Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
31% GESPART
Tracker PDF-XChange Editor
Tracker PDF-XChange Editor
 • 1 PC
 • 1 rok
 • 1 - 1000 User
 • Niemiecki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 303,56 zt * 440,76 zt *
  35% GESPART
  Tracker PDF-XChange Editor Plus
  Tracker PDF-XChange Editor Plus
 • 1 PC
 • 1 rok
 • 1 - 1000 User
 • Niemiecki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 386,86 zt * 592,65 zt *
  33% GESPART
  Tracker PDF-XChange Pro
  Tracker PDF-XChange Pro
 • 1 PC
 • 1 rok
 • 1 - 1000 User
 • Niemiecki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 656,35 zt * 979,75 zt *

  Produkty od tracker

  tracker

  Zarządzanie plikami PDF za pomocą produktów od Tracker Software

  Firma Tracker Software Products została założona w Wielkiej Brytanii już w 1997 roku. Celem założycieli było stworzenie kompatybilnych alternatyw dla wiodących na rynku dostawców w dziedzinie przetwarzania plików PDF i obrazów. W międzyczasie firma przeniosła swoją siedzibę do Kanady, gdzie koncentruje się na swojej podstawowej działalności, której efektem jest tworzenie wysokiej jakości oprogramowania PDF. Szczególnie Tracker PDF-Xchange Editor jest znany wśród koneserów ze swojej różnorodności funkcji połączonej z dobrą użytecznością. W zależności od potrzeb dostępne są również bardziej rozbudowane wersje z szerszym zakresem funkcji w postaci programów Tracker PDF-Xchange Editor Plus i Tracker PDF-Xchange Pro. Bez względu na to, którą wersję wybierzesz, możesz otrzymać od nas licencję na oprogramowanie Tracker na korzystnych warunkach i do natychmiastowego pobrania, dzięki czemu będziesz mógł bezzwłocznie rozpocząć pracę.

  Do czego możesz używać produktów Tracker Software?

  Oprogramowanie Tracker PDF-Xchange to coś więcej niż tylko zwykła przeglądarka plików PDF. Nawet w wersji podstawowej możesz korzystać z wielu dodatkowych funkcji, które często nie są w ogóle dostępne u innych producentów lub są dostępne za dodatkową opłatą. Oprogramowanie Trackera idealnie nadaje się dla wszystkich użytkowników, którzy mają wysokie wymagania dotyczące jego użytkowania. Używając produktów Trackera, masz następujące korzyści:

  - łatwe tworzenie, modyfikowanie i edytowanie plików PDF
  - otwieranie, drukowanie i edytowanie plików PDF (np. dodawanie notatek i komentarzy lub ustawianie podpisów)
  - niezawodne i profesjonalne tworzenie plików PDF w jakości przemysłowej
  - brak zawodnego wariantu open source, który nie jest regularnie aktualizowany
  - szybka i niezawodna pomoc techniczna

  Jakie są zalety programu Tracker PDF-Xchange Pro w porównaniu z innymi wersjami?

  Przy wyborze odpowiedniej wersji zawsze pojawia się pytanie, czy wydatek na profesjonalną licencję jest tego wart. Na to pytanie można jednak odpowiedzieć tylko indywidualnie, ponieważ nie znamy twoich osobistych potrzeb i wymagań co do możliwości przetwarzania danych. Dla wielu użytkowników prywatnych zakres funkcji programu Tracker PDF-Xchange Editor jest już w pełni wystarczający, natomiast niektórzy użytkownicy zaawansowani sięgają po rozszerzone funkcje programu Tracker PDF-Xchange Editor Plus.

  Pełen zakres funkcji jest jednak dostępny w programie Tracker PDF-Xchange Pro, który nie powinien pozostawiać nic do życzenia, jeśli chodzi o wyświetlanie i edycję plików PDF na komputerze. Na przykład program ma zintegrowaną funkcję OCR do rozpoznawania tekstu, która umożliwia przeszukiwanie dokumentów PDF jak innych plików i ich prawidłową archiwizację. Podczas tworzenia i wypełniania formularzy masz wszelkie możliwości, włącznie z ustawianiem dynamicznych stempli do uwierzytelniania dokumentów. W razie potrzeby dokumenty PDF można też szybko i łatwo wyeksportować do innych formatów.

  Dzięki temu możesz bezproblemowo edytować pliki PDF, na przykład w programach Microsoft Word lub PowerPoint. W wielu sytuacjach szczególnie ważna jest możliwość łączenia kilku dokumentów PDF w jeden plik lub przenoszenia pojedynczych stron do nowego dokumentu. Zwłaszcza gdy jest kilka plików PDF, załączniki stają się dużo bardziej przejrzyste i masz pewność, że odbiorca nie przeoczy żadnego ważnego dokumentu, ponieważ wszystko jest wyświetlane w jednym pliku. Oczywiście, w wersji Pro możesz także łatwo zaciemnić wrażliwe obszary tekstu i inne fragmenty, aby zapewnić bezpieczeństwo danych. Dalsze możliwości programu Tracker PDF Xchange Pro:

  - Ustawiać i definiować figury geometryczne i kształty w dokumencie
  - Wstawiać wypełnialne pola tekstowe
  - Zintegrować w pełni funkcjonalne hiperłącza
  - Wstawiać pliki audio
  - Ulepszać dokumenty

  Paleta narzędzi w produktach Tracker PDF jest wzorowo zorganizowana i wyposażona. Nawet początkujący użytkownicy bez trudu odnajdą się w praktycznych oknach nawigacyjnych i różnych opcjach edycji stron. Ponadto elementy operacyjne interfejsu użytkownika mogą być indywidualnie zmieniane i dostosowywane do własnych preferencji. W dzisiejszych czasach integracja usług w chmurze jest bardzo ważnym elementem, którego nie powinno zabraknąć w żadnym oprogramowaniu PDF. Tracker pozwala zintegrować najważniejsze usługi w chmurze, takie jak Dropbox, Google Drive, MS Office 365 czy SharePoint. Aby wymiana była bezpieczna, dostępna jest także opcja skutecznego szyfrowania dokumentów. Chroń swoje programy przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami, używając oprogramowania Tracker PDF dzięki funkcji Inherent Data Execution Protection. To niezawodnie zapobiega dostępowi złośliwego oprogramowania do plików PDF.

  Skorzystaj z wszystkich naszych tanich licencji na oprogramowanie Tracker i rozpocznij pracę natychmiast po zakończeniu procesu zakupu. Pobieranie nie wymaga żadnego czasu oczekiwania ani korzystania z zewnętrznych nośników danych, na których wysłanie musisz poczekać. Chętnie doradzimy ci również osobiście w wyborze odpowiedniego oprogramowania Tracker dla twoich potrzeb.

  Wyświetlony