Microsoft Visio 2019 Standard | dla Windows | detalicznie

81% GESPART
Microsoft Visio 2019 Standard | dla Windows | detalicznie
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
176,15 zt * 930,76 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101673
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Visio 2019 Standard | dla Windows | detalicznie"

Kup Microsoft Visio 2019 Standard i wizualizuj złożone dane w zrozumiały sposób

Microsoft Visio 2019 Standard to wszechstronne narzędzie do tworzenia wykresów, które ułatwia wizualizację nawet skomplikowanych danych. Może być zbudowany na podstawie istniejących danych, np. z arkusza kalkulacyjnego Excel. Dzięki interfejsowi użytkownika przypominającemu interfejs pakietu Office, Microsoft Visio 2019 Standard umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy i jest odciążającym oprogramowaniem dla osób prywatnych, freelancerów i osób pracujących na własny rachunek.

Visio 2019 Standard: Szablony, kształty i wzorce dla szybkich rezultatów

Jeśli kupisz program Microsoft Visio 2019 Standard, będziesz mógł w krótkim czasie tworzyć profesjonalne diagramy, korzystając z gotowych szablonów i kształtów. Stonowane liczby i innowacyjne pomysły można w kilku krokach w imponujący sposób zwizualizować i przedstawić w zrozumiały sposób. Wraz z programem kupujesz wszechstronne narzędzie do tworzenia wizualizacji baz danych, schematów organizacyjnych, diagramów sieciowych, schematów blokowych i innych uniwersalnych diagramów. Klucz licencyjny, zwany też kluczem produktu lub kluczem aktywacyjnym, można tanio kupić w naszym sklepie i otwiera on drogę do pobrania programu Visio 2019 Standard. Możesz wtedy od razu korzystać z imponujących zalet oprogramowania i tworzyć między innymi mapy i przepływy pracy. Program pozwala na modelowanie burzy mózgów, marketingu, analizy struktury błędów i diagramów przepływu pracy, dzięki czemu jest uniwersalny. W sektorze prywatnym mocne strony programu są często wykorzystywane do tworzenia drzewa genealogicznego. Administracje i przedsiębiorstwa komercyjne z entuzjazmem używają Visio 2019 Standard do profesjonalnego przedstawiania przepływów pracy i struktur organizacyjnych.

Kup Microsoft Visio 2019 Standard i pracuj elastycznie w zespole

Oprogramowanie to promuje pracę zespołową i pozwala na dodawanie komentarzy i odpowiedzi bezpośrednio w programie Visio. Komentarze w aplikacji mogą być powiązane z konkretnymi formularzami i pozwalają na uwzględnienie opinii pracowników, klientów czy dostawców w bardziej odpowiednim czasie. Gdy kupisz Microsoft Visio 2019 Standard online, diagramy można udostępniać za pośrednictwem bezpiecznych repozytoriów online, takich jak OneDrive for Business i SharePoint, które są dostępne osobno. Kształty w istniejących diagramach mogą być łatwo zmieniane bez utraty połączeń kształtów lub wpływu na układ. W ten sposób zainwestowana praca zostaje zachowana nawet wtedy, gdy zmienia się jej wygląd. Rozbudowane narzędzia Microsoftu mogą być użyte natychmiast po zakupie klucza produktu, a następnie jego pobraniu.

Kup Microsoft Visio 2019 Standard i skorzystaj z istotnych ulepszeń

Kupując Microsoft Visio 2019 Standard, kupujesz wersję, która w przeciwieństwie do swojego poprzednika oferuje rozszerzoną obsługę programu AutoCad. Wydajność nakładania plików CAD na kształty została znacząco zwiększona. Nowe schematy dla stron internetowych są optymalne dla planów i szkiców projektowych. Wszystkie korzyści można wykorzystać po dokonaniu korzystnego zakupu w naszym sklepie.

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Visio Standard 2019

System operacyjny:
Windows 10 i Windows 10S

Pamięć robocza:
dostępne co najmniej 2 GB RAM

Dysk twardy:
co najmniej 3 GB dostępnego miejsca

Ekran:
o rozdzielczości co najmniej 1,024 * 768 pikseli

Karta graficzna:
Wymagana obsługa DirectX 10 dla interfejsu akcelerowanego przez GPU

Przeglądarka:
aktualne wersje Internet Explorer, Chrome, Firefox lub Microsoft Edge

wersja .NET:
nieznana

Powiązane łącza do "Microsoft Visio 2019 Standard | dla Windows | detalicznie"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony