Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2 Core

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2 Core
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2 Core"

Efektywna i profesjonalna organizacja danych dzięki Microsoft SQL Server 2017

W tej najnowszej wersji SQL Server Microsoft wprowadził kilka innowacji i funkcji, które sprawiają, że bazy danych są jeszcze bardziej wydajne i bezpieczne. Już dawno stało się ono standardowym rozwiązaniem w dużych firmach, ponieważ są one świadome, jak ważne są oszczędne, wydajne i dobrze zorganizowane struktury baz danych. Szczególnie bezpieczeństwo baz danych odgrywa decydującą rolę dla wielu firm. Niestety, sytuacja wygląda inaczej w obszarze administracji publicznej, a także w przypadku średnich firm i osób samozatrudnionych, które nie przywiązują dużej wagi do dobrze zorganizowanej bazy danych i efektywnego zarządzania danymi. Potencjał optymalizacji jest jednak ogromny, zwłaszcza w tych dziedzinach. Dzięki wydajnym i łatwym w użyciu narzędziom, SQL Server 2017 oferuje wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby stworzyć wydajną i bezpieczną organizację baz danych. To, którą licencję powinieneś kupić, zależy od potrzeb twojej firmy lub organizacji. Wolny strzelec z pewnością nie potrzebuje takiej samej skalowalności jak duża korporacja notowana na giełdzie. Niemniej jednak, dzięki SQL Server, Microsoft oferuje rozwiązania dostosowane do każdej potrzeby. Przy okazji, możesz też zintegrować SQL Server z istniejącymi bazami danych i ich strukturami, aby przywrócić porządek w chaotycznych warunkach. Jednak chcielibyśmy zachęcić wszystkich użytkowników, aby od samego początku, jeśli to możliwe, zabezpieczyli się w potężną organizację baz danych SQL, ponieważ późniejsze zmiany i dostosowania do istniejących struktur są zawsze tylko drugim najlepszym rozwiązaniem.

Wystarczy kupić wymaganą licencję na SQL Server 2017 Standard

Wersja Standardowa jest przeznaczona dla wszystkich firm, które nie mają nadmiernego zapotrzebowania na wiele licencji lub drogich funkcji specjalnych. Osoby pracujące na własny rachunek, freelancerzy, średniej wielkości firmy lub administracja miejska mogą już teraz objąć wszystkie ważne obszary dobrej organizacji bazy danych za pomocą SQL Server Standard. Obsługę upraszcza doskonały interfejs użytkownika zwany Management Studio, który wymaga jedynie krótkiego szkolenia, aż personel będzie potrafił go obsługiwać. Tworzenie tabel do zarządzania indeksami i podobnymi obiektami danych jest wtedy tak samo proste, jak tworzenie relacyjnych baz danych w architekturze systemu SQL. Należy też szczególnie podkreślić kompatybilność z wieloma systemami open source opartymi na Linuksie, które są używane w wielu bazach danych. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, SQL Server Standard w wersji 2017 również stanowi postęp, ponieważ wszystkie zdarzenia i działania w bazie danych są rejestrowane. Jeśli system zauważy nieprawidłowości lub nietypowe działania, administrator bazy danych jest o tym natychmiast informowany. Ogólnie rzecz biorąc, administrowanie bazami danych za pomocą SQL Server 2017 Standard jest szczególnie wydajne, ponieważ istnieje wiele użytecznych usług i narzędzi analitycznych, które są swobodnie dostępne.

Potrzebujesz profesjonalnego rozwiązania? W takim razie powinieneś kupić SQL Server 2017 Enterprise

Dzięki wersji Enterprise SQL Server, Microsoft umożliwia łatwe i niemal nieograniczone skalowanie licencji, aby sprostać potrzebom dużych firm o złożonej architekturze systemowej. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz licencji na rzeczywiste rdzenie procesora, czy te w tzw. maszynach wirtualnych. Rozwiązanie zawsze można dostosować do twoich indywidualnych warunków i wymagań. Ponadto istnieją wydajne moduły do tworzenia i/lub zarządzania bazami danych zgodnie ze standardami OLTP i OLAP. Przechowuj dane i obiekty w tabelach lub analizuj funkcje uczenia maszynowego swoich algorytmów na bazie Pythona. Profesjonalni użytkownicy w dużych firmach lub w mniejszych firmach o odpowiednich potrzebach zawodowych mogą zachować pełną kontrolę nad organizacją baz danych dzięki Microsoft SQL Server Enterprise. Jeśli nie jesteś pewien, która wersja jest odpowiednia dla twojego przypadku, możesz w każdej chwili przejść na inne pakiety, które spełniają twoje potrzeby, dzięki zintegrowanym opcjom aktualizacji i downgrade'u. Oczywiście dotyczy to także aktualizacji do nowszych wersji oprogramowania.

Wymagania systemowe dla Microsoft SQL Server 2017 Standard

Platforma: Windows, Linux, Mac
System operacyjny: Windows 8 i nowszy, Windows Server 2012 i nowszy, Linux i nowszy
Procesor: co najmniej procesor x64 o taktowaniu 1,4 GHz (zalecane 2,0 GHz)
Pamięć: co najmniej 1 GB (zalecane 4 GB)
Miejsce na dysku twardym: 6 GB (minimum)
Wyświetlacz: karta Super VGA, rozdzielczość co najmniej 800 x 600 px
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2 Core"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony