Microsoft Office 2021 Home and Student | für Windows - wersja detaliczna

53% GESPART
Microsoft Office 2021 Home and Student | für Windows - wersja detaliczna
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
440,76 zt * 930,76 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101486
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Home and Student | für Windows - wersja detaliczna"

Microsoft Office 2021 Home & Student: Idealne rozwiązanie dla użytkowników prywatnych

Pakiet biurowy Microsoft Office 2021 Dom i uczeń dla systemu Windows jest przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników prywatnych, w tym uczniów i studentów, którzy chcą korzystać z najważniejszych programów pakietu Office. Jednak małe firmy również mogą korzystać z zalet pakietu Office. Oprócz Worda 2021 w skład kolekcji oprogramowania wchodzą aplikacje Excel 2021, PowerPoint 2021 i OneNote. Jeśli kupisz licencję na Microsoft Office 2021 Home & Student online w naszym sklepie, będziesz mógł bez obaw rozwiązywać najróżniejsze zadania w biurze i w domu. Niezależnie od tego, czy chodzi o domowe biuro, czy o wychowanie w domu, dzięki temu oprogramowaniu jesteś dobrze przygotowany. Jeśli chcesz również korzystać z programu do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook 2021, Microsoft Office 2021 Home & Business jest idealnym rozwiązaniem. W naszym sklepie zawsze możesz liczyć na najnowsze oprogramowanie w doskonałych cenach.

Office 2021 Dom i uczeń: Zakres usług pakietu Office Suite

Dzięki programowi do edycji tekstu Word 2021 możesz wygodnie tworzyć, edytować, a następnie drukować dowolne treści. Od zadań szkolnych, przez raporty, po korespondencję z bankami - nie ma żadnych ograniczeń. Jeśli chodzi o długość, możesz napisać zarówno krótki opis, jak i całą powieść. Jeśli kupisz licencję Microsoft Office 2021 Home & Student online w naszym sklepie, będziesz mógł bez wysiłku wykonywać wiele różnych obliczeń za pomocą programu Excel 2021. Poza funkcjami matematycznymi masz do dyspozycji także funkcje komercyjne. Dane zawarte w tabelach mogą być wizualizowane za pomocą diagramów w atrakcyjny i zrozumiały sposób. Po pobraniu programu z serwera możesz używać PowerPointa 2021 do tworzenia imponujących prezentacji, które można wykorzystać w najróżniejszych dziedzinach życia. Czy będzie to wykład w szkole, prezentacja zdjęć rodzinnych czy przedstawienie przebiegu prywatnej uroczystości, dzięki PowerPointowi 2021 zawsze możesz przekazać informacje w zrozumiały sposób.

Kup tanio Microsoft Office 2021 Home & Student i zarządzaj danymi efektywnie

Jeśli kupisz Microsoft Office 2021 Home & Student Key online w naszym sklepie, będziesz mógł używać programu Excel 2021 do zapisywania, zarządzania, sortowania i oceniania różnych danych za pomocą tabel. Oprócz wykresów słupkowych, kolumnowych, kołowych i liniowych możesz spodziewać się wielu nowych typów wykresów, które pozwolą ci szybko analizować złożone informacje. Dzięki praktycznym szablonom nowe zeszyty mogą zyskać atrakcyjny wygląd już po krótkim czasie. Pełna wersja programu Excel 2021 oferuje widoki definiowane przez użytkownika (widoki planu), które znacznie ułatwiają współpracę w zespole. Podczas gdy w poprzednich wersjach sortowanie i filtrowanie jest zawsze widoczne dla wszystkich użytkowników, nowa funkcjonalność umożliwia wyświetlanie zależne od użytkownika. Dzięki temu inni użytkownicy nie będą musieli cofać swoich ustawień, zanim będą mogli w pełni korzystać z informacji przechowywanych w tabelach.

Kup online Microsoft Office 2021 Home & Student i twórz wygodnie teksty

Po pobraniu pakietu Microsoft Office 2021 Home & Student możesz korzystać z potężnej, pełnej wersji programu Word 2021. W kilku krokach możesz stworzyć zawiadomienia, kartki z podziękowaniami, listy z zaproszeniami, kroniki klubowe lub całą książkę. Podczas projektowania tekstów możesz nie tylko określać wygląd poszczególnych liter, ale także wstawiać liczne obiekty i dostosowywać je do swoich pomysłów. Obrazy, diagramy, modele 3D, zrzuty ekranu i kształty można wstawiać już po kilku krokach. Jeśli chodzi o strukturyzację tekstu, możesz korzystać z różnych elementów. Obejmują one wypunktowanie, numerowanie i różne szablony formatów. Jeśli kupisz Microsoft Office 2021 Home & Student w niskiej cenie, skorzystasz z licznych innowacji. Dzięki nowemu edytorowi atramentu możesz łatwo zaznaczyć lub podświetlić określony fragment tekstu palcem lub piórem, gdy tylko jest to urządzenie końcowe z ekranem dotykowym.

Dla imponujących prezentacji: Kup Microsoft Office 2021 Home & Student

Klucz Microsoft Office 2021 Home and Student uprawnia do nieograniczonego korzystania z programu PowerPoint 2021. Program pozwala wygodnie tworzyć prezentacje, które zawsze pozostawiają wrażenie profesjonalizmu. Poszczególne slajdy możesz wzbogacać tekstami, obrazami, tabelami i filmami, zmieniając w ten sposób efekt wizualny na różne sposoby. Jeśli kupisz licencję na Microsoft Office 2021 Home & Student online w naszym sklepie, będziesz mógł skorzystać z wielu przejść między slajdami. Podczas wspólnego tworzenia prezentacji funkcje komentowania są bardzo pomocne. Wyniki pracy można szybko i łatwo udostępnić za pośrednictwem OneDrive. Po pobraniu programu z serwera będziesz mógł skorzystać z licznych innowacji, z których część została zaprojektowana tak, by wzmocnić efekt wizualny.

Gwarantowana szybka dostawa!

Jeśli dany przedmiot będzie niedostępny w magazynie przez krótki okres czasu, dostarczymy ci wersję o wyższej jakości, abyś mógł go dostarczyć jak najszybciej!
To daje ci następujące korzyści:

Dotrzymanie czasu dostawy
Dodatkowe programy użytkowe w tej samej cenie
Wyższa wersja bez dodatkowych kosztów

Uwaga:

Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Home and Student | für Windows - wersja detaliczna"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony