Ashampoo Photo Optimizer 8

20% GESPART
Ashampoo Photo Optimizer 8
 • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
195,76 zt * 244,95 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

 • LS-102784
 • Ashampoo GmbH & Co. KG
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • Wszystkie języki
 • Weltweit
 • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Ashampoo Photo Optimizer 8"

Poprawiaj zdjęcia za pomocą jednego kliknięcia!

Ashampoo Photo Optimizer 8 to edycja zdjęć za naciśnięciem jednego przycisku! Program umożliwia optymalne dostosowanie kolorów, kontrastów i ekspozycji dla pojedynczych zdjęć lub całych kolekcji zdjęć w sposób całkowicie automatyczny. Dzięki dokładnej analizie, słabe punkty zdjęcia zostają znalezione i natychmiast wyeliminowane. Możesz też zrobić to sam: Z łatwością wyprostuj krzywe horyzonty zdjęć, popraw perspektywę lub dodaj wiele efektów do swoich zdjęć. Nawet niewielkie skazy, takie jak zaczerwienione oczy, przebarwienia skóry czy plamy, można łatwo usunąć. Dzięki prostej obsłudze oszczędzasz czas i nerwy oraz osiągasz wspaniałe rezultaty w mgnieniu oka!

po8-optimize-result.png

 • Doskonała korekcja perspektywy dla naturalnych linii
 • Znacznie ulepszona automatyczna optymalizacja zdjęć
 • Błyskawiczny dostęp do ulubionych funkcji w zakładce ulubione
 • Ręczna zmiana temperatury barwowej
 • Dostosuj krzywe gradacji
 • Ulepszone zarządzanie pamięcią dla szybszego i bardziej stabilnego działania
 • wersja 64Bit

Kwestia perspektywy!

Jeśli robisz zdjęcie budynku, zazwyczaj stoisz przed nim na dole - co później możesz wyraźnie zobaczyć! Linie "opadają", obraz wydaje się przechylać, a motyw traci swój urok. Albo podczas przeglądania zdjęć zauważasz, że stałeś przed nim pod niewielkim kątem i chcesz od razu uporządkować zdjęcie. Dzięki nowej korekcie perspektywy nie stanowi to już problemu! Łatwo koryguj zniekształcenia poziome i pionowe za pomocą kilku kliknięć! Daj swoim zdjęciom drugą szansę i po prostu dostosuj perspektywę, aż obiekt będzie ustawiony tak, jak chcesz!

ScreenshotPhoto Optimizer 8 + Box

Ulubione produkty dla wygodnego użytkowania

Każdy ma swoje ulubione funkcje, z których korzysta najczęściej. Abyś nie musiał nawigować po programie, by je znaleźć, możesz wygodnie zapisać funkcje w zakładce Ulubione. Masz wtedy wszystkie funkcje "na wyciągnięcie ręki" i możesz spokojnie realizować procesy robocze z poziomu menu. Możesz na przykład szybko wyprostować horyzont, skorygować perspektywę lub wykadrować zdjęcie po automatycznej optymalizacji. Genialnie proste, prawda?

Automatycznie optymalizuje zdjęcia jak żaden inny program

Sekret nowego programu Photo Optimizer tkwi w unikalnej optymalizacji obrazu. W tym celu każde zdjęcie jest szczegółowo analizowane, by znaleźć ewentualne słabe punkty i potencjał do poprawy. To, co w pośpiechu sfotografowałeś telefonem komórkowym, może zostać uratowane wizualnie! Blade kolory, złe naświetlenie czy brak kontrastu - algorytm Optymalizatora zdjęć znajdzie wszystkie błędy! Po analizie optymalizator odtwarza twoje zdjęcia - jasne, mocne i dokładnie takie, jakie powinno być dobre zdjęcie. W tym celu przetestowano tysiące wariantów, aby uzyskać doskonałe wyniki z najwyższym współczynnikiem trafień. Po 2 latach programowania i testowania, Ashampoo Photo Optimizer 8 osiągnął zupełnie nowy poziom!

Więcej opcji regulacji ręcznej

Tak dobra jest automatyczna optymalizacja, ale może nadal chcesz zrobić to sam? W tym celu dostępnych jest wiele opcji korekcji. Nowością w wersji 8 jest temperatura barwowa, która może nadać zdjęciu zupełnie nowy wygląd. Zwłaszcza "zimne" zdjęcia z telefonów komórkowych zyskują w ten sposób nową atmosferę. Dzięki funkcji Krzywe światła możesz łatwo zmieniać krzywe gradacji i w ten sposób wpływać na cienie, tony średnie i rozjaśnienia. Szczególnie w przypadku zdjęć RAW rezultaty są imponujące! Po prostu wypróbuj go, dzięki inteligentnej technologii tworzenia kopii zapasowych zawsze możesz wrócić do starych poziomów pamięci!

Poprawione wykorzystanie pamięci

Nowy Ashampoo Photo Optimizer 8 wykorzystuje całą pamięć RAM do swoich obliczeń, gdy jest to konieczne, i korzysta teraz z pełnej mocy systemowej twojego komputera. Nawet zdjęcia o bardzo wysokiej rozdzielczości lub całe foldery ze zdjęciami mogą zostać zoptymalizowane w mgnieniu oka. Ciesz się na najszybszy i najbardziej stabilny Optymalizator zdjęć w historii!

Popraw balans bieli i wzmocnij kontrast rozprzestrzeniania się

Temperatura barwowa obrazu zmienia się wraz z balansem bieli. Zwłaszcza aparaty cyfrowe często mają niebieskie zabarwienie i sprawiają, że kolory wyglądają blado. To sprawia, że zdjęcia wyglądają jak pozbawione życia i nie udaje się na nich uchwycić wyjątkowej chwili. Często zdarzają się też zdjęcia o niskim kontraście, zwłaszcza w trudnych warunkach oświetleniowych. Jednak te właściwie nieudane zdjęcia można również wzmocnić za pomocą rozprowadzania kontrastu i znów stać się atrakcyjnymi! Obie funkcje wchodzą w skład automatycznej optymalizacji i są aktywowane, gdy tylko mogą poprawić jakość zdjęcia!

Edycja obrazów za pomocą kilku kliknięć

Interfejs programu Photo Optimizer 8 nie wymaga wyjaśnień. Każda funkcja jest łatwa do znalezienia, schludnie podzielona na kategorie i oddalona o nie więcej niż dwa kliknięcia. Podczas gdy w innych programach do edycji zdjęć musisz najpierw przekopać się przez pomoc, tutaj masz już gotowe rezultaty. Wszystko jest tak logiczne i proste, że każdy użytkownik może szybko osiągnąć pożądany rezultat! Nawet początkujący będą mieli tu co robić - lub po prostu każdy, kto nie chce spędzać godzin z programami do edycji zdjęć.

Wygodne opcje eksportu

Dobre zdjęcia chcą być oglądane, więc oczywiście możesz łatwo wysyłać swoje zdjęcia pocztą elektroniczną, a także umieszczać je bezpłatnie w Ashampoo Web w celu udostępniania. Możesz też od razu ustawić szczególnie piękne zdjęcia jako tapetę. Do drukowania zdjęć służy zaawansowany dialog drukowania, dzięki któremu zdjęcia mogą być uwiecznione w najlepszej jakości, a jeśli chcesz, także w sposób oszczędzający papier.

Funkcje dla perfekcjonistów i kreatywnych

Wiele zaawansowanych funkcji jest dostępnych dla tych, dla których automatyczna optymalizacja to za mało. Niezależnie od tego, czy chcesz skutecznie wyostrzyć, czy wolisz rozmyć, Photo Optimizer oferuje zaawansowane funkcje w każdym obszarze. Równie skutecznie można zredukować irytujące zakłócenia obrazu, zmienić temperaturę barwową lub po prostu wykadrować zdjęcie. Dla osób o bardziej artystycznym podejściu jest wiele możliwości eksperymentowania z falami, wirami i implozją.

po8-surface-prints

Naturalnie wyglądające ulepszenia portretów

Twarze znajdują się w centrum wielu zdjęć, a mimo to rzadko wychodzą idealnie! Dzięki programowi Photo Optimizer możesz automatycznie poprawiać zdjęcia portretowe lub retuszować je ręcznie. Z łatwością usuń zaczerwienienia z oczu lub rozjaśnij zęby, aby uzyskać promienny uśmiech. Użyj poręcznej funkcji usuwania plamek i kopiowania wybranych obszarów, aby usunąć inne niedoskonałości, takie jak przebarwienia skóry w niepozorny sposób. Stwórz perfekcyjne i naturalnie wyglądające portrety za pomocą kilku kliknięć!

Wprowadź więcej koloru do gry!

Żaden obraz nie jest przekonujący bez odpowiednich kolorów. Dzięki bardzo skutecznej korekcji kolorów możesz nadać swoim zdjęciom własny styl lub, klasycznie, realistyczny wygląd. Za pomocą prostych suwaków można łatwo regulować kontrast, nasycenie i wiele innych wartości, a program natychmiast wyświetla wyniki w formie podglądu. Ci, którzy chcą się bawić efektami kolorystycznymi, mogą ustawić indywidualne akcenty poprzez dodanie kolorów, nostalgiczną sepię lub redukcję za pomocą wartości progowej. A to, co ci się nie podoba, można po prostu cofnąć!

Wygodne przetwarzanie wsadowe

Wielką zaletą tego programu jest to, że nie wymaga on żadnych dodatkowych specyfikacji czy parametrów, ale wykonuje swoją pracę automatycznie. Możesz więc zaoszczędzić sporo czasu, zlecając automatyczną optymalizację kilku zdjęć. Niezależnie od tego, czy są to wybrane zdjęcia z różnych źródeł, czy całe foldery, Photo Optimizer skrupulatnie analizuje każde zdjęcie i poprawia jego jakość. W ten sposób całe wakacje można przerobić za jednym zamachem, wesela lśnią nowym blaskiem, a urodziny mienią się nowymi kolorami i doskonałym kontrastem!

Dużo miejsca na eksperymenty!

Dzięki sprawdzonej i przetestowanej kopii zapasowej możesz eksperymentować do woli, a kopia zapasowa oryginalnych zdjęć zapobiega wszelkim wpadkom. To, co ci się nie podoba, można łatwo przywrócić do pierwotnego stanu. A dzięki zintegrowanemu widokowi "przed i po" zawsze wiesz z wyprzedzeniem, jakie zmiany spowodują twoje aktualne ustawienia. Dzięki temu nie ma przykrych niespodzianek, a ty zachowasz tylko doskonałe zdjęcia!

po8-efekty

Potrzebujesz 64-bitowej wersji następujących systemów operacyjnych:

Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7

Komputer:

Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Inne:

Microsoft Visual C++ 2015 x86 Redistributable

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Optimizer 8"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


50% GESPART
Ashampoo Photo Commander 16 Ashampoo Photo Commander 16
97,76 zt * 195,76 zt *
25% GESPART
26% GESPART
40% GESPART
18% GESPART
Corel Painter 2022 | dla Windows / Mac Corel Painter 2022 | dla Windows / Mac
1 616,76 zt * 1 959,76 zt *
71% GESPART
Ashampoo PDF Pro 3 | dla Windows Ashampoo PDF Pro 3 | dla Windows
97,76 zt * 337,85 zt *
17% GESPART
53% GESPART
10% GESPART
Ashampoo Photo Optimizer 8 Ashampoo Photo Optimizer 8
176,15 zt * 195,95 zt *
57% GESPART
PhotoZoom Classic 7 PhotoZoom Classic 7
146,76 zt * 342,95 zt *
26% GESPART
CutOut 8 CutOut 8
328,06 zt * 440,51 zt *
16% GESPART
71% GESPART
36% GESPART
66% GESPART
Microsoft Word 2016 | für Mac Microsoft Word 2016 | für Mac
97,76 zt * 283,96 zt *
39% GESPART
70% GESPART
19% GESPART
CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
3 552,26 zt * 4 409,76 zt *
32% GESPART
20% GESPART
67% GESPART
F-Secure ID Protection F-Secure ID Protection
Od 97,51 zt * 293,75 zt *
30% GESPART
44% GESPART
67% GESPART
32% GESPART
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 166,36 zt * 244,51 zt *
27% GESPART
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 107,56 zt * 146,76 zt *
10% GESPART
Corel Painter Essentials 7 Corel Painter Essentials 7
220,25 zt * 244,75 zt *
45% GESPART
Bitdefender Internet Security 2022 Bitdefender Internet Security 2022
Od 159,25 zt * 291,55 zt *
69% GESPART
46% GESPART
35% GESPART
16% GESPART
CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
1 518,76 zt * 1 808,10 zt *
37% GESPART
Abelssoft HackCheck | für Windows Abelssoft HackCheck | für Windows
107,56 zt * 171,26 zt *
24% GESPART
22% GESPART
23% GESPART
25% GESPART
CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
Od 2 935,10 zt * 3 914,61 zt *
30% GESPART
Abelssoft HappyCard | für Windows Abelssoft HappyCard | für Windows
102,66 zt * 146,76 zt *
Wyświetlony