Zamknij filtry
 
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
38% GESPART
NOWY
Paragon Hard Disk Manager 17 Suite
Paragon Hard Disk Manager 17 Suite
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • Niemiecki, angielski
 • Weltweit
 • E-mail
 • Od 244,75 zt * 391,76 zt *

  Produkty od Paragon

  Paragon

  Paragon Hard Disk Manager - Profesjonalne zarządzanie dyskami twardymi

  Ci, którzy lubią regularnie pracować na swoim komputerze, ulepszać go lub próbować nowych rzeczy, często są zmuszeni do wykonywania kilku procesów w tym samym czasie i dokonywania różnych zmian w systemie. Zwłaszcza jeśli chodzi o tworzenie i koordynowanie kopii zapasowych czy organizowanie przestrzeni dyskowej, zarówno komputery, jak i użytkownicy często szybko osiągają granice swoich możliwości. Jeśli i ty należysz do tej grupy, możesz być spokojny.

  Paragon Hard Disk Manager 17 Suite jest optymalnym rozwiązaniem dla każdego problemu związanego z zarządzaniem dyskiem twardym, niezależnie od tego, z czym jest on związany. Operacje, które normalnie zajmują kilka godzin lub wymagają przerwania twoich zajęć, dzięki temu oprogramowaniu są wykonywane w mgnieniu oka. To kompletne rozwiązanie jest szczególnie odpowiednie dla użytkowników prywatnych, ponieważ wszystkie funkcje są dostosowane do ich potrzeb. Jeśli jesteś zainteresowany optymalizacją zarządzania dyskami twardymi w swojej firmie, powinieneś zwrócić się do Paragon Hard Disk Manager Business. Co więcej, skorzystasz z programu Paragon Hard Drive Manager 17 Suite, jeśli posiadasz już wcześniejszą wiedzę z zakresu IT.

  Jakie są funkcje programu Paragon Hard Disk Manager?

  Paragon Hard Disk Manager 17 Suite to oprogramowanie, które służy przede wszystkim do zarządzania i optymalizacji dysku twardego oraz wszystkich związanych z nim procesów. Zasadniczo dostępne funkcje mają na celu przede wszystkim jedno: ułatwienie procesów, które zwykle są skomplikowane lub czasochłonne. Na przykład, jeśli planujesz przeniesienie całego systemu operacyjnego na nowy dysk twardy, to zapewne wiesz, że w niektórych przypadkach procedura ta wymaga całkowitej reinstalacji systemu operacyjnego. Nierzadko może to doprowadzić do utraty danych, jeśli nie zostały one wcześniej odpowiednio zabezpieczone. Jednak Paragon zapewnia praktyczną cechę swojego oprogramowania: wszystkie niezbędne procedury mogą być przeprowadzane podczas pracy systemu, więc nie musisz przerywać w tym celu żadnych czynności, ale o tym więcej później. Teraz powinieneś najpierw dowiedzieć się, jakich funkcji możesz oczekiwać od tego wszechstronnego, beztroskiego pakietu.

  Odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych

  Jak myślisz, co jest jedną z najczęstszych przyczyn całkowitej utraty danych? Być może już teraz myślisz o zewnętrznych atakach hakerskich, złośliwym oprogramowaniu, kradzieży danych czy licznych wirusach komputerowych, o których pisały już media. Z jednej strony masz rację, bo ataki z zewnątrz rzeczywiście stanowią niemałe ryzyko, ale jeden czynnik jest co najmniej równie niebezpieczny, a może nawet bardziej niebezpieczny. Jest bardziej niebezpieczny przede wszystkim dlatego, że prawie się go nie zauważa: Mówimy tu o wewnętrznych awariach systemu spowodowanych błędami logicznymi, problemami ze sprzętem lub zakłóceniami w procesie uruchamiania systemu. Tragedią takich awarii systemu jest to, że często powodują one utratę danych na dużą skalę, której można było uniknąć. Ale nie martw się, Paragon wie, jak pomóc i w tym przypadku.

  Konfigurator Paragon Rescue Disk Configurator jest właśnie po to, by zapobiec takiej utracie danych. Chociaż nie wszystkim błędom i awariom można całkowicie zapobiec, Paragon Rescue Disk Configurator udostępnia wcześniej utworzony nośnik ratunkowy, dzięki któremu można jak najszybciej naprawić wszelkie problemy sprzętowe, problemy z uruchamianiem systemu lub inne błędy. Ale nie tylko tutaj to sprytne narzędzie może zapobiec ogromnej utracie danych. Jak już wspomniano, istnieje jeszcze jedno szczególnie niebezpieczne ryzyko dla Twoich danych: zewnętrzny cyberatak lub phishing. Czasami nie da się zapobiec przedostaniu się złośliwego oprogramowania na twój komputer. Niefortunne kliknięcie na ten czy inny link, jednorazowe odwiedzenie niewłaściwej strony internetowej i w mgnieniu oka w systemie pojawia się złośliwe oprogramowanie. Jest to szczególnie tragiczne, gdy w grę wchodzi tzw. ransomware. Jeśli dostanie się on do twojego systemu, zazwyczaj szyfruje wszystkie pliki i uniemożliwia dostęp do nich. Aby odzyskać swoje dane, nierzadko żąda się dużej sumy pieniędzy. Jeśli nie zapłacisz wyłudzonych pieniędzy, dane zostaną utracone. Jednak Paragon Rescue Disk Configurator może pomóc również w tym przypadku, wykorzystując wstępnie utworzony nośnik danych do przywrócenia funkcjonalności systemu zainfekowanego złośliwym oprogramowaniem lub przywrócenia go do pierwotnego stanu.

  Co więcej, program udostępnia archiwum kopii zapasowych, które oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania ogromnych ilości danych. Dokładniej mówiąc, oznacza to, że w archiwum możesz przechowywać nawet całe dyski twarde, aby później je przywrócić. Jeśli więc zdarzy się, że cały twój dysk twardy zostanie zaatakowany przez złośliwe oprogramowanie i nieodwracalnie zniszczony, nadal możesz przywrócić całą jego zawartość. Dodatkowo możesz oczywiście zabezpieczyć swoje archiwum przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Aby to zrobić, po prostu ustaw hasło, dzięki któremu cyberprzestępcy lub osoby nieupoważnione nie będą mogły uzyskać dostępu do twoich danych.

  Zarządzaj i organizuj przestrzeń magazynową

  Inną główną funkcją oprogramowania do zarządzania Paragonem jest organizowanie i zarządzanie przestrzenią magazynową. Może to być szczególnie potrzebne, jeśli używasz kilku partycji, na których działają różne systemy operacyjne. W takim przypadku przestrzeń dyskowa jest często wykorzystywana niezwykle szybko, ponieważ różne systemy operacyjne pracują z różnymi typami danych, które z kolei zużywają różne ilości przestrzeni dyskowej. Jednak dzięki programowi Paragon Hard Drive Manager możesz powiększyć partycje, aby zapewnić sobie więcej miejsca na dysku. Jeśli chcesz powiększyć partycje, nie musisz nawet restartować systemu ani przerywać swoich czynności. Menedżer dysków twardych daje możliwość powiększania partycji podczas działania systemu, dzięki czemu możesz nadal zajmować się swoimi osobistymi sprawami. Łączenie partycji jest również możliwe bez żadnych problemów.

  Wygodne użytkowanie i niezawodne powiadomienia

  Kolejną zaletą oprogramowania jest to, że nie musisz pilnować uruchomionych procedur i procesów przez całą dobę. O zakończonych procesach i operacjach jesteś informowany rzetelnie i z odpowiednim wyprzedzeniem za pośrednictwem poczty elektronicznej, tak byś mógł w międzyczasie wykonywać inne czynności. Rozpoczynasz więc proces, który trwa na przykład kilka godzin. Tymczasem możesz robić, co chcesz i gdzie chcesz. Gdy proces zostanie zakończony, natychmiast otrzymasz powiadomienie.

  Nawet jeśli zamierzasz przełączać się między różnymi systemami operacyjnymi, Menedżer dysków twardych zapewni ci niezawodną pomoc. Jak już wspomniano, nierzadko zdarza się, że różne systemy operacyjne pracują z różnymi typami plików, które często są ze sobą niekompatybilne i powodują błędy. Jednak Menedżer dysków twardych niezawodnie konwertuje oprogramowanie do odpowiedniego formatu, dzięki czemu można uniknąć takich błędów na wczesnym etapie ze względu na kompatybilność.

  Wyświetlony