Zamknij filtry
 
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
24% GESPART
Zemana AntiLogger 2022 | dla Windows
Zemana AntiLogger 2022 | dla Windows
 • 1 PC
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • 171,26 zt * 225,15 zt *

  Produkty od Zemana Ltd.

  Zemana Ltd.

  Innowacyjne rozwiązania bezpieczeństwa od Zemany

  Cyberprzestępcy natychmiast wykorzystują każdy słaby punkt w twoim komputerze. Wirusy, trojany czy inne złośliwe oprogramowanie - bez niezawodnej ochrony twój system jest zawsze zagrożony. Dotyczy to zwłaszcza zagrożeń z internetu, ponieważ surfowanie po sieci jest jednym z najczęstszych źródeł przenoszenia złośliwego oprogramowania. Podczas gdy nośniki wymienne i załączniki poczty elektronicznej były kiedyś uważane za największe zagrożenia, nowoczesne koncepcje złośliwego oprogramowania przechytrzają użytkowników tam, gdzie prawdopodobieństwo popełnienia błędu jest największe - podczas wprowadzania danych.

  Nie ma znaczenia, czy wpisujesz naciśnięcia klawiszy w aplikacji na komputerze, czy też wprowadzasz dane dostępowe w przeglądarce. Wszystkie wpisy mogą być rejestrowane przez tzw. keyloggery - dzięki temu przestępcy mogą łatwo wejść w posiadanie haseł i innych poufnych informacji. Dotyczy to nie tylko klawiatur bezprzewodowych, które komunikują się z komputerem drogą radiową, ale także przewodowych, ponieważ keyloggery często znajdują się niewykryte na komputerze i rejestrują wszystkie działania. Następnie keylogger przesyła podsłuchane dane do inicjatora infekcji.

  Jest oczywiste, że istnieje tu ogromny potencjał do nadużyć i szkód. Takie złośliwe oprogramowanie jest często niewykrywalne nawet przez najlepsze programy antywirusowe i wkrada się do systemu niezauważone. Na szczęście jest na to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki AntiLoggerowi od Zemany masz na swoim komputerze innowacyjne oprogramowanie, które nie tylko chroni twoją przeglądarkę, ale także monitoruje wszystkie aplikacje, w których naciskane są klawisze. Zemana stosuje przy tym inne podejście niż większość innych dostawców.

  Zamiast próbować znaleźć i wyeliminować ciągle zmieniające się złośliwe oprogramowanie, AntiLogger pozbawia je podstaw, natychmiast szyfrując wszystkie dane wejściowe w tle. Dlatego nawet jeśli keylogger zarejestruje twoje naciśnięcia klawiszy, nie będzie mógł odczytać żadnych użytecznych informacji. W najlepszym wypadku haker otrzyma zaszyfrowane kombinacje znaków, z którymi nie będzie mógł nic zrobić.

  Używaj AntiLoggera w połączeniu z innymi rozwiązaniami zabezpieczającymi

  Oczywiście, ochrona przed keyloggerami to tylko jeden z elementów bezpiecznego systemu komputerowego. Dlatego właśnie powinieneś zawsze używać Zemana AntiLogger w połączeniu z innymi programami zabezpieczającymi, takimi jak silne skanery antywirusowe. Aby to wszystko działało bezproblemowo, Zemana AntiLogger oferuje wszechstronną kompatybilność z prawie wszystkimi popularnymi rozwiązaniami antywirusowymi dostępnymi na rynku. Dodatkowo program zwiększa bezpieczeństwo systemu dzięki tzw. SSL Intrusion Prevention.

  Ma to na celu wyeliminowanie ewentualnych słabych punktów w szyfrowaniu SSL od samego początku. W pełnej wersji AntiLogger by Zemana oferuje oczywiście znacznie więcej funkcji niż w darmowej wersji próbnej, która ma tylko podstawową ochronę. Na przykład w wersji premium otrzymujesz także skuteczną ochronę przed włamaniami do systemu, ochronę plików w chmurze oraz ochronę przed wrogim przejęciem kamery internetowej lub mikrofonu. Szczególnie ważne jest też blokowanie prób przechwytywania ekranu z zewnątrz.

  Bezpieczniej w sieci dzięki AntiLoggerowi od Zemany

  Obecność keyloggerów w systemie jest szczególnie krytyczna, gdy chodzi o dane bankowe. Podczas korzystania z bankowości internetowej nie da się oczywiście uniknąć wprowadzania wrażliwych danych. Pomimo wysokich standardów bezpieczeństwa, klawiatura jest wciąż największym słabym punktem bankowości internetowej. AntiLogger by Zemana zapobiega również dostępowi do takich informacji.

  Zemana AntiLogger oferuje:

  - ochrona przed keyloggingiem podczas pisania na klawiaturze
  - bezpieczne szyfrowanie wszystkich wprowadzanych danych
  - kompatybilność z większością programów antywirusowych
  - ochrona przed porwaniem kamery internetowej i mikrofonu
  - ochrona przed przechwytywaniem ekranu
  - bezpieczne tworzenie i modyfikowanie haseł
  - większe bezpieczeństwo podczas zakupów i korzystania z bankowości internetowej

  Kup teraz licencję na AntiLogger firmy Zemana bezpośrednio w naszym sklepie. Możesz wtedy od razu pobrać i zainstalować program, dzięki czemu w przyszłości nie będziesz już musiał się martwić, że obcy ludzie będą zaglądać ci przez ramię, kiedy będziesz wpisywał naciśnięcia klawiszy. W połączeniu z potężnym oprogramowaniem antywirusowym, które również znajdziesz w naszej ofercie, możesz użyć AntiLoggera, aby uzupełnić ochronę swojego systemu.

  Wyświetlony