Zamknij filtry
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
11% GESPART
O&O Defrag 24 Pro
O&O Defrag 24 Pro
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • Niemiecki
 • Weltweit
 • E-mail
 • 195,76 zt * 220,45 zt *
  79% GESPART
  O&O Defrag 25 Pro
  O&O Defrag 25 Pro
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • Niemiecki
 • Weltweit
 • E-mail
 • 73,25 zt * 342,76 zt *

  Produkty od O&O

  O&O

  O&O oferuje niezawodne narzędzia dla Windows

  Firma O&O została założona w Berlinie w 1997 roku. Nazwa firmy pochodzi od imion jej założycieli Olafa Kehrera i Olivera Falkenthala, którzy już w 1991 roku, podczas studiów, oferowali pod nazwą O&O systemy komputerowe i oprogramowanie dla potrzeb i portfeli studentów. Dziś O&O jest najbardziej znane ze swojego oprogramowania do defragmentacji, które od 1998 roku jest uznaną marką na rynku. W kręgach profesjonalistów O&O jest uważane za uosobienie narzędzi Windows, które wygrywały jeden test za drugim w czasopismach i magazynach IT. Jednak niezawodność i wydajność produktów sprawiają, że O&O jest bardzo popularne wśród klientów, którzy nie są sprawdzonymi ekspertami IT.

  Skuteczne rozwiązania defragmentacyjne od O&O

  Obok produktów do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych oraz odzyskiwania danych, narzędzia do defragmentacji O&O są prawdopodobnie najbardziej znane. Programy te charakteryzują się łatwością użycia i dużą szybkością pracy, a w swoich najnowszych wersjach są od wielu lat instalowane w systemach komputerowych. Dzięki nam możesz natychmiast online dobrać licencję odpowiednią do swoich potrzeb i pobrać odpowiednie oprogramowanie zaraz po zakupie.

  Jako jeden z niewielu niemieckich producentów narzędzi systemowych, O&O zdołało zdobyć pozycję partnera Microsoftu i dostarcza swoje produkty także władzom i innym klientom rządowym. W programach O&O Defrag 24 Pro i O&O Defrag 25 Pro masz wybór, czy chcesz wydać trochę więcej pieniędzy na najnowszą wersję programu do defragmentacji, czy też wystarczy Ci poprzednia wersja. Decyzja zależy od twoich indywidualnych potrzeb i wymagań technicznych, bo oczywiście poprzednie wersje zwykle działają nieco lepiej na starszych komputerach niż nowe, które są zoptymalizowane dla obecnych generacji komputerów. Niezależnie od tego, jakie jest Twoje rozwiązanie, nie możesz się pomylić z O&O Defrag Pro.

  Optymalizacja wszystkich rodzajów dysków twardych

  Na nowoczesnych dyskach SSD nie powinieneś stosować konwencjonalnych procedur defragmentacji, ponieważ fizycznie działają one inaczej niż tradycyjne magnetyczne dyski twarde. W rzeczywistości niektórzy eksperci IT zalecają, by nie defragmentować dysków twardych SSD. Niemniej jednak, nawet w najnowszych systemach operacyjnych, nie są one wolne od ograniczeń wydajności, jeśli optymalizacja nie jest przeprowadzana przez dłuższy czas.

  Dzięki programom O&O Defrag 24 Pro lub O&O Defrag 25 Pro możesz zoptymalizować zarówno pamięć masową SSD, jak i HDD, aby przywrócić jej zwykłą szybkość i niezawodność. Problem defragmentacji wynika z ciągłego zapisywania i usuwania plików. Podczas gdy na początku wszystko jest ładnie uporządkowane na dysku twardym, po pewnym czasie, gdy dane są usuwane, pojawiają się luki. W te luki wpisywane są nowe dane. Jeśli jednak nowe dane nie mieszczą się idealnie w istniejącej luce, muszą zostać rozdzielone i zapisane w innych miejscach na dysku twardym. Dane są więc rozdrobnione. W zasadzie nie stanowi to problemu, ale dostęp do takich plików, które nie są przechowywane równolegle, po prostu trwa znacznie dłużej niż w przypadku plików przechowywanych bez przerw.

  Program do defragmentacji rozpoznaje ten podział i całkowicie zmienia kolejność plików tak, że nie wszystko pozostaje rozrzucone na dysku, ale jest ponownie idealnie uporządkowane. Wielką zaletą programu O&O Defrag Pro jest to, że możesz defragmentować także pliki, które są zablokowane. Również optymalizacja dysków twardych SSD jest wreszcie możliwa bez żadnych problemów. Ponadto podczas optymalizacji usuwane są także pliki tymczasowe, które powinny być usuwane automatycznie, a które niepotrzebnie zajmują miejsce w pamięci. Dzięki O&O Defrag 24 Pro lub O&O Defrag 25 Pro nowoczesne systemy mogą być optymalizowane niezauważalnie w tle, podczas pracy systemu, bez wpływu na wydajność komputera.

  Wykorzystaj możliwości O&O Defrag Pro na swoim urządzeniu

  Jeśli chcesz, by twój system zawsze był tak szybki, jak pierwszego dnia, regularna konserwacja i optymalizacja dysków twardych jest ważnym elementem utrzymania wydajności. Bez tej konserwacji śmieci w danych przejmą kontrolę i w końcu spowolnią twój system, ponieważ pofragmentowane pliki znacznie wydłużą czas dostępu do dysków twardych. Mimo że w przypadku dysków SSD jest to mniejszy problem niż w przypadku dysków HDD, nawet te najnowocześniejsze dyski korzystają ze sporadycznej optymalizacji. Skorzystaj ze sprawdzonej technologii O&O i już dziś kup osobistą licencję na Defrag Pro w wybranej wersji - dzięki możliwości natychmiastowego pobrania programu po przejściu do kasy nie musisz czekać na wysłanie dysków i możesz od razu zoptymalizować swój system.

  Wyświetlony