Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
iolo System Mechanic Ultimate Defense 21 | dla Windows
iolo System Mechanic Ultimate Defense 21 | dla Windows
 • 1 PC
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Weltweit
 • E-mail
 • 421,16 zt *
  iolo System Mechanic 21 | dla Windows
  iolo System Mechanic 21 | dla Windows
 • 1 PC
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Weltweit
 • E-mail
 • 176,15 zt *
  7% GESPART
  iolo System Mechanic Professional 21 | dla Windows
  iolo System Mechanic Professional 21 | dla Windows
 • 1 PC
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Weltweit
 • E-mail
 • 254,56 zt * 273,91 zt *

  Produkty od iolo

  iolo

  Optymalizacja i naprawa systemu dzięki oprogramowaniu od iolo

  Z każdą aktualizacją systemy operacyjne mają tendencję do gromadzenia jeszcze większej ilości danych. Im więcej miejsca mamy do dyspozycji na dyskach, tym bardziej niedbale deweloperzy i programiści zdają się z nim obchodzić. Poza marnowaniem pamięci, niepotrzebne śmieci wpływają też po pewnym czasie na wydajność całego systemu. Niezależnie od tego, czy jest to użytkownik prywatny, profesjonalny czy firma - w każdej infrastrukturze IT prędzej czy później pojawiają się komponenty, które nie są już potrzebne, o których zapomniano lub których po prostu nie da się całkowicie usunąć z systemu.

  Dostępne w tym celu narzędzia czyszczące pozostawiają wiele do życzenia, nawet w obecnych systemach operacyjnych. W skrajnych przypadkach takie pozostałości danych, zwłaszcza w wrażliwym rejestrze, nie tylko spowalniają pracę całego systemu, ale mogą też powodować awarie, a nawet całkowite uszkodzenie systemu. Istnieje też zagrożenie utraty danych i czasochłonnych reinstalacji, na które w codziennej pracy nie można sobie pozwolić. Jako specjalista w dziedzinie programów naprawczych i optymalizacji systemów, iolo ma w swojej ofercie różne rozwiązania, dzięki którym możesz zaspokoić swoje indywidualne potrzeby w zakresie optymalizacji - niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem profesjonalnym, czy prywatnym. Nasze licencje są dostosowane do twoich specyficznych potrzeb i mogą być rozszerzone, np. dla firm.

  Bestseller wśród programów tuningowych: iolo System Mechanic

  Bez wątpienia iolo System Mechanic jest jednym z najbardziej udanych i popularnych produktów do optymalizacji systemu dostępnych na rynku. Czyszczenie, stabilizowanie i przyspieszanie komputerów wymaga dużej wiedzy, ponieważ niewłaściwe działania mogą spowodować pewne szkody. Ponieważ niewielu użytkowników zna dziś tajemnice kryjące się w głębinach ustawień systemowych i środków czyszczących, ręczna optymalizacja nie jest wskazana. Jest to nie tylko ryzykowne, ale także bardzo niewygodne i czasochłonne, nawet jeśli zostanie wykonane poprawnie. Pozostaw więc tę pracę związaną z optymalizacją i regularną konserwacją systemu sprawdzonemu programowi, takiemu jak iolo System Mechanic.

  W swoich różnych wersjach oferuje szeroki zakres opcji i możliwości ustawień, które zadowolą nawet profesjonalnych użytkowników. Oprogramowanie to nie tylko zapewnia trwałe oczyszczenie komputera ze śmieci, ale także aktualizuje najważniejsze sterowniki. Mimo że w dzisiejszych czasach system operacyjny powinien sam dbać o aktualne wersje sterowników, nieaktualne sterowniki nadal są główną przyczyną problemów ze sprzętem i oprogramowaniem. Oczywiście wszystkie powiązane pliki konfiguracyjne są również aktualizowane, ponieważ bez poprawnej konfiguracji lub nieaktualnych wartości programy działają niepoprawnie lub co najmniej nieoptymalnie.

  Dodatkowe cechy iolo System Mechanic

  - Drive Scrubber nie tylko usuwa dane, ale także niszczy je w niezawodny sposób, dzięki czemu pod żadnym pozorem obcy nie uzyskają dostępu do wrażliwych danych, takich jak zdjęcia, filmy, dokumenty i inne poufne pliki.
  - Wyszukiwanie i odzyskiwanie to przydatna funkcja, która w pewnych okolicznościach pozwala odnaleźć dawno zapomniane dane lub nawet odzyskać je po usunięciu. Foldery szybko gubią się w chaosie skomplikowanych ścieżek dostępu do plików lub zapominasz, na którym dysku były przechowywane. Szybko i łatwo przeszukuj swoje nośniki danych.
  - Ochrona przed spyware, wirusami i innymi zagrożeniami internetowymi dzięki System Shield Antivirus & Antispyware. Czy to zanieczyszczone e-maile, czy próby oszustwa w bankowości internetowej - dzięki temu programowi będziesz lepiej chroniony.

  Która wersja programu iolo System Mechanic jest właściwa?

  iolo System Mechanic 21 do standardowego użytku Nie wszyscy użytkownicy mają takie samo zapotrzebowanie na optymalizację systemu i funkcje specjalne. Dla użytkowników prywatnych funkcje zwiększania wydajności i optymalizacji oferowane przez iolo System Mechanic 21 są zazwyczaj w pełni wystarczające. Możesz otrzymać od nas tanią licencję i rozpocząć pobieranie natychmiast po dokonaniu transakcji. Spraw, by twój system był bardziej wydajny, szybszy i bardziej niezawodny - i usuwaj problemy, zanim zdążą wywołać swój pełny efekt.

  iolo System Mechanic Professional 21 dla zaawansowanych użytkowników

  Jeśli jesteś zaawansowanym lub profesjonalnym użytkownikiem, który chce również dokonywać ręcznych poprawek, iolo System Mechanic 21 Professional jest właściwym wyborem. Ponad 50 narzędzi i funkcji może być obsługiwanych intuicyjnie dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika. Jest on szczególnie przydatny dla użytkowników, którzy chcą używać wydajnych komputerów do gier lub prac wymagających dużej ilości zasobów, takich jak edycja wideo, i którym zawsze zależy na czystym, szybkim i bezpiecznym systemie operacyjnym. Jeśli coś jest nie tak z twoim komputerem, program już teraz pomaga ci w rozwiązywaniu problemów dzięki zaawansowanym procedurom diagnostycznym.

  iolo System Mechanic Ultimate Defense jako kompletne rozwiązanie dla wszystkich obszarów

  Absolutnie kompletna ochrona i wszechstronne rozwiązanie do optymalizacji systemu to iolo System Mechanic Ultimate Defense 21. W tym pakiecie otrzymasz nie tylko wszystkie funkcje i narzędzia optymalizacyjne z innych wersji, ale także wiele innych przydatnych funkcji, które ochronią twój system. Należą do nich na przykład: łatwe odzyskiwanie danych, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i kradzieżą tożsamości, bezpieczne zarządzanie hasłami i wiele innych. Zwłaszcza firmy lubią polegać na doskonałej i kompletnej ochronie, jaką zapewnia iolo System Mechanic Ultimate Defense 21, chroniący całą infrastrukturę IT.

  Wyświetlony