Bitdefender Internet Security 2021

Bitdefender Internet Security 2021
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
127,16 zt * 141,61 zt * (10,2% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-102312
  • Bitdefender
  • 1 PC
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Bitdefender Internet Security 2021"

Kup kompletną ochronę Bitdefender Internet Security 2021 i wyeliminuj zagrożenia internetowe

Bitdefender Internet Security 2021 to skuteczna, kompletna ochrona dla systemu Windows, która optymalnie zabezpiecza Twoje urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem dzięki automatycznym aktualizacjom i uaktualnieniom. Program niezawodnie wykrywa robaki, ransomware, wirusy, złośliwe oprogramowanie i trojany. Dokładność wykrywania jest bardzo wysoka w porównaniu z innymi programami antywirusowymi. Bitdefender Internet Security 2021 przewiduje, identyfikuje, zapobiega i eliminuje najnowsze zagrożenia internetowe, a tym samym chroni Twoje dane. W porównaniu z Antivirusem Plus, dołączona jest skuteczna kontrola rodzicielska. Dzięki temu możesz ograniczyć czas spędzany na ekranie i w razie potrzeby zidentyfikować miejsce pobytu swoich dzieci. Jeśli kupisz licencję na Bitdefender Internet Security 2021 tanio przez nasz sklep, możesz korzystać z pełnej ochrony przez 1 rok. Twoje urządzenia będą korzystać z wyjątkowego bezpieczeństwa.

Skorzystaj z naszych ofert i skutecznie chroń dane z Bitdefender Internet Security 2021

Oprogramowanie zabezpieczające zapewnia ochronę sieci i zapobiega rozprzestrzenianiu się luk w systemie. Oprogramowanie skutecznie odpiera ataki typu brute force i botnet. Maksymalne bezpieczeństwo komputera jest czasem zapewniane przez wielowarstwową ochronę przed ransomware. Po zakupie licencji otrzymujesz program antywirusowy z pełną ochroną przed złośliwym oprogramowaniem. Technologia Aktywnej Kontroli Wirusów monitoruje wszystkie procesy uruchomione na komputerze w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Procesy, które są podobne do złośliwego oprogramowania, są rejestrowane przez oprogramowanie i oceniane na podstawie złożonych definicji. Jeśli wartość progowa zostanie przekroczona, cały proces jest klasyfikowany jako niebezpieczny, a oprogramowanie zapobiega ewentualnym uszkodzeniom systemu. Bitdefender Internet Security 2021 wykorzystuje tę technologię do sprawdzania każdego aktywnego programu i zapewnia niezawodne bezpieczeństwo komputera.

Dla maksymalnej ochrony: kup Bitdefender Internet Security 2021

Bitdefender Internet Security 2021 posiada zintegrowane mechanizmy przeciwdziałania oszustwom, wyłudzaniu danych, kradzieży i spamowi. Jeśli kupisz Bitdefender Internet Security 2021 w naszym sklepie w przekonującej cenie, oprogramowanie to będzie niezawodnie eliminować znane i nowe zagrożenia w poczuciu kompleksowej ochrony. Mimo tak szerokiego zakresu usług, nie ma to negatywnego wpływu na wydajność urządzeń. Licencję na pełną wersję programu możesz tanio kupić za pośrednictwem naszego sklepu, który oferuje nie tylko skuteczne oprogramowanie, ale także korzystne ceny. Klucz do pełnej ochrony uprawnia do wszechstronnego korzystania z programu przez 1 rok.

Bitdefender Internet Security 2021: Monitoruj połączenia VPN

Program oferuje oddzielne tryby filmu, gry i pracy, dzięki czemu zawsze osiągasz najlepsze możliwe wyniki. Po pobraniu oprogramowania połączenia VPN są również aktywnie monitorowane dla Twojego bezpieczeństwa. Skuteczna ochrona kamery internetowej i niezawodne monitorowanie mikrofonu zapobiegają nieautoryzowanemu nagrywaniu przez osoby trzecie. Ochrona antywirusowa gwarantuje, że podczas tworzenia kopii zapasowej danych nie zostanie zapisane żadne złośliwe oprogramowanie. Menedżer haseł i szyfrowanie danych dodatkowo uzupełniają zakres usług. Skorzystaj z porównania cen w naszym sklepie i znajdź idealną ochronę antywirusową dla komputerów PC, Mac i Android.

WYMAGANIA SYSTEMOWE:

System operacyjny: Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1, Windows 10 i Windows 11

Pamięć (RAM): 2 GB

Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 2,5 GB wolnegomiejsca

*Wydajność systemu może ulec pogorszeniu na urządzeniach z procesorami starej generacji

Powiązane łącza do "Bitdefender Internet Security 2021"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony