Microsoft Office 2019 Home and Business | für Windows | Accountgebunden

484,86 zt * 734,75 zt * (34,01% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101446
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
  • Word
   Excel
   PowerPoint
   OneNote
   Outlook
  amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
  Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 Home and Business | für Windows | Accountgebunden"

  Kup Office 2019 Home and Business Account-Linked dla Windows i skorzystaj z bogatej kolekcji

  Licencja na Microsoft Office 2019 Home and Business, którą możesz tanio kupić w naszym sklepie, nie jest powiązana z konkretnym urządzeniem i otwiera drogę do profesjonalnego pakietu Office, który zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Kolekcja programów jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych, firm, urzędów, studentów, uczniów i kancelarii prawnych. Ponieważ interfejs użytkownika został w dużej mierze zachowany w porównaniu z poprzednią wersją, zmiana jest bezproblemowa. Programy te pozwalają w kilku krokach wykonywać różne zadania w domu i w biurze pod kontrolą systemu Windows. Jeśli kupisz w naszym sklepie internetowym klucz do pakietu Office w korzystnej cenie, będziesz mógł korzystać z wielu nowych funkcji. Innowacyjne nowe funkcje można znaleźć zwłaszcza w dziedzinie multimediów i rozszerzonej sieci.

  Dla skutecznej pracy: Kup Office 2019 Home and Business online w niskiej cenie

  Dołączone programy Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Outlook oferują indywidualne atuty przeznaczone do różnych zadań. Microsoft Word dla Windows to profesjonalny edytor tekstu, dzięki któremu możesz edytować dowolne treści i nadawać im atrakcyjny wygląd. Niezależnie od tego, czy chodzi o korespondencję biznesową, dokumenty, zawiadomienia, sprawozdania klubowe czy zaproszenia, oprogramowanie pozwala na kompleksowe przetwarzanie tekstów. Dzięki Excelowi możesz zarządzać obszernymi tabelami i rozwiązywać zadania matematyczne. Od prostych sum po skomplikowane obliczenia naukowe - funkcje otwierają nowe możliwości. Dane można bez trudu wizualizować za pomocą diagramów. Dostępne są także profesjonalne narzędzia do wszechstronnej analizy informacji. Jeśli kupisz klucz do kolekcji programów online, możesz tworzyć imponujące prezentacje w programie PowerPoint. Program oferuje liczne narzędzia i szablony projektowe, które pozwalają tworzyć wirtualne slajdy w kilku krokach. Dzięki programowi możesz przekazać złożone konteksty w zrozumiały sposób. Program do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook jest idealnym centrum wysyłania, odbierania, archiwizowania i zarządzania wiadomościami. Dzięki temu programowi możesz także tworzyć terminy i zadania oraz na bieżąco je kontrolować.

  Kup klucz do Office 2019 Home and Business w niskiej cenie i pracuj efektywnie

  Klucz dla HB oparty na koncie jest związany z kontem Microsoft, a nie z konkretnym urządzeniem. Potężny Tłumacz Microsoft może tłumaczyć słowa i wyrażenia na inny język, usuwając bariery językowe. W programie PowerPoint dla Windows można teraz korzystać z nowego przejścia morfemowego, które umożliwia tworzenie imponujących animacji. Po pobraniu oprogramowania z serwera możesz z łatwością używać grafiki 3D w programach pakietu Office oraz dowolnie obracać i umieszczać te obiekty. Możesz poprawić efekt wizualny w programach Word, Excel i PowerPoint, używając skalowalnej grafiki wektorowej (SVG) z zastosowanymi filtrami. Te grafiki mogą być skalowane bez utraty jakości. W rezultacie nie ma prawie żadnych ograniczeń dla twojego kreatywnego projektu.

  Kup Office 2019 Home and Business online i przetwarzaj dane w sposób kompleksowy

  Program Excel 2019, który jest zawarty w pakiecie programu, został rozszerzony o nowe funkcje TEXT CHAIN, TEXT CHAIN i WENNS, które znacznie rozszerzają możliwości przetwarzania danych. Bez wysiłku możesz porównać kilka wartości, ocenić je i zdecydować o dalszym przetwarzaniu informacji. W diagramach program arkusza kalkulacyjnego oferuje teraz wykresy map opisowych do wyświetlania danych z odniesieniem geograficznym. Na przykład, jeśli chcesz zwizualizować rozwój liczby zakażeń w danym regionie, nie potrzebujesz dodatkowego, kosztownego oprogramowania. Jeśli zakupisz w naszym sklepie produkty Home i Business, będziesz miał do dyspozycji także odpowiednie funkcje do takich zadań. Outlook został także wzbogacony o liczne funkcje. Na przykład, możesz zaplanować spotkanie w kilku strefach czasowych i uniknąć nakładania się terminów w zaledwie kilku krokach. W razie potrzeby program do zarządzania pocztą elektroniczną może czytać wiadomości na głos, podczas gdy ty wykonujesz w tym samym czasie inne zadania.

  Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Home and Business | für Windows | Accountgebunden"
  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

  to takie proste:


  KUPIĆ
  Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

  DOWNLOADEN
  Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

  INSTALUJ
  Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


  Wskazówka!
  Adobe Acrobat Standard 2020 | dla Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | dla Windows
  1 861,75 zt * 2 410,56 zt *
  NOWY
  Wskazówka!
  Bitdefender Internet Security 2022 Bitdefender Internet Security 2022
  Od 112,45 zt * 151,66 zt *
  Wskazówka!
  Wskazówka!
  Windows 11 Home Windows 11 Home
  122,26 zt * 440,51 zt *
  Wskazówka!
  NOWY
  Kaspersky Internet Security 2021 Kaspersky Internet Security 2021
  Od 63,45 zt * 176,15 zt *
  Windows Server 2019 Essentials Windows Server 2019 Essentials
  661,26 zt * 1 130,77 zt *
  Windows 10 Pro Windows 10 Pro
  73,25 zt * 195,51 zt *
  Windows 10 Home Windows 10 Home
  68,35 zt * 180,81 zt *
  Wyświetlony