Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
2% GESPART
Skylum Luminar 4.3 | dla Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia
Skylum Luminar 4.3 | dla Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia
 • 1 PC / Mac
 • Stale ważny
 • Alle Sprachen
 • Weltweit
 • E-Mail
 • 430,96 zt * 440,51 zt *
  12% GESPART
  Skylum Luminar AI | dla Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia
  Skylum Luminar AI | dla Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia
 • 1 PC / Mac
 • Stale ważny
 • Wszystkie języki
 • Weltweit
 • E-mail
 • 475,05 zt * 538,51 zt *
  25% GESPART
  Skylum Luminar Neo | für Windows / Mac
  Skylum Luminar Neo | für Windows / Mac
 • 1 PC/MAC
 • Dauerhaft gültig
 • Alle Sprachen
 • Weltweit
 • E-Mail
 • 587,75 zt * 783,75 zt *

  Produkty od Skylum

  Skylum

  Skylum - profesjonalna edycja zdjęć dla każdego

  Jeśli chodzi o oprogramowanie do edycji zdjęć, to dzisiejsza oferta jest naprawdę ogromna pod względem ilości. Wielu producentów oprogramowania reklamuje się, że stworzyli najlepszy program, który oferuje najwięcej funkcji, pozwala na najbardziej szczegółową edycję i ogólnie zapewnia najwyższą jakość wyników. W niektórych przypadkach oferty mają bardzo podobny zakres i trudno je od siebie odróżnić. Oczywiście prawdą jest, że to, jaki program jest najbardziej odpowiedni, zależy od osoby i przede wszystkim od indywidualnych potrzeb, które w danym momencie istnieją. Jednak w tej chwili wyróżnia się jeden producent oprogramowania: Rozmawiamy o Azylu. Skylum to firma programistyczna z Waszyngtonu, która wywołała poruszenie dzięki takim programom jak Skylum Luminar 4.3, Skylum Aurora HDR 2019, Skylum Aurora HDR 2020 i Skylum Luminar AI.

  Czy interesuje cię profesjonalne oprogramowanie do edycji zdjęć, które może być używane zarówno przez amatorów, jak i pełnoprawnych profesjonalistów? Jeśli tak, to powinieneś przyjrzeć się bliżej rozwiązaniom Skylum. Aby ci w tym pomóc, w kilku następnych akapitach dowiesz się, co Skylum ma ci do zaoferowania.

  O czym jest Skylum Luminar 4.3?

  Skylum Luminar 4.3 to program do edycji zdjęć, który oferuje wszechstronne funkcje pozwalające profesjonalnie zoptymalizować każdą formę obrazu. Jedną z zalet jest to, że nie jesteś w żaden sposób ograniczony w używaniu swojego urządzenia lub aparatu, ponieważ Skylum Luminar 4.3 obsługuje ponad 1000 różnych aparatów. Nieważne więc, jakie urządzenie wybierzesz, jaki obiektyw preferujesz, czy wolisz fotografię analogową czy cyfrową, Skylum Luminar 4.3 pozostawia ci wolny wybór. Co więcej, nie ma prawie żadnych ograniczeń co do formatów, których możesz używać. Poza standardowymi formatami, takimi jak JPEG, TIFF, PNG i PDF, możesz korzystać także z formatów NEF, RAF, ORF, CR2 i CR3.

  Skylum Luminar 4.3 - ponieważ w centrum uwagi są ludzie

  Prawdopodobnie sam doświadczyłeś tego, że patrząc na zdjęcie, nie jesteś z czegoś zadowolony. Może nie podoba ci się twój wygląd, przeszkadza ci odcień skóry, cień psuje zdjęcie albo po prostu padające światło nie było tym razem optymalne. Ludzie są samokrytyczni, to nic niezwykłego. Jednak Skylum Luminar 4.3 ma rozwiązanie tego problemu, które z pewnością cię zainspiruje.

  Rozwiązania te nazywają się "AI Skin Enhancer" i "Portrait Enhancer" i mają interweniować dokładnie w tych miejscach, które ci przeszkadzają. Dzięki tym rozwiązaniom programowym możesz szybko i całkowicie skorygować błędy optyczne i zoptymalizować cały obraz. Jeśli obawiasz się, że zdjęcie może wyglądać potem nienaturalnie, jest to całkowicie bezpodstawne. Tak zwana technologia Human-Aware-Technology traktuje przedstawioną osobę jako całość i jest całkowicie naturalna. Funkcja ta rozpoznaje i koryguje przebarwienia skóry lub inne elementy, które chcesz zoptymalizować. Unikalna technologia świadoma człowieka zachowuje nawet naturalność każdej osoby. Mimo że wszelkie "niedoskonałości" są korygowane, naturalny wygląd skóry zostaje zachowany. Jeśli więc chcesz, możesz zachować włosy, pory i ogólną strukturę skóry. Oczywiście, sam decydujesz o zakresie korekty.

  Skylum Luminar AI - technologiczna rewolucja?

  W zasadzie Skylum Luminar AI jest również programem do edycji zdjęć, który w niczym nie ustępuje swoim imiennikom. Jest jednak jedna zasadnicza różnica: to rozwiązanie programowe opiera się niemal w całości na zintegrowanej sztucznej inteligencji, która w imponujący sposób zajmie się optymalizacją twoich zdjęć. To, co na pierwszy rzut oka brzmi zachwycająco, może wzbudzić twoje wątpliwości, co w żadnym wypadku nie jest złe. Możesz zadać sobie pytanie, jaka jest korzyść z pozwolenia sztucznej inteligencji na przejęcie przetwarzania obrazu.

  To pytanie jest oczywiście zrozumiałe, ale pomyśl o tym: wyobraź sobie, że masz do edycji kilka zdjęć w tym samym czasie, a każde z nich zajmuje ci kilka godzin. W tym przypadku możesz wykorzystać sztuczną inteligencję, by zajęła się pewnymi aspektami jednego obrazu, podczas gdy ty zajmujesz się już szczegółami innego. Ponadto musisz pamiętać, że nie każde zdjęcie jest zrobione aparatem o wysokiej rozdzielczości i ma odpowiednią jakość.

  Jeśli musisz edytować lub optymalizować kilka zdjęć o niskiej jakości, jeśli pracujesz pod presją czasu lub nawet jeśli zawodowo zajmujesz się edycją zdjęć, sztuczna inteligencja może i zdejmie z ciebie wiele pracy i stworzy stabilną podstawę do pracy, nawet na zdjęciach o niskiej jakości. Nie martw się, twoja kreatywność nie zostanie w żaden sposób ograniczona, bo ostatecznie to ty decydujesz, w jakim stopniu pozwolisz sztucznej inteligencji pracować za ciebie.

  Skylum Aurora HDR - wysokie kontrasty dla wysokich wymagań

  Czy jesteś przyjacielem fotografii HDR? Czy kochasz kolory, kontrasty i łączenie kilku obrazów? Jeśli tak, to zdecydowanie powinieneś dać szansę Skylum Aurora HDR 2019 i Skylum Aurora HDR 2020.

  Może to znasz: odpoczywasz po dniu spędzonym na wędrówkach albo jesteś w zupełnie nowym mieście. Pomiędzy nimi uchwycisz motyw, który koniecznie chcesz sfotografować i zaprezentować. Robisz kilka zdjęć, a następnie łączysz je w jedno zdjęcie HDR. Zdjęcie HDR, czyli tak zwany obraz o wysokim zakresie dynamiki, to obraz o wysokim kontraście wykonany z kilku zdjęć w różnych kolorach lub o różnym kontraście.

  Kiedy wracasz do domu i chcesz w końcu zszyć zdjęcia, z rozczarowaniem odkrywasz, że żadne z nich nie wyszło tak naprawdę. Warunki pogodowe sprawiają, że atmosfera wygląda raczej blado, jedno ze zdjęć jest nieostre lub inne punkty krytyki osłabiają twój nastrój. Ale nie martw się: Skylum Aurora HDR 2020 lub Skylum Aurora HDR 2019 sprawią, że zdjęcia mimo wszystko zamienią się w perfekcyjną fotografię HDR, a Ty będziesz mógł podziwiać dzieło sztuki, o które Ci chodziło. Skylum Aurora HDR, podobnie jak Luminar AI, również wykorzystuje sztuczną inteligencję, która szczegółowo analizuje obraz i optymalizuje go według sprawdzonych algorytmów.

  Warto zainwestować tu zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów, ponieważ interfejs użytkownika jest nieskomplikowany, a mimo to zawiera wiele funkcji.

  Wyświetlony