Microsoft Excel 2016 | für Mac

Microsoft Excel 2016 | für Mac
 • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
97,76 zt * 254,56 zt * (61,6% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101567
  • Microsoft
  • 1 Mac
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
  amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
  Informacje o produkcie "Microsoft Excel 2016 | für Mac"

  Kup online program Excel 2016 Mac i wygodnie zarządzaj danymi za pomocą arkuszy kalkulacyjnych

  Excel 2016 Mac firmy Microsoft to profesjonalny program do obsługi arkuszy kalkulacyjnych, dzięki któremu możesz bez wysiłku przetwarzać duże ilości danych za pomocą przejrzystych tabel. Oprócz prostych operatorów dostępne są funkcje logiczne, biznesowe i naukowe. Program stanowi znaczne odciążenie w pracy dla użytkowników prywatnych, studentów, uczniów, firm i władz. Jeśli kupisz klucz do programu Microsoft Excel 2016 Mac online w naszym sklepie, będziesz mógł tworzyć zestawienia majątkowe, listy rzeczy do zrobienia, harmonogramy i listy inwentaryzacyjne w zaledwie kilku krokach. Ta potężna samodzielna aplikacja jest dołączona m.in. do pakietu biurowego Microsoft Office 2016 Home and Business Mac.

  Dla wielu typów wykresów: Kup Microsoft Excel 2016 Mac w niskiej cenie

  Po nieskomplikowanym pobraniu programu Excel 2016 Mac możesz skorzystać z różnych typów wykresów, aby w przejrzysty sposób przedstawić nawet obszerne dane. Niezależnie od tego, czy chodzi o wykresy kolumnowe, liniowe, kołowe czy słupkowe, informacje można przygotować szybko i efektywnie. W porównaniu do swojego poprzednika możesz teraz tworzyć także diagramy lejka i wodospadu. Jeśli chcesz pokazać, jak wartość początkowa zmienia się poprzez serię różnych wartości, diagram wodospadowy jest idealnym rozwiązaniem. Wykresy lejkowe są doskonałym punktem wyjścia do mapowania procesów. Excel 2016 Mac umożliwia także tworzenie histogramów, które mogą być używane do pokazywania bezwzględnych lub względnych rozkładów częstości. Jeśli kupisz klucz online do programu Microsoft Excel 2016 Mac, będziesz mógł używać nowego typu wykresu Sunburst do wizualizacji danych hierarchicznych. Ten specjalny wykres kołowy może przedstawiać wiele podkategorii.

  Kup online Klucz do Excela 2016 Mac i korzystaj z oprogramowania na wiele sposobów

  Możesz używać operatorów logicznych, aby bardziej szczegółowo analizować zbiory danych i zlecać wykonanie pewnych obliczeń w zależności od wartości. Czy to w domu, czy w biurze, możesz używać Excela, by otwierać dane i prezentować je w przejrzysty sposób. W przypadku firm oprogramowanie może wspierać sprzedaż, planowanie produktów, księgowość, rachunkowość i zarządzanie zasobami ludzkimi. Możesz bez wysiłku sumować sprzedaż, określać liczbę odwiedzających, wykonywać kalkulacje produktów i obliczać kategorie ABC. Jeśli tanio kupisz licencję Excel 2016 Mac, możesz nawet tworzyć grafik dyżurów, które są wykorzystywane zwłaszcza w gabinetach lekarskich i klinikach. Wyniki możesz łatwo wysłać pocztą elektroniczną za pomocą programu Outlook 2016. Użytkownicy indywidualni mogą prowadzić książkę budżetową za pomocą Excela, który zawiera wszystkie rachunki i wpływy gotówkowe w formie tabelarycznej, a także pokazuje takie kategorie, jak koszty energii, żywności, ubezpieczenia i spędzania wolnego czasu. Następnie wygenerowane wykresy mogą pokazać na pierwszy rzut oka, które dochody i wydatki należały do której kategorii.

  Kup tanio Excel 2016 Mac i skutecznie analizuj dane

  Program oferuje szybsze funkcje analizy danych i zoptymalizowane połączenie z usługami w chmurze. Nowe funkcje tabeli przestawnej i plasterkowej pozwalają szybciej filtrować modele danych i ułatwiają wprowadzanie danych. Jeśli kupisz licencję na Excel 2016 Mac w niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu, otrzymasz potężne, wszechstronne narzędzie, które umożliwia przeprowadzanie analiz statystycznych oraz udostępnia funkcje handlowe i matematyczne. Zintegrowany język programowania Visual Basic for Applications (VBA) pozwala na wykonywanie bardzo złożonych zadań, możesz nawet tworzyć własne programy. Teksty, czasy i liczby wprowadzane do komórek w programie Microsoft Excel 2016 Mac mogą być wszechstronnie przetwarzane za pomocą licznych funkcji. Zeszyty ćwiczeń można wzbogacić o SmartArty, kształty, ClipArty i grafikę. Po nieskomplikowanym pobraniu programu arkusza kalkulacyjnego można również wstawić WordArts. Efekty pracy można bez trudu wykorzystać w programach Word 2016 i PowerPoint 2016.

  Powiązane łącza do "Microsoft Excel 2016 | für Mac"
  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

  KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

  to takie proste:


  KUPIĆ
  Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

  DOWNLOADEN
  Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

  INSTALUJ
  Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


  Wyświetlony