Ashampoo Backup Pro 15

58% GESPART
Ashampoo Backup Pro 15
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Informacje o produkcie "Ashampoo Backup Pro 15"

Backup, Rescue, Restore!

Tworzenie kopii zapasowych, ratowanie i przywracanie danych - to proste!

Dzięki Ashampoo® Backup Pro 15 wirusy, ransomware czy awarie sprzętu przestaną być straszne! Poznaj łatwy w użyciu, przejrzysty, a jednocześnie potężny program do tworzenia kopii zapasowych. Nowy Ashampoo® Backup Pro 15 oferuje wszystkie możliwości tworzenia kopii zapasowych plików lub całych partycji na lokalnych nośnikach danych lub online. W tym celu program działa w tle w sposób oszczędzający zasoby, a jednocześnie wydajny. Przywracanie kopii zapasowych też nie jest problemem. Nawet w przypadku całkowitej awarii systemu, specjalny program awaryjny bezpiecznie przywróci twój system do działania!

Aby aktualizacje systemu Windows straciły swój strach

  • Przejrzyste menu startowe z wszystkimi ważnymi informacjami
  • Dostęp do wszystkich ważnych menu za pomocą jednego kliknięcia
  • Szablony gotowych planów tworzenia kopii zapasowych
  • Praktyczny przegląd planów tworzenia kopii zapasowych
  • Ekscytujące, szczegółowe informacje na temat każdej kopii zapasowej
  • Aktualne aktualizacje dla wszystkich połączeń w chmurze
  • Obszerna pomoc online, którą można wydrukować w formacie PDF
  • Jeszcze bardziej stabilne, zmienne i wydajne

Backup Pro 15 Ekran + pudełko

Nowy początek w Ashampoo® Backup Pro 15

Jedno kliknięcie do wszystkiego, co jest dla ciebie ważne!

Ashampoo® Backup Pro 15 nie tylko świetnie wygląda, ale też wyświetla wszystko, co powinieneś wiedzieć, w nowym menu startowym. Dowiedz się na pierwszy rzut oka, czy wszystko jest w porządku, ile planów tworzenia kopii zapasowych jest aktywnych lub czy wystąpiły jakieś problemy. Jednym kliknięciem możesz przejść bezpośrednio do swoich planów tworzenia kopii zapasowych, utworzyć nowe lub przejść do dowolnego innego ważnego menu w programie. Backup nigdy nie był bardziej uporządkowany, elegancko zaprojektowany i całkowicie zrozumiały!

Dzięki Ashampoo® Backup Pro 15 do tworzenia kopii zapasowych dostosowanych do potrzeb

Wystarczy kilka kliknięć, aby utworzyć szybką kopię zapasową lub swój własny plan tworzenia kopii zapasowych

Nasz backup jest dla każdego, od początkujących do profesjonalistów w dziedzinie bezpieczeństwa danych. Dlatego nasze plany awaryjne są również tak zróżnicowane, jak to tylko możliwe! Użyj naszych nowych ustawień, by stać się natychmiast bezpiecznym za pomocą kilku kliknięć. Czy chcesz po prostu zrobić kopię zapasową dokumentów, czy całego systemu? Chcesz zachować wiadomości e-mail, kontakty lub dane przeglądarki? A może chcesz mieć zaawansowany plan tworzenia kopii zapasowych, który dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb? Za pomocą zaledwie kilku wpisów można tworzyć nawet skomplikowane kopie zapasowe. Czy to szybkie, czy zaawansowane, z Ashampoo® Backup Pro 15 tworzenie kopii zapasowych jest dziecinnie proste!

Twoje plany awaryjne w nowym widoku

Lista kopii zapasowych jest przejrzysta i łatwa do śledzenia

Ashampoo® Backup Pro 15 kładzie duży nacisk na większą dostępność informacji dla użytkownika. Zobacz swoje plany awaryjne w nowym, wygodnym widoku ze wszystkimi istotnymi informacjami. Dowiedz się w mgnieniu oka, kiedy odbyła się ostatnia kopia zapasowa lub kiedy rozpocznie się następna. Jeśli jesteś szczególnie zainteresowany kopią zapasową, wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać szczegółowe informacje i wszystkie opcje, takie jak przywracanie, weryfikacja, przeglądanie, usuwanie i wiele innych. Użyj tego maksymalnie przejrzystego menu, aby błyskawicznie zarządzać swoimi kopiami zapasowymi!

Plany Backup Pro 15

Przyjrzyj się uważnie poszczególnym kopiom zapasowym

Śledź harmonogramy tworzenia kopii zapasowych i przeglądaj ważne szczegóły

W nowym widoku szczegółów możesz szybko sprawdzić, kiedy kopia zapasowa została uruchomiona, kiedy zostanie uruchomiona, jaka jest jej zawartość i lokalizacja. Wyświetlane jest także pochodzenie pliku i typ kopii zapasowej. Nawet jeśli uruchomisz kilka kopii zapasowych równolegle, nigdy nie stracisz przeglądu sytuacji. Jeśli chcesz wiedzieć, co dokładnie się stało, możesz wyświetlić szczegółowy raport, który zawiera dokładne informacje o kopii zapasowej. A jeśli coś nie zadziałało, bo np. zewnętrzny dysk twardy był już zapełniony, oczywiście dowiesz się o tym!

Ratownictwo awaryjne z obsługą UEFI

System ratunkowy do przywracania zniszczonych systemów operacyjnych

Jeśli komputery zostały zainfekowane, np. przez oprogramowanie ransomware, lub jeśli doszło do awarii dysku twardego, systemu operacyjnego nie da się już uratować. Jeśli nie ma czystej kopii zapasowej, nieuchronna jest czasochłonna reinstalacja systemu Windows, wszystkich programów i ustawień! Oszczędzaj godziny i wysiłek dzięki Ashampoo® Backup Pro 15. Własny system awaryjny programu uruchamia twój komputer z płyty DVD lub pamięci USB, zależnie od potrzeb. Z pomocą tego systemu kopia zapasowa zostaje całkowicie przywrócona, a komputer uruchamia się bez żadnych problemów. Dzięki temu żadne dane już nigdy nie zostaną utracone!

Twoja ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Nie ma szans dla oprogramowania szantażującego, wirusów i robaków

Złośliwe oprogramowanie wszelkiego rodzaju zagraża twojemu komputerowi w każdej chwili. Jedno niewłaściwe kliknięcie, dziura w zabezpieczeniach systemu lub skażony e-mail i może być za późno! Nie wszystkie złośliwe programy mogą zostać wykryte przez programy antywirusowe i unieszkodliwione. Eksperci szacują, że każdego dnia na świecie pojawia się 300 000 nowych zagrożeń. Szczególnie rozpowszechnione jest oprogramowanie typu ransomware, w którym użytkownicy mogą odzyskać dostęp do swoich danych tylko w zamian za pieniądze. Ale czy chcesz negocjować z porywaczami danych z internetu? Tylko z kopią zapasową masz absolutne bezpieczeństwo. Jeśli twój system operacyjny zostanie zainfekowany, wystarczy przywrócić czystą kopię zapasową. Zrobione!

Notebook Backup Pro 15

Profesjonalna technologia dla wszystkich

Ty też możesz korzystać z technologii administratorów

Zdecydowane strategie bezpieczeństwa tego programu do tworzenia kopii zapasowych zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniach biznesowych i spełniają surowe normy dla profesjonalnych aplikacji. Ponieważ tylko to, co spełnia najwyższe standardy, może zapewnić bezpieczeństwo danych na twoim komputerze! Wysoce niezawodny silnik backupu, stała weryfikacja backupowanych danych i wysokiej jakości szyfrowanie są doceniane także przez administratorów dużych firm. Dlatego używaj profesjonalnych zabezpieczeń dla swojego komputera!

Nie bój się aktualizacji systemu Windows!

Po prostu przywróć stary stan, kiedy wszystko jeszcze działało!

Aktualizacje są niezbędne dla każdego komputera, ale czasami są wadliwe. Może to spowodować, że poszczególne funkcje będą zgłaszały błędy lub utratę danych. W najgorszym przypadku aktualizacja systemu Windows jest tak wadliwa, że komputer prawie nie działa lub w ogóle się nie uruchamia. W tym przypadku myślisz z tęsknotą: "wczoraj to jeszcze działało". Dzięki Ashampoo® Backup Pro 15 twój komputer zostanie przywrócony do dokładnie takiego stanu! Dzięki aktualizacjom systemu operacyjnego, oprogramowania zabezpieczającego lub ważnych programów nic już nie może stać się z twoim komputerem!

Oszczędność miejsca na przechowywanie, gdzie i jak chcesz

Zewnętrzny dysk twardy, pendrive, NAS czy chmura - Ashampoo® Backup zapewnia pełną elastyczność!

Ashampoo® Backup Pro zapisuje twoje kopie zapasowe na wszystkich dyskach twardych, pamięciach USB, dyskach sieciowych lub w chmurze. Zaawansowane tworzenie kopii zapasowych obrazów wykorzystuje wydajną technikę "Infinite Reverse Incremental", która wymaga bardzo mało miejsca na dysku i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Sam zdecyduj, jaka kompresja zostanie zastosowana - dostępne są cztery standardy silnej kompresji. A co najlepsze: oszczędzaj nawet do 50% miejsca w porównaniu z konkurencyjnymi produktami!

Wszechstronna ochrona dzięki kontroli dysku twardego

Kopia zapasowa, która sprawdza nawet miejsce przechowywania

Każda kopia zapasowa jest tylko tak bezpieczna, jak dysk twardy, na którym jest przechowywana! Dlatego Backup Pro 15 oferuje zapobiegawczą kontrolę dysku twardego. Podczas procesu odczytywane są również dane SMART, które wskazują potencjalne problemy, zanim staną się one poważne! Dzięki temu możesz zareagować, zanim dojdzie do uszkodzenia. Podczas dalszego sprawdzania dysku/partycji nośnik danych jest badany sektor po sektorze i w razie potrzeby naprawiany. Niezależnie od tego, czy chodzi o wewnętrzne czy zewnętrzne dyski twarde, ciesz się maksymalnym bezpieczeństwem swoich nośników danych!

Backup Pro 15 checkdisk

Po prostu zrób kopię zapasową w chmurze

Wszyscy popularni dostawcy i metody przechowywania danych są szybko dostępni

Tworzenie kopii zapasowych w chmurze staje się coraz ważniejsze, ponieważ uniezależniasz się od urządzeń znajdujących się na miejscu i jesteś zabezpieczony przed awarią nośników danych. Z nowym programem Ashampoo® Backup Pro 15 tworzenie kopii zapasowych w chmurze jest dziecinnie proste! Spraw, by utrata danych stała się praktycznie niemożliwa i całkowicie zrezygnuj z własnych nośników pamięci! Dotyczy to nie tylko zwykłych kopii zapasowych danych, ale możliwe jest także tworzenie kopii zapasowych całych partycji! Wszystkie dostępy do chmur online zostały zaktualizowane, zoptymalizowane i przetestowane! Łatwe tworzenie kopii zapasowych za pomocą OneDrive Business / Office 365, Owncloud, Dropbox, Deutsche Telekom, Google Drive, OneDrive, Strato, 1&1 i wielu innych!

Brak obciążenia dla twojego systemu

Zalety strategii Ashampoo® Backup Pro

W przypadku większości konkurencyjnych programów Twoja praca na komputerze kończy się automatycznie w momencie rozpoczęcia tworzenia kopii zapasowych. Kiedy zaczynają się kopie zapasowe, komputer jest praktycznie sparaliżowany i reaguje tylko z opóźnieniem. Z Ashampoo® Backup Pro 15 nigdy ci się to nie przytrafi! Praktycznie nie zauważysz kopii zapasowych, a przecież są one zawsze aktualne. Backup Pro 15 działa całkowicie w tle. Program analizuje obciążenie systemu i tworzy kopie zapasowe tylko wtedy, gdy jest wystarczająca ilość energii. Możesz używać komputera jak zwykle i zawsze pozostać bezpieczny.

Pełny wgląd dzięki przeglądarce kopii zapasowych

Łatwo przeglądaj kopie zapasowe bez konieczności ich otwierania

Kopie zapasowe służą głównie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, ale czasem chcesz po prostu rzucić na nie okiem. W tym celu Ashampoo® Backup Pro 15 oferuje obszar, w którym możesz to zrobić. Dzięki temu masz bezpośredni dostęp do wszystkich plików z kopii zapasowej bez konieczności przywracania ich osobno. Pliki są również otwierane w bardzo bezpiecznym miejscu, dzięki czemu same kopie zapasowe nie mogą zostać zmienione ani uszkodzone!

Już pierwsze uruchomienie programu Ashampoo® Backup Pro 15 pokazuje, że wiele się zmieniło! Cały program jest bardziej uporządkowany i od razu widać w nim wszystko, co ważne. Twoje plany awaryjne mają teraz swoje własne menu z dużą ilością miejsca na ważne informacje i drobne szczegóły. Na prośbę naszych klientów opracowaliśmy szablony, które tworzą plany tworzenia kopii zapasowych praktycznie całkowicie za ciebie i same zajmują się wszystkimi ustawieniami. Po prostu wybierz i bądź bezpieczny! Dla profesjonalistów zajmujących się tworzeniem kopii zapasowych i wszystkich tych, którzy chcą nimi zostać, przygotowaliśmy także nowy widok szczegółowy, w którym możesz naprawdę zobaczyć wszystkie informacje o każdej kopii zapasowej. Nasze pliki pomocy są teraz dostępne online i można je wydrukować w formacie PDF, co może być cenne na przykład w przypadku awarii. A dzięki licznym zmianom "pod maską" Ashampoo® Backup Pro 15 jest bardziej stabilny i działa lepiej niż jego poprzednicy. Wypróbuj to!

Gdzie mogę utworzyć kopię zapasową?  
Lokalne dyski twarde
Wymienne nośniki danych
OneDrive Business / Office 365, Owncloud i Nextcloud obsługiwane POPRAWIONE
OneDrive POPRAWIONE
1&1 Cloud POPRAWIONE
Dropbox POPRAWIONE
Google Drive POPRAWIONE
Strato HiDrive (WebDav) POPRAWIONE
Telekom MagentaCLOUD POPRAWIONE
Przechowywanie online POPRAWIONE
Dyski sieciowe (NAS)
Dowolna inna usługa, która obsługuje protokół WEBDAV. POPRAWIONE
Co mogę zrobić w kopii zapasowej?  
Partycje i dyski twarde
Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie całych systemów Windows
Pliki i foldery
Dyski sieciowe
Windows Mail, Kalendarz i Kontakty (aplikacja)
Smartwe zasady dla Microsoft Outlook
Mądre zasady dla Mozilli Thunderbird
Mądre zasady dla Google Chrome
Smartwe zasady dla Microsoft Edge
Mądre zasady dla Internet Explorera
Mądre zasady dla Firefoksa
Jak zrobić kopię zapasową?  
Obraz pamięci (kopia zapasowa obrazu do przywracania systemu operacyjnego Windows)
Kopie plików 1:1 wraz z porównaniem i testowaniem
Full (pełna kopia zapasowa i łatwa obsługa podczas przywracania)
Inkrementalna (50% mniejsze kopie zapasowe dzięki technologii Infinite Reverse Incremental Backup)
Właściwy typ pliku (tworzenie kopii zapasowych samodzielnie zdefiniowanych grup plików, np. zdjęć, filmów, dokumentów)
Wersjonowanie (automatyczne tworzenie kopii zapasowych całej historii plików)
Proaktywne (tworzenie kopii zapasowych rozpoczyna się i kończy automatycznie, gdy system jest zajęty)
Automatyczna synchronizacja (działa w tle dzięki własnej usłudze)
Zalety i funkcje  
Przejrzyste menu startowe z wszystkimi ważnymi informacjami NOWOŚĆ
Dostęp do wszystkich ważnych menu za pomocą jednego kliknięcia NOWOŚĆ
Szablony gotowych planów tworzenia kopii zapasowych NOWOŚĆ
Praktyczny przegląd planów tworzenia kopii zapasowych NOWOŚĆ
Ekscytujące, szczegółowe informacje na temat każdej kopii zapasowej NOWOŚĆ
Wyczerpująca pomoc online, którą można wydrukować w formacie PDF NOWOŚĆ
Topowe aktualizacje dla wszystkich połączeń w chmurze NOWOŚĆ
Jeszcze bardziej stabilny, zmienny i wydajny NOWOŚĆ
Całkowicie zmieniony silnik tworzenia kopii zapasowych
Przeglądarka kopii zapasowej: wygodny dostęp do wszystkich danych z kopii zapasowej
Całkowicie nowy, zrozumiały interfejs użytkownika
System ratunkowy oparty na systemie Windows
Kontrola trybu uśpienia podczas tworzenia kopii zapasowej
Samodzielna obsługa (nie jest wymagana wiedza techniczna)
Raporty wysyłane pocztą elektroniczną
Szyfrowanie (256-bitowy AES)
kompresja (7Zip/LZMA)
Ochrona haseł
Asystenci
Planowanie zadań
Dyski wirtualne (dla bezpośredniego dostępu do zawartości przechowywanych kopii zapasowych)
Weryfikacja integralności (sprawdza i zapewnia integralność twoich danych)
Powiadomienie o błędzie
Kopia zapasowa obrazów z dysków twardych > 2 TB
Zaawansowane planowanie

 

System operacyjny:

Windows® 8, Windows® 7, Windows® 10, Windows® 11

Komputer:

Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Powiązane łącza do "Ashampoo Backup Pro 15"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


27% GESPART
Ashampoo AntiSpy Pro Ashampoo AntiSpy Pro
195,76 zt * 269,45 zt *
23% GESPART
Ashampoo Burning Studio 22 Ashampoo Burning Studio 22
225,15 zt * 293,75 zt *
13% GESPART
Ashampoo UnInstaller 10 Ashampoo UnInstaller 10
171,26 zt * 195,95 zt *
13% GESPART
Ashampoo ZIP Pro 3 Ashampoo ZIP Pro 3
171,26 zt * 195,95 zt *
33% GESPART
Ashampoo Photo Recovery Ashampoo Photo Recovery
132,05 zt * 195,95 zt *
72% GESPART
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
48,75 zt * 171,26 zt *
33% GESPART
33% GESPART
Ashampoo Photo Recovery Ashampoo Photo Recovery
132,05 zt * 195,95 zt *
40% GESPART
AVG Ultimate 2022 | dla Windows/Mac AVG Ultimate 2022 | dla Windows/Mac
Od 73,25 zt * 122,01 zt *
46% GESPART
CCleaner Professional CCleaner Professional
146,76 zt * 269,50 zt *
42% GESPART
Bitdefender Total Security 2022 Bitdefender Total Security 2022
372,16 zt * 636,76 zt *
60% GESPART
Ashampoo Burning Studio 22 Ashampoo Burning Studio 22
97,76 zt * 244,75 zt *
32% GESPART
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 166,36 zt * 244,51 zt *
57% GESPART
G Data Internet Security 2022 G Data Internet Security 2022
Od 87,95 zt * 205,31 zt *
69% GESPART
10% GESPART
WinZip 28 Pro WinZip 28 Pro
352,56 zt * 391,76 zt *
25% GESPART
WinZip 26 Standard WinZip 26 Standard
274,16 zt * 367,01 zt *
44% GESPART
Steganos Privacy Suite 22 Steganos Privacy Suite 22
171,26 zt * 303,31 zt *
40% GESPART
Steganos Safe 22 Steganos Safe 22
146,76 zt * 244,95 zt *
15% GESPART
Steganos Password Manager 22 Steganos Password Manager 22
166,36 zt * 195,51 zt *
44% GESPART
McAfee Total Protection 2022 McAfee Total Protection 2022
220,01 zt * 391,51 zt *
30% GESPART
Ashampoo UnInstaller 10 Ashampoo UnInstaller 10
171,26 zt * 244,75 zt *
24% GESPART
60% GESPART
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
78,16 zt * 195,76 zt *
25% GESPART
65% GESPART
Nero Platinum 365 | dla Windows Nero Platinum 365 | dla Windows
146,51 zt * 420,91 zt *
26% GESPART
Parallels Desktop 17 Pro | dla MAC Parallels Desktop 17 Pro | dla MAC
416,26 zt * 563,01 zt *
33% GESPART
Roxio Toast 20 Titanium | for Mac Roxio Toast 20 Titanium | for Mac
391,76 zt * 587,95 zt *
23% GESPART
WinZip 26 Standard WinZip 26 Standard
264,11 zt * 342,76 zt *
13% GESPART
WinZip 26 Pro WinZip 26 Pro
342,51 zt * 391,76 zt *
79% GESPART
O&O Defrag 25 Pro O&O Defrag 25 Pro
73,25 zt * 342,76 zt *
41% GESPART
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 489,75 zt * 832,51 zt *
20% GESPART
10% GESPART
TrackOFF | dla Windows TrackOFF | dla Windows
195,76 zt * 218,00 zt *
18% GESPART
OneSafe Passwords OneSafe Passwords
176,15 zt * 215,36 zt *
22% GESPART
14% GESPART
19% GESPART
Fix-It Utilities 14 | dla Windows Fix-It Utilities 14 | dla Windows
107,56 zt * 132,05 zt *
57% GESPART
44% GESPART
Abbyy Finereader PDF dla Mac Abbyy Finereader PDF dla Mac
342,76 zt * 616,91 zt *
30% GESPART
37% GESPART
Groupy Groupy
92,85 zt * 146,95 zt *
Wyświetlony