Ashampoo Movie Studio Pro 3

35% GESPART
Ashampoo Movie Studio Pro 3
 • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
190,86 zt * 293,95 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

 • LS-102754
 • Ashampoo GmbH & Co. KG
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • Wszystkie języki
 • Weltweit
 • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Ashampoo Movie Studio Pro 3"

Łatwe cięcie, edycja i tworzenie filmów

Łatwo twórz filmy w wysokiej rozdzielczości z możliwością edycji, własnymi nakładkami i efektami! Dzięki maksymalnej rozdzielczości 4K, systemowi Dolby 5.1 i błyskawicznej konwersji, Ashampoo Movie Studio Pro 3 jest idealnym wyborem do tworzenia wysokiej jakości filmów. Łatwo poprawiaj jakość obrazu, dodawaj dźwięk do nagrań lub stosuj przejścia, napisy końcowe i efekty wideo. Łatwo wycinaj reklamy lub konwertuj filmy do setek formatów i rozdzielczości! Twórz filmy zoptymalizowane dla iPada, telefonów z systemem Android i wielu innych urządzeń. Wykorzystaj inteligentne techniki edycji, dźwięki lub animacje - a twoje filmy staną się przeżyciem!

Edytować filmy? Logiczne!

Wygodne i precyzyjne cięcie filmów to jedna z głównych kompetencji Ashampoo Movie Studio Pro 3. Całkowicie przeprojektowaliśmy obszar edycji, abyś mógł od razu przystąpić do pracy. Wystarczy jedno spojrzenie na edytor, by od razu odnaleźć się w nim i szybko osiągnąć doskonałe rezultaty. Niezależnie od tego, czy chodzi o zbędne sekwencje, czy reklamy, wystarczy, że ustawisz precyzyjne znaczniki kadrowania i gotowe! Oczywiście możesz też dzielić filmy i zmieniać kolejność sekwencji lub łączyć różne filmy w jedno wideo!

Popraw jakość wideo

Nie każdy film jest doskonały! Ashampoo Movie Studio Pro 3 pomoże ci wydobyć z twoich filmów to, co najlepsze. Dzięki optymalizacji różnych wartości nawet nagrania, które wydają się nie do końca udane, mogą zabłysnąć nowym blaskiem. Jasność, kontrast, gamma, nasycenie czy ponowne wyostrzanie - wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Przekręć pokrętła i wykorzystaj w pełni możliwości swoich filmów!

Konwertuj filmy do setek formatów i rozdzielczości

Dobry program do edycji wideo daje ci szerokie możliwości uwieczniania filmów we wszystkich popularnych formatach, tworzenia filmów zoptymalizowanych pod kątem wszystkich portali internetowych i odtwarzania ich na dowolnym urządzeniu odtwarzającym. Movie Studio Pro 3 oferuje więc nie tylko eksport plików w formatach AVI, MKV, MP4, WMV i innych, ale także zoptymalizowane formaty dla Facebooka, YouTube, Dailymotion i innych podobnych portali. Istnieją też profile idealnie dostosowane do różnych produktów firm Apple, Samsung, Lenovo, Microsoft, Sony i innych producentów urządzeń mobilnych. Następnie wybierz żądaną jakość wideo i rozpocznij konwersję!

Muzyka i efekty dla każdego projektu

Słabe ścieżki dźwiękowe, szum wiatru i irytujące odgłosy z otoczenia mogą całkowicie zepsuć efekt filmu. Z kolei odpowiednia muzyka lub twój własny komentarz znacznie wzbogacą twój filmik. Po prostu zdubbinguj swoje filmy od nowa, wygodnie dodaj wybraną przez siebie muzykę i w ten sposób stwórz nową dynamikę. Movie Studio Pro 3 posiada szeroki wybór podkładów muzycznych i efektów dźwiękowych. Zawsze dodawaj odpowiedni podkład muzyczny do swoich filmów, zarówno stylowych, jak i zabawnych! Oczywiście możesz też dodać do swoich filmów własne ścieżki dźwiękowe dowolnego rodzaju. Jeśli dźwięk nadal wymaga poprawy, możesz również poprawić jego jakość za pomocą korektora!

Cięcie reklamy

Reklamy nie tylko psują niekłamaną radość z oglądania filmów, ale także z każdego nagrania. Dzięki funkcji "Wycinanie reklam" możesz szybko przejrzeć swój film, rozpoznać reklamy i (jeśli to konieczne) ustawić ich znaczniki z dokładnością do jednej tysięcznej sekundy. W ten sposób możesz błyskawicznie nagrywać bez irytujących reklam czy podglądów programów! Edycja wideo może być tak prosta!

Nagrywaj płyty DVD i Blu-ray z własnymi filmami

Odtwarzanie filmów na DVD lub Blu-ray nadaje im szczególną wartość. Co więcej, filmy zamieszczane na portalach raczej nie nadają się na prezenty. Aby mieć pewność, że masz wszystkie opcje i możesz archiwizować swoje filmy przez długi czas, możesz wybrać sposób, w jaki chcesz, by twoje projekty zostały uwiecznione. Program wykorzystuje do tego celu sprawdzony silnik Ashampoo Burning Studio 20, dzięki czemu możesz nagrywać szybko i bez obaw.

Konwertuj i twórz filmy w mgnieniu oka

Nowy Ashampoo Movie Studio Pro 3 tworzy wideo o rozdzielczości do 4k z dźwiękiem Dolby 5.1 i konwertuje do wszystkich popularnych formatów. Aby to zrobić, program wykorzystuje nie tylko CPU twojego komputera, ale także procesor (GPU) twojej karty graficznej. Szczególnie w przypadku kart graficznych NVIDIA, technologia NVENC przyspiesza ten proces nawet o 400%. Włącz turbo dla nawrócenia!

Optymalna rozdzielczość w 4K

Wysoka rozdzielczość od dawna jest standardem dla wideo o wysokiej rozdzielczości. 4K oferuje teraz czterokrotnie większą liczbę pikseli i zachwyca niewyobrażalną ostrością i blaskiem. Dzięki nowemu Ashampoo Movie Studio Pro 3 możesz tworzyć filmy w 4K, które są zawsze ostre jak brzytwa i błyszczą maksymalną ilością szczegółów, nawet na dużych monitorach!

Z napisami początkowymi i końcowymi do idealnego filmu

Prawdziwe wrażenie kina jest często tworzone dopiero wtedy, gdy film zawiera ważne elementy, takie jak napisy początkowe i końcowe. Wstawki tekstowe i animacje dopełniają całości i zmieniają zwykły plik wideo w kompletny film. Możesz wybierać spośród wspaniale zaprojektowanych szablonów dla każdego celu. Niezależnie od tego, czy chodzi o ślub, podróże czy sport, wybierz jednym kliknięciem napisy początkowe lub końcowe i dostosuj szablon w mgnieniu oka!

Wykorzystaj swoją kreatywność

Ashampoo Movie Studio Pro 3 to coś więcej niż tylko suchy program do edycji wideo. Liczne przejścia, pięknie zaprojektowane napisy początkowe i końcowe, ciekawe efekty wideo i zmienne efekty dźwiękowe pozwolą ci nadać twoim filmom indywidualny charakter. Eksperymentuj z pięknie zaprojektowanymi animacjami lub pozwól częściom grać w szybkim lub wolnym tempie. Ponieważ edycja wideo nie tylko musi szybko doprowadzić do pożądanego rezultatu, ale może być też świetną zabawą!

Projekt funkcjonalny

Wiele programów do edycji wideo wprowadza użytkownika w błąd. Ashampoo Movie Studio Pro 3 trafia w sedno, ma przejrzysty system przepływu pracy i oferuje tryb eksperta oraz tryb prosty do szybkich, pozbawionych zbędnych elementów projektów. Nie musisz przeklikiwać się przez liczne podmenu, wszystko, co ważne, jest widoczne na powierzchni programu. Możesz użyć ikon funkcji lub wygodnego prawego przycisku myszy. Tam, gdzie w przypadku innych programów do edycji wideo musisz szukać pomocy, z Movie Studio jesteś już o krok do przodu!

System operacyjny:

 • Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7

Oprogramowanie:

 • Windows Media Player 10
 • Microsoft .NET Framework 4.0

Procesor:

 • Zalecane wymagania Procesor Intel Core i3 lub porównywalny
 • Minimalne wymagania dla jakości DVD: procesor Intel Dual-Core lub porównywalny
 • Minimalne wymagania dla jakości HD: Intel Core i5 lub porównywalny procesor
 • Minimalne wymagania dla jakości 4K: Intel Core i7 lub porównywalny procesor

Pamięć (RAM):

 • Wymagania zalecane 8 GB RAM
 • Minimalne wymagania dla jakości DVD: 2GB RAM
 • Minimalne wymagania dla jakości HD: 4GB RAM
 • Minimalne wymagania dla jakości 4K: 8 GB RAM

Karta graficzna:

 • DirectX 9
 • Pixelshader v2.0
 • Min. 128 MB RAM.
 • Min. 1280 x 1024
 • Obsługa CUDA wymaga co najmniej karty graficznej NVIDIA GeForce z serii 6 lub wyższej i aktualnego sterownika.
Powiązane łącza do "Ashampoo Movie Studio Pro 3"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


39% GESPART
22% GESPART
17% GESPART
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
244,75 zt * 293,95 zt *
55% GESPART
60% GESPART
Ashampoo Burning Studio 22 Ashampoo Burning Studio 22
97,76 zt * 244,75 zt *
63% GESPART
35% GESPART
34% GESPART
62% GESPART
25% GESPART
30% GESPART
30% GESPART
33% GESPART
13% GESPART
Ashampoo Video Tilt-Shift Ashampoo Video Tilt-Shift
127,16 zt * 146,95 zt *
14% GESPART
Usuwanie Ashampoo Video Fisheye Usuwanie Ashampoo Video Fisheye
146,76 zt * 171,45 zt *
79% GESPART
Ashampoo Office 8 Ashampoo Office 8
73,25 zt * 342,95 zt *
16% GESPART
Wyświetlony