Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
42% GESPART
Roxio Toast 19 Titanium | for Mac
Roxio Toast 19 Titanium | for Mac
 • 1 Mac
 • Stale ważny
 • Wszystkie języki
 • Weltweit
 • E-mail
 • 342,76 zt * 587,95 zt *
  33% GESPART
  Roxio Toast 20 Titanium | for Mac
  Roxio Toast 20 Titanium | for Mac
 • 1 Mac
 • Stale ważny
 • Wszystkie języki
 • Weltweit
 • E-mail
 • 391,76 zt * 587,95 zt *

  Produkty od Roxio

  Roxio

  Roxio - specjalista w dziedzinie oprogramowania do wypalania i bezpieczeństwa danych

  W dzisiejszych czasach wielu użytkowników kręci nosem na myśl o oprogramowaniu do nagrywania płyt - w końcu wiele urządzeń końcowych nie ma już napędów optycznych do nagrywania płyt CD, DVD czy Blu-ray. Filmy i muzyka, a także materiały wideo z mediów społecznościowych są przesyłane strumieniowo przez internet i zapisywane bezpośrednio w urządzeniach lub na kartach pamięci. Ale nawet zapisywanie danych na pamięci USB jest porównywalne z nagrywaniem płyt CD, bo dla komputera rodzaj napędu nie robi różnicy.

  Aby zapewnić bezpieczeństwo danych i niezawodnie działające kopie oprogramowania lub kopie zapasowe całych systemów, ważne jest jednak, by używać dobrego i niezawodnego oprogramowania. Tak zwane narzędzia pokładowe, które producenci komputerów wbudowują w swoje systemy operacyjne, często już zawodzą, jeśli chodzi o konwertowanie danych i zapisywanie ich w nowych formatach, które nie są już kompatybilne ze starszymi systemami operacyjnymi. Na przykład, co z tego, że od lat masz filmy i zdjęcia na płytach CD, skoro nie możesz ich wyświetlić w nowym komputerze? Nieważne, jakiego rodzaju są to dane - dzięki rozwiązaniom od Roxio jako użytkownik jesteś zawsze po bezpiecznej stronie.

  Regularnie twórz kopie zapasowe danych - ponieważ dyski twarde mogą ulec awarii

  Dzięki Roxio Toast producent zyskał podobną reputację, jak konkurencja z Nero. Oba oznaczają niezawodne i proste odtwarzanie danych, tworzenie kopii zapasowych oraz tworzenie kopii zapasowych na różnych nośnikach danych. W dzisiejszych czasach wielu użytkowników zbyt mocno polega na swoim dysku twardym. Jednak w przypadku problemów z tym dyskiem przechowywane na nim dane często nie są już w ogóle dostępne.

  Niezależnie od tego, czy musisz zainstalować nowy dysk twardy, czy też całkowicie sformatować stary, aby przywrócić system do działania, twoje dane i ustawienia są bezpowrotnie tracone. Jeśli jednak używasz oprogramowania takiego jak Roxio Toast 19 Titanium lub jego następcy Roxio Toast 20 Titanium, możesz w porę tworzyć kopie zapasowe najważniejszych danych, takich jak zdjęcia, dokumenty, filmy czy nawet całe kolekcje muzyczne.

  Tworzenie kopii zapasowych danych jest absolutną koniecznością w codziennym życiu zawodowym, ponieważ utrata danych w zasadzie kosztuje czas i pieniądze - zwłaszcza gdy plików nie da się już w ogóle przywrócić. Ale także w sferze prywatnej na komputerach i urządzeniach przenośnych przechowywane są niezastąpione dane, które zdecydowanie powinny być regularnie archiwizowane. Outsourcing ważnych plików do zdecentralizowanych chmur, który jest obecnie często stosowany, jest z pewnością alternatywą, ale jeśli nie ma połączenia z internetem lub transfer danych jest powolny, nagrywanie na CD lub DVD albo przenoszenie danych na inne przenośne nośniki pamięci jest nadal najbardziej niezawodnym sposobem tworzenia kopii zapasowych. Zwłaszcza że przywracanie działa nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do internetu.

  Roxio Toast oferuje ochronę przed utratą danych spowodowaną złośliwym oprogramowaniem

  Nawet jeśli ustrzeżesz się przed uszkodzeniem dysku twardego lub komputera, nie oznacza to, że twoje dane są bezpieczne. Ponieważ to właśnie stałe połączenie z internetem zwiększa ryzyko zainfekowania systemów złośliwym oprogramowaniem. Wirusy, trojany, a zwłaszcza przerażające oprogramowanie ransomware mogą sprawić, że twoje dane zostaną utracone na zawsze. Ransomware jest szczególnie perfidne, ponieważ przestępcy wykorzystują to złośliwe oprogramowanie do zaszyfrowania całego systemu i ponownego udostępnienia danych tylko po zapłaceniu wysokiego okupu - pod warunkiem, że dotrzymają umowy.

  Jeśli nie chcesz ryzykować utraty danych, regularne tworzenie czystych, wolnych od złośliwego oprogramowania kopii zapasowych jest absolutną koniecznością. Jednak Roxio Toast 20 Titanium i jego poprzednik Roxio Toast 19 Titanium oferują o wiele więcej przydatnych narzędzi i funkcji. Możesz dać upust swojej kreatywności podczas tworzenia własnych płyt DVD, w tym interaktywnych menu, i osiągnąć profesjonalne rezultaty. Bardzo popularne jest narzędzie MultiCam Capture Life, które znajduje się w całym pakiecie. Z jego pomocą możesz z łatwością nagrywać zawartość swojej kamery internetowej lub cały ekran i zapisywać go jako obraz lub plik wideo do dalszej edycji. Przy tworzeniu filmów o grach czy tutoriali na YouTube takie funkcje są wręcz niezbędne.

  Dlaczego Roxio Toast działa lepiej niż wbudowane narzędzia systemu operacyjnego

  Oczywiście dane, takie jak zdjęcia, filmy czy dokumenty, mogą być również przenoszone na zewnętrzne nośniki danych za pomocą funkcji systemu operacyjnego. Jeśli jednak martwisz się o bezpieczeństwo swoich danych, Roxio Toast 20 Titanium i Roxio Toast 19 Titanium oferują na przykład możliwość niezawodnego szyfrowania wrażliwych plików i tym samym chronienia ich przed obcymi oczami i uszami.

  Jest to aspekt, do którego w przeszłości nie przywiązywano większej wagi, bo kto szyfrował kopie zapasowe swoich plików dziesięć czy dwadzieścia lat temu? Ale ponieważ kopie zapasowe danych często zawierają poufne dokumenty i inne treści, powinieneś zadać sobie pytanie, czy powinny być one widoczne dla każdego, kto czyta nośnik danych. Jeśli odpowiedź brzmi "nie", licencja na wysokiej jakości oprogramowanie do wypalania z Roxio jest z pewnością właściwym wyborem dla ciebie. Oprogramowanie jest nie tylko łatwe w użyciu, ale także może być pobrane i zainstalowane przez ciebie bezpośrednio po transakcji zakupu u nas. To nie może być ani szybsze, ani łatwiejsze.

  Wyświetlony