Microsoft Office 2019 Professional Plus | dla Windows 1 - 5 urządzeń

45% GESPART
Microsoft Office 2019 Professional Plus | dla Windows 1 - 5 urządzeń
Microsoft Office 2019 Professional Plus | dla Windows 1 - 5 urządzeń
   
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
401,55 zt * 734,75 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

Wybierz liczbę aktywacji:

  • LS-101458
  • Microsoft
  • W zależności od wyboru
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 Professional Plus | dla Windows 1 - 5 urządzeń"

Oprogramowanie biurowe do użytku profesjonalnego - Kup Office 2019 Professional Plus

Microsoft udostępnia swój znany program biurowy Office w kilku wariantach. Wersja 2019 jest dostępna między innymi jako Professional Plus. Ta edycja przekonuje swoimi szerokimi możliwościami. Pro jest więc odpowiedni dla wszystkich użytkowników, którzy oczekują od swojego oprogramowania czegoś więcej niż tylko wykonywania codziennych zadań biurowych.

Kompleksowy pakiet biurowy - Professional Plus jest odpowiedni dla tych grup docelowych

W pakiecie Office 2019 PP kupujesz kompletny pakiet. Zamawiając u nas pakiet Office 2019 Professional Plus, aktywujesz wszystkie programy należące do rodziny Office. W krótkim czasie będziesz miał kolekcję oprogramowania na swoim komputerze dzięki kluczowi w niskiej cenie i pobieraniu. Dzięki szerokiemu zakresowi funkcji Professional Plus jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników. Użytkownicy prywatni, studenci, a także osoby pracujące na własny rachunek i firmy otrzymują wszystkie funkcje, które są możliwe dzięki oprogramowaniu firmy Microsoft. Możesz profesjonalnie pisać wszelkiego rodzaju teksty, a arkusz kalkulacyjny nadaje się do zadań matematycznych oraz do tworzenia statystyk. Ponadto można tworzyć bazy danych, tworzyć prezentacje i zarządzać terminami spotkań.

Co potrafi Office 2019 Professional Plus

Office 2019 PP składa się z dużej liczby pojedynczych programów, z których każdy jest przeznaczony do innych zadań. Dzięki sześciu programom, kupując Office 2019 Professional Plus, jesteś przygotowany do praktycznie każdej pracy. Te sześć programów, które należą do PP, to Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i Access.

Word jest prawdopodobnie najbardziej znanym programem w pakiecie. Word jest zawsze używany, gdy chodzi o przetwarzanie tekstów. Dzięki temu programowi możesz pisać listy, długie teksty, a nawet książki. Możliwe jest także tworzenie dokumentów w formacie PDF za pomocą programu Word.

Excel jest odpowiedzialny za tabele, kalkulacje i obliczenia matematyczne. Program arkusza kalkulacyjnego może obsługiwać złożone formuły, a także obszerne dane statystyczne. Ciekawą funkcją jest możliwość wizualizacji danych za pomocą Excela. W ten sposób powstaje sensowna i przejrzysta grafika.

PowerPoint to przede wszystkim grafika. Jest to oprogramowanie do tworzenia prezentacji. W programie PowerPoint można tworzyć zarówno cyfrowe prezentacje, które są wyświetlane za pomocą rzutnika na przykład na wykładach lub imprezach, jak i szablony drukowanych ulotek i podobnych materiałów drukowanych.

Outlook to rozwiązanie firmy Microsoft służące do zarządzania wiadomościami, kalendarzami spotkań i kontaktami. Program umożliwia importowanie maili, dzięki czemu można je czytać i archiwizować także w trybie offline. Możliwa jest także synchronizacja. W ten sposób własne dane są niezależne od konkretnego systemu.

ProgramPublisher jest także dostępny w wersji Pro pakietu Office. Ten program jest specjalnie zaprojektowany do projektowania publikacji, nagłówków e-maili czy prezentacji. Wizualny interfejs użytkownika jest intuicyjny i umożliwia uzyskanie atrakcyjnych rezultatów nawet bez dużego doświadczenia.

Dzięki Accessowi ten pakiet biurowy posiada również oprogramowanie do zarządzania, tworzenia i importowania baz danych. Jest to szczególnie przydatne w codziennym życiu biznesowym, ale z pewnością istnieją też ciekawe możliwości wykorzystania w sferze prywatnej.

Co nowego przy zakupie pakietu Office 2019 Professional Plus

Kupując Professional Plus 2019, kupujesz wersję, która ma kilka aktualizacji w zakresie funkcji w porównaniu do swojej poprzedniczki. W programie Access można teraz wizualizować dane bezpośrednio na wykresach. Dodano także nowe typy danych, co daje jeszcze większy wybór przy ich definiowaniu. W programie Publisher zadania mogą być teraz ze sobą powiązane, co zapewnia przejrzystość. Ponadto istnieją już szablony schematów organizacyjnych i burzy mózgów, co umożliwia kreatywną pracę bez większych przygotowań.

Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2019 Professional Plus

Procesor: 1,6 gigahertza (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)
Pamięć: co najmniej 2GB RAM
Miejsce nadysku twardym: co najmniej 4GB dostępnego miejsca
Ekran: co najmniej 1024 * 768 pikseli
Przeglądarka: aktualne wersje Firefox, Internet Explorer, Chrome, Safari lub Microsoft Edge
Wersja .NET:.NET w wersji 3.5 lub wyższej
(skontaktuj się ze sprzedawcą, by uzyskać szczegółowe informacje)

Uwaga:

Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Professional Plus | dla Windows 1 - 5 urządzeń"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony