Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
60% GESPART
Trend Micro Maximum Security 2022
Trend Micro Maximum Security 2022
 • 1 / 3 / 5 jednostek
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 58,56 zt * 146,51 zt *
  75% GESPART
  Trend Micro Antivirus + Security 2022
  Trend Micro Antivirus + Security 2022
 • 1 / 3 / 5 jednostek
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 48,75 zt * 195,95 zt *
  60% GESPART
  Trend Micro Internet Security 2022
  Trend Micro Internet Security 2022
 • 1 / 3 / 5 jednostek
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 48,75 zt * 122,45 zt *

  Produkty od Trend Micro GmbH

  Trend Micro GmbH

  Chroń się przed wirusami z Trend Micro

  Jednym z dużych i znanych producentów programów antywirusowych jest japońska firma Trend Micro Incorporated. Znajdziesz tu niezawodne rozwiązania, które ochronią cię przed codziennymi zagrożeniami z internetu. Nowoczesne narzędzia są oparte na najnowszych technikach wykrywania i eliminowania wirusów, złośliwego oprogramowania, programów typu adware i wielu innych. Chronione są nie tylko twoje komputery, ale także urządzenia mobilne. Jeśli często korzystasz z internetu, w żadnym wypadku nie powinieneś obywać się bez takiej ochrony przed wirusami i surfowaniem. Być może chciałbyś kupić niezawodną ochronę antywirusową. W takim przypadku oferujemy ci odpowiednie klucze rejestracyjne po korzystnych cenach.

  O co chodzi w Trend Micro Maximum Security?

  W dawnych czasach indywidualne rozwiązania chroniące przed wirusami były całkowicie wystarczające. Dzisiaj powinieneś zwrócić uwagę na kompletną ochronę antywirusową i ochronę komputera, ponieważ zagrożeń z internetu jest coraz więcej. Dobrym wyborem w tym przypadku jest Trend Micro Maximum Security.

  Otrzymasz tutaj profesjonalne wykrywanie wirusów i złośliwego oprogramowania oraz automatyczne usuwanie wszystkich zagrożeń. Nie tylko jesteś bezpieczniejszy w internecie i możesz zabezpieczyć swoją pocztę elektroniczną, ale także korzystasz z bezpiecznych transakcji bankowych. Jeśli plik jest rzeczywiście dotknięty chorobą, jest umieszczany w kwarantannie. Następnie sam decydujesz, co zrobić z tym plikiem.

  Maximum Security korzysta z bezpiecznej bazy danych, w której rejestrowane są wszystkie znane i nowe zagrożenia. Oznacza to, że zawsze masz dostęp do aktualnych informacji na temat niezawodnego wykrywania wirusów. Inteligentne funkcje skanowania i połączenie z chmurą zapewniają wykrywanie nawet tych wirusów, które są absolutną nowością w internecie.

  Jedną z najmocniejszych stron jest ochrona przed zagrożeniami z internetu. Wątpliwe strony internetowe z niebezpieczną zawartością są natychmiast blokowane. Ransomware jest wykluczone. Dzięki temu jeszcze lepiej chronisz swoją prywatność. Wiadomości typu pishing są niezawodnie wykrywane w ruchu e-mailowym. Nie można nie wspomnieć o zintegrowanej ochronie dzieci. Twoje dzieci mogą jeszcze bezpieczniej korzystać z internetu, a podejrzane strony są blokowane. Najważniejsze funkcje to optymalizator, który oczyszcza twój komputer i zapewnia większą szybkość i bezpieczeństwo. To narzędzie może być z powodzeniem używane do rozwiązywania wielu problemów z komputerem.

  Trend Micro Maximum Security oferuje ochronę dla maksymalnie 10 urządzeń końcowych. Nie ma znaczenia, czy są to komputery PC, laptopy, tablety czy smartfony. Dostępne są abonamenty na okres od jednego do trzech lat. Korzystasz z wielojęzycznej wersji, która jest niezwykle łatwa w instalacji. Dostarczymy ci nie tylko odpowiedni klucz produktu, ale także bezpieczny sposób jego pobrania.

  Czym jest Trend Micro Antivirus + Security?

  Trend Micro Antivirus + Security to profesjonalna ochrona antywirusowa, która wykrywa i usuwa z internetu wirusy, złośliwe oprogramowanie itp. Strony internetowe zawierające niebezpieczne treści mogą zostać zablokowane. W ten sposób twoje dane osobowe, a także transakcje bankowe są monitorowane i chronione. Dodatkowo przychodzące e-maile są niezawodnie skanowane, dzięki czemu jesteś optymalnie chroniony przed pishingiem.

  Mimo że Antivirus + Security nie ma takiego zakresu funkcji jak Maximum Security, narzędzie to oferuje doskonałą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Można go używać do ochrony prywatnych komputerów oraz komputerów firmowych przed zagrożeniami. Po raz kolejny korzystasz z łatwej instalacji i obsługi.

  Trend Micro Internet Security do codziennego korzystania z Internetu

  Większość zagrożeń pochodzi dziś z internetu. Tu właśnie może Ci pomóc rozwiązanie Trend Micro Internet Security. Wirusy i ransomware są automatycznie wykrywane i usuwane. Strony z niebezpiecznymi treściami mogą być blokowane, ale nadal możesz zezwolić na ich odwiedzanie, jeśli masz do nich zaufanie. W ten sposób unikniesz szantażu ze strony trojanów, robaków, wirusów i innych zagrożeń.

  Program Internet Security chroni Cię także podczas przesyłania poczty elektronicznej. Podobnie jak w przypadku innych rozwiązań Trend Micro, przychodzące wiadomości e-mail są skanowane w poszukiwaniu szkodników i oszustw. Nie musisz się obywać bez niezawodnej kontroli rodzicielskiej. Dzięki temu surfowanie po Internecie jest jeszcze bezpieczniejsze dla Twoich dzieci. Inną bardzo praktyczną funkcją jest zintegrowany optymalizator, który przywraca komputerowi sprawność i poprawia jego szybkość działania. Wszystkie zadania są wykonywane w tle, więc nie mają wpływu na twoją normalną pracę na komputerze.

  Jeśli jesteś zainteresowany tą ochroną antywirusową, powinieneś pamiętać, że istnieją różne wersje dla różnej liczby użytkowników. Tutaj w sklepie możesz zamówić odpowiednie licencje po korzystnych cenach.

  Wyświetlony