Magix Video Easy | dla Windows

26% GESPART
Magix Video Easy | dla Windows
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
239,86 zt * 322,91 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-103065
  • Magix GmbH
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • Weltweit
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Magix Video Easy | dla Windows"

Kup Magix Video Easy i edytuj filmy profesjonalnie

Zdjęcia i obrazki zajmują ważne miejsce w naszym życiu. Robimy je z okazji świąt, ślubów, rocznic firmowych, pięknych rzeczy i po to, by podzielić się z przyjaciółmi, rodziną i innymi ludźmi tym, co udało nam się zrobić. Aby to zrobić, trzeba edytować zdjęcia, obrazki i filmy. Dzięki oprogramowaniu Magix Video Easy masz do dyspozycji imponujący program, który jest łatwy w użyciu.

Wszystkie niezbędne narzędzia są dostępne na ekranie startowym. Dlatego program jest odpowiedni także dla początkujących. Magix Video Easy jest przeznaczony dla początkujących, a mimo to oferuje wszystkie możliwości wymagane do profesjonalnej edycji wideo. Dostępne są liczne funkcje i narzędzia, dzięki którym możesz optymalizować swoje nagrania, dodawać efekty lub usuwać elementy, które nie są pożądane na Twoich zdjęciach i filmach.

Edycja filmów za pomocą Magix Video Easy

Centralnymi funkcjami w Magix Video Easy są dopasowywanie i edycja filmów. Dzięki temu programowi możesz szybko przesunąć koniec filmu, skrócić pliki i usunąć poszczególne fragmenty. W interfejsach używasz płynnych i uniwersalnych przejść. Nawet jeśli podczas nagrywania wideo nie wyszło ci ono najlepiej, Magix Video Easy może ci pomóc. W tym celu możesz wybierać spośród różnych narzędzi optymalizacyjnych.

Jeśli twoje nagrania zostały wykonane w słabych warunkach oświetleniowych, możesz to skompensować za pomocą balansu bieli. Możesz też skorzystać z automatycznej korekcji kolorów. Ta funkcja jest odpowiednia do dostosowania kolorów lub jasności do odpowiedniego nastroju na zdjęciach. Kolejnym zagadnieniem związanym z edycją jest edycja szybkości twoich filmów. Dzięki Magix Video Easy możesz sprawić, że cały film lub tylko poszczególne sceny będą szybsze lub wolniejsze. Aby ukryć interfejsy, stosujesz przejścia i fade-iny. Aby to zrobić, możesz wybierać spośród efektów o różnych szablonach, takich jak np:

- Zoom
- Fades
- Titles

Różne źródła nagrywania i formaty wyjściowe

Magix Video Easy jest kompatybilny z wieloma źródłami plików. Na przykład:

- Kamera
- Smartfon
- Aparat cyfrowy

Możesz zacząć edytować filmy zaraz po zaimportowaniu ich do programu. Oprogramowanie Magix Video Easy jest także zmienne w swoich efektach. Możesz zapisywać pliki na różnych nośnikach lub nagrywać je bezpośrednio na płyty DVD i inne nośniki danych. Inną opcją jest publikowanie swoich plików w internecie, na przykład na YouTube. Prosta obsługa przekonuje także profesjonalistów. Łatwość użycia to także liczne szablony i niemal automatyczne przepływy pracy. Zawartość może zostać zoptymalizowana automatycznie. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu. Na przykład, z funkcjami:

- Ekspozycja
- Balans bieli

Ponadto wspierają cię zintegrowane z programem pomoce i asystenci. Na przykład podczas podłączania urządzeń i przesyłania nagrań do programu Magix Video Easy. Dzięki pomocy asystentów oraz wielu wskazówkom i trikom można to zrobić za pomocą kilku kliknięć. Czy masz jakieś pytania dotyczące programu Magix Video Easy lub innego oprogramowania Magix? Chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń do nas lub wyślij nam e-mail. Czekamy na wiadomość od ciebie.

Wymagania systemowe:

Microsoft Windows 8 (32-bitowy i 64-bitowy)
Microsoft Windows 7 (32-bitowy i 64-bitowy)
Microsoft Windows Vista (32-bitowy i 64-bitowy)
Microsoft Windows XP (32-bitowy)

Procesor: 1.0 GHz lub lepszy
Pamięć: 512 MB
Karta graficzna: Wbudowana kartagraficznao rozdzielczości ekranu min. 1024 x 768
Karta dźwiękowa: Wewnętrzna kartadźwiękowa
Miejsce na dysku twardym: 1 GB wolnegomiejscana instalację programu
Napęd optyczny: Napęd DVD (tylko do instalacji wersji wysyłkowej)

Powiązane łącza do "Magix Video Easy | dla Windows"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony