CorelDRAW Essentials 2020 | dla Windows

CorelDRAW Essentials 2020 | dla Windows
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Informacje o produkcie "CorelDRAW Essentials 2020 | dla Windows"

CorelDRAW Essentials 2020

Czy lubisz projektować? CorelDRAW Essentials 2020 to niedrogie rozwiązanie do samodzielnego tworzenia projektów graficznych. Nawet nowicjusze mogą łatwo osiągnąć pożądane rezultaty podczas projektowania zaproszeń, kartek okolicznościowych, obrazów do mediów społecznościowych i wielu innych projektów graficznych dzięki temu intuicyjnemu programowi do tworzenia ilustracji wektorowych. Przyjazne dla użytkownika środowisko oferuje większą kontrolę twórczą przy tworzeniu projektów i układów niż przeciętna podstawowa aplikacja graficzna. Zaimponuj wspaniałą grafiką, która ma osobisty charakter.

Niedrogi projekt graficzny, który sprawia przyjemność

CorelDRAW Essentials 2020 daje nowicjuszom i hobbystom narzędzia, których potrzebują, aby bez wysiłku tworzyć wspaniałą grafikę. Dzięki temu wszechstronnemu programowi do tworzenia ilustracji możesz tworzyć wszystko: od plakatów, kartek i projektów fotograficznych po kalendarze i zdjęcia do mediów społecznościowych.

Łatwe do nauczenia się

CorelDRAW Essentials jest łatwy do rozpoczęcia pracy. W mgnieniu oka zaczniesz tworzyć oszałamiające projekty! Poręczne pliki z przykładami pomogą ci odnieść sukces w projektach od samego początku. W dokerze Wskazówki znajdziesz też praktyczne porady, jak korzystać z każdego narzędzia, które aktywujesz.

Znacznie więcej niż zwykła aplikacja graficzna

To rozwiązanie daje ci większą kontrolę twórczą nad twoimi pomysłami niż przeciętna aplikacja graficzna typu "1 kliknięcie". Dzięki programowi CorelDRAW Essentials możesz nadać swoim projektom indywidualny charakter bez ograniczeń, jakie stwarzają alternatywne programy oparte na szablonach.

Układ strony

Twórz układy do zaproszeń, kolaży, projektów wielostronicowych i nie tylko. Używaj linijki, siatki i prowadnic, by precyzyjnie umieszczać i układać obiekty.

Typografia

Skorzystaj z łatwych w użyciu narzędzi tekstowych do projektowania tekstu. Baw się efektami tekstowymi, aby wyróżnić swoje produkty.

Zarządzanie obiektami

Poręczny panel "Obiekty" daje ci kontrolę nad każdym elementem dokumentu: możesz ukrywać, zmieniać nazwy i wyszukiwać obiekty, a także zmieniać ich kolejność.

 

Wymagania systemowe

  • Windows 10* w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
  • Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
  • 4 GB RAM
  • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Ekran multitouch, mysz lub tablet
  • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
  • Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy
  • Opcjonalnie: napęd DVD (do zainstalowania wersji pudełkowej). Instalacja z płyty DVD wymaga pobrania do 900 MB
  • Do zainstalowania i uwierzytelnienia programu CorelDRAW Essentials oraz do uzyskania dostępu do niektórych dołączonych składników oprogramowania i funkcji online wymagane jest połączenie internetowe.
Powiązane łącza do "CorelDRAW Essentials 2020 | dla Windows"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony