Nuance Dragon Professional Individual v15 Vollversion - Volumenlizenz

42% GESPART
Nuance Dragon Professional Individual v15 Vollversion - Volumenlizenz
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
1 714,76 zt * 2 965,28 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101818
  • Cień
  • W zależności od wyboru
  • Stale ważny
  • Niemiecki, angielski
  • Na całym świecie
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Nuance Dragon Professional Individual v15 Vollversion - Volumenlizenz"

Kup Nuance Dragon Professional Individual 15 Volume Licence i edytuj dokumenty produktywnie za pomocą swojego głosu

Nuance Dragon Professional Individual 15 pozwala edytować raporty, formularze, e-maile i inne dokumenty za pomocą głosu. Przekonujące i niezawodne rozpoznawanie mowy jest możliwe dzięki mechanizmowi głębokiego uczenia się, który dynamicznie dostosowuje program do Twojego głosu i wszystkich dźwięków otoczenia. Wysiłek związany z korektą znacznie się zmniejsza, ponieważ oprogramowanie zapamiętuje wyrażenia i słowa, których najchętniej używasz. Optymalne rozpoznawanie jest gwarantowane nawet w przypadku mówców z akcentem. Kupując Nuance Dragon Professional Individual 15, otrzymujesz oprogramowanie, które uwzględnia twoje osobiste preferencje dotyczące formatowania dat, skrótów itp. dzięki regułom SmartFormat.

Kup klucz do Nuance Dragon Professional Individual 15 online w niskiej cenie i pracuj gdziekolwiek jesteś

Program jest zoptymalizowany do użycia na urządzeniach z ekranami dotykowymi i umożliwia mobilne przetwarzanie informacji za pomocą urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android. Po dokonaniu zakupu w naszym sklepie możesz liczyć na nieograniczoną długość dyktowania, co pozwala na stworzenie od krótkiej transkrypcji do pełnej książki. Nuance Dragon Professional Individual 15 oferuje do 10% większą dokładność rozpoznawania mowy niż jego poprzednik oraz zoptymalizowane menu opcji, które łączy istotne opcje oraz ustawienia w jednym oknie dialogowym. Ta wersja umożliwia transkrypcję bez czasochłonnego treningu mowy.

Kup Nuance Dragon Professional Individual 15 i dostosuj go do swojego sposobu pracy

Nuance Dragon Professional Individual 15 może być w dużym stopniu spersonalizowany. Możesz importować i eksportować własne listy słów, skrótów i terminów specjalnych, definiować własne komendy głosowe dla wielokrotnie używanych wyrażeń i grafik oraz tworzyć zautomatyzowane procesy robocze. Po zakupie w naszym sklepie możesz wygodnie dyktować swoje teksty w popularnych programach, takich jak Word, WordPerfect czy Excel. Program obsługuje teraz także Skype for Business i wielokrotnie upraszcza komunikację. Po pobraniu programu doświadczysz wyjątkowo ergonomicznego i wygodnego sposobu pracy na komputerze.

Kup Nuance Dragon Professional Individual 15, aby przekonać się o swojej dokładności

Jeśli kupisz klucz do Nuance Dragon Professional Individual 15 w niskiej cenie w naszym sklepie internetowym, możesz skorzystać z przekonującej poprawy dokładności. Podczas gdy w poprzednich wersjach dokładność była optymalizowana poprzez odczytywanie przykładowych tekstów, teraz optymalizacja może odbywać się również poprzez dyktowanie i późniejszą korektę. Jeśli dużo podróżujesz służbowo i nie zawsze jesteś w biurze, prawdopodobnie łatwo popadasz w zaległości w pisaniu na klawiaturze. Dzięki Nuance Dragon Professional Individual 15 i cyfrowemu dyktafonowi możesz dyktować wszystko w pełnym komforcie, a następnie zamieniać to na tekst przy swoim biurku.

Wymagania systemowe dla Nuance Dragon Professional Individual

RAM 1,6 gigahertza (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) procesor
Procesor Intel® Dual Core lub równoważny procesor AMD. Szybsze procesory będą działać lepiej.
Wolne miejsce na dysku twardym 8GB
Systemy operacyjne Windows 7, 8.1, 10, 11 (32-bitowe i 64-bitowe), Windows Server 2008 R2 i 2012 R2
Internet Explorer 11 lub nowszy albo najnowsza wersja Chrome lub Firefox
Karta dźwiękowa do nagrywania 16-bitowego
Wbudowany mikrofon lub mikrofon z certyfikatem Nuance. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę support.nuance.com/compatibility.
Połączenie internetowe umożliwiające pobranie produktu, automatyczną aktywację produktu (krótki, anonimowy proces) oraz dostęp do pomocy online.

 

Legalne:

Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygnaturze akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i w związku z tym nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową z przejęcia umowy ilościowej. Nie jest więc możliwa rejestracja na identyfikator. Możesz aktywować produkt, używać go bez ograniczeń, a także otrzymać aktualizację do wersji 15.3, ale nie możesz go zarejestrować.

Powiązane łącza do "Nuance Dragon Professional Individual v15 Vollversion - Volumenlizenz"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony