzeniach na użytkownika, co daje duże możliwości. Co więcej, Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych zawiera wiele programów, które są specjalnie dostosowane do potrzeb edukacji. Należą do nich na przykład:

- Set up School PCs App
- OneNote Class Notebook
- Yammer Academic
- Learning Tools

Poza tym wszystkie programy i funkcje, które są dostępne standardowo w Windows 365, są oczywiście włączone. Przy okazji, narzędzia komunikacyjne, takie jak Microsoft Teams, są również idealne do łączenia z programami Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych.

Jakie środki ostrożności są podejmowane?

Nie może oczywiście zabraknąć najnowocześniejszych środków bezpieczeństwa. Nawet instytucje edukacyjne nie są odporne na cyberprzestępczość, na przykład w postaci złośliwego oprogramowania, dlatego Microsoft tworzy silną linię bezpieczeństwa, aby zapobiec szkodom wyrządzanym użytkownikom. Antywirus Windows Defender to dołączony program antywirusowy, który dba o ochronę całego systemu. Skanowanie w czasie rzeczywistym zawsze działa w tle, sprawdzając, czy komputer jest lub był narażony na działanie złośliwego oprogramowania. Jeśli tak, dotknięty plik jest poddawany kwarantannie lub bezpośrednio usuwany. Innym aspektem ochrony danych jest DLP, czyli tzw. zapobieganie utracie danych.

Nie zawsze jest możliwe zagwarantowanie, że wszystkie dane są w 100% chronione i pozostają takie przez cały czas. Czasami, czy to z powodu cyberprzestępczości, czy usterek technicznych, może dojść do utraty danych. Często brakujące dane są tak ważne, że mają negatywny wpływ na całe instytucje edukacyjne. Zapobieganie utracie danych istnieje po to, by zapobiegać takim zdarzeniom. Osobiste i ważne dane są chronione tak, by można je było odzyskać w razie awarii lub ataku. Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych to doskonała inwestycja, jeśli konwencjonalna edukacja ma być wspierana przez nowoczesne technologie. Świat staje się coraz bardziej cyfrowy, a postęp wydaje się nie mieć końca. Inwestowanie w Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych oznacza więc zawsze branie odpowiedzialności i przekazywanie jej młodszemu pokoleniu.

Powiązane łącza do "Microsoft 365 A3 dla instytucji edukacyjnych (wydziałów) | Licencja CSP"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony