Corel PaintShop Pro 2022 | dla Windows

Corel PaintShop Pro 2022 | dla Windows
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
293,75 zt * 391,95 zt * (25,05% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-102925
  • Corel Corporation
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Corel PaintShop Pro 2022 | dla Windows"

Profesjonalna edycja obrazów za pomocą programu Corel PaintShop Pro 2022

Szukasz aplikacji graficznej, która jest łatwa w użyciu, ale jednocześnie oferuje szeroki zakres funkcji? W takim razie powinieneś przyjrzeć się bliżej programowi PaintShop Pro 2022 od renomowanego producenta, firmy Corel . Dzięki temu programowi możesz wykonać wszystkie prace związane z przetwarzaniem obrazów. Dzięki tej aplikacji graficznej możliwe jest wszystko, od prostej zmiany rozmiaru po kadrowanie i kreatywny retusz. Z pewnością będziesz zaskoczony tym, jak szeroki jest zakres funkcji.

Co oferuje Ci program Corel PaintShop Pro 2022?

Większość zdjęć jest robiona aparatem cyfrowym lub smartfonem. Czasem jednak trzeba potem edytować zdjęcia z licznych portali w internecie. Jeśli chcesz na przykład wyprodukować ze zdjęć upominki, takie jak kubki, koszulki czy fotoksiążki, koniecznie potrzebujesz zdjęć o wysokiej rozdzielczości i wspaniałych kolorach. Jeśli twoje zdjęcia nie spełniają tych wymagań, możesz temu zaradzić, używając nowoczesnego programu graficznego, takiego jak PaintShop Pro 2022.

W większości przypadków wystarczy tylko nieznacznie zmienić proste poprawki, takie jak balans bieli, kontrast czy nasycenie kolorów. Być może chciałbyś usunąć ze zdjęć obcych ludzi lub przeszkadzające znaki drogowe. To też nie jest problem. Wystarczy kilka kliknięć, by elementy zniknęły ze zdjęcia. Możliwa jest nawet wymiana całych teł. Możliwości są niemal nieograniczone.

Twórz artystyczne projekty

Być może chciałbyś stworzyć małe dzieła sztuki z prostych zdjęć. PaintShop Pro 2022 oferuje ci także niezbędne do tego narzędzia. Możesz na przykład zmienić kolor poszczególnych obiektów lub nadać im określoną strukturę powierzchni. Ponadto masz możliwość tworzenia nastrojów, regulując nieco ekspozycję i dokonując kilku korekt kolorystycznych. W tym programie nawet praca z warstwami i maskami nie jest już wielkim wyzwaniem, ponieważ ich obsługa jest intuicyjna. Może też być tak, że pracujesz w fotografii produktowej. W takim przypadku możesz łatwo wykadrować pewne obiekty z ujęcia za pomocą oprogramowania Corela. Może to być korzystne, jeśli prowadzisz sklep internetowy.

We wszystkich czynnościach wykonywanych w programie PaintShop Pro 2022 firmy Corel pomaga ci sztuczna inteligencja, znana bardziej jako AI. Oprogramowanie częściowo automatycznie rozpoznaje, co robisz i wspiera cię w tych działaniach. Jest to również wielka zaleta, gdy chcesz upiększyć obrazy za pomocą nakładek lub efektów specjalnych. Wymienienie tutaj wszystkich funkcji wykraczałoby poza ramy tego artykułu, ponieważ zakres funkcji jest tak duży, że można by nim wypełnić całą książkę.

Optymalizacja grafiki dla stron internetowych

Być może nie jesteś aż tak bardzo zainteresowany tworzeniem artystycznych obrazów czy używaniem ich do specjalnych wydruków. W większości przypadków grafiki muszą być zoptymalizowane do publikacji w postach w mediach społecznościowych lub na stronach internetowych. W tym sektorze chodzi raczej o znalezienie odpowiednich rozmiarów. Publikując w mediach społecznościowych, każdy portal ma dokładne specyfikacje dotyczące wymiarów zdjęć. W programie Corel PaintShop Pro 2022 wymiary grafiki można bez wysiłku określać w milimetrach lub pikselach. To zapobiega ich rozciąganiu lub zniekształcaniu podczas publikacji.

W przypadku publikacji w internecie ważny jest też rzeczywisty rozmiar pliku. Zdjęcia ze smartfona lub aparatu cyfrowego mają zwykle rozmiar kilku megabajtów. Ten rozmiar nie jest odpowiedni dla stron internetowych. Z tego powodu program graficzny PaintShop Pro 2022 producenta Corel ma wbudowane funkcje, dzięki którym można zmieniać zarówno format pliku, jak i jego rozmiar.

Wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 10 , Windows 11 (zalecana jest wersja 1903 lub nowsza z najnowszym dodatkiem Service Pack; edycje 64-bitowe)*
Dla wirtualizacji: Windows Server 2016, Windows Server 2019.
RAM: 4 GB RAM (zalecane 8 GB do obsługi funkcji AI)
Miejsce na dysku twardym: 3GB dostępnego miejsca na dysku twardym (zalecane 4GB)
Rozdzielczość ekranu: z 1366 x 768 (zalecanarozdzielczośćekranu to 1920 x 1080 przy 100 dpi). Na ekranach o odpowiedniej rozdzielczości obsługiwana jest rozdzielczość do 250 dpi.

Powiązane łącza do "Corel PaintShop Pro 2022 | dla Windows"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony