Nuance Dragon Legal Individual 15

Nuance Dragon Legal Individual 15
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
4 321,55 zt * 5 634,76 zt * (23,31% Zapisane)

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101816
  • Nuance Inc.
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Niemiecki, angielski
  • Na całym świecie
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Nuance Dragon Legal Individual 15"

Nuance Dragon Legal Individual 15 - oprogramowanie dla osób o wysokich wymaganiach

Teksty mówione często wymagają digitalizacji w celu ich długoterminowego przechowywania. Z tego powodu oprogramowanie do rozpoznawania mowy jest dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Innowacyjne oprogramowanie Nuance Dragon Legal Individual 15 to zaawansowane narzędzie wyposażone w technologię głębokiego uczenia się, które jest szczególnie przydatne w dziedzinach prawnych. Z pomocą programu można łatwo tworzyć, formatować i zmieniać m.in. pisma procesowe, umowy czy dokumenty - po prostu wprowadzając je głosem. Nuance Dragon Legal Individual 15 sprawia, że codzienna praca w dziedzinie prawa staje się szybsza i płynniejsza, przyspiesza procesy tworzenia dokumentacji, a w dłuższej perspektywie może również zmniejszyć koszty kosztownego przepisywania.

Oto dlaczego Nuance Dragon Legal Individual 15 jest tak skuteczny

Szczególnie w instytucjach prawnych, takich jak kancelarie adwokackie, czas i wysiłek potrzebny na czystą dokumentację jest ogromny. Koszty transkrypcji są zazwyczaj wysokie, a dodatkowo przygotowanie dokumentów często zajmuje dużo czasu - kosztując cenne minuty, które można by wykorzystać na obsługę klientów i pracę nad sprawami. Nuance Dragon Legal Individual 15 pozwala na łatwe tworzenie i edytowanie dokumentów za pomocą głosu - z najwyższą dokładnością. Cechą szczególną Nuance Dragon Legal Individual 15 jest technologia Deep Learning, która potrafi dostosować się do głosu mówiącego, jak również do dźwięków otoczenia - nawet podczas samego wprowadzania mowy. Dzięki temu dokumentacja jest znacznie szybsza i oszczędza cenny czas.

Bez względu na to, czy chodzi o pisanie pism procesowych, formatowanie informacji źródłowych czy tworzenie notatek w aktach, wszystko można wygodnie zrobić za pomocą wprowadzania głosowego dzięki Nuance Dragon Legal Individual 15. Ponadto oprogramowanie oferuje różne praktyczne funkcje, takie jak tworzenie list słów z poszczególnymi terminami i pojęciami technicznymi, które są natychmiast rozpoznawane i poprawnie rejestrowane następnym razem. Możliwe jest też wprowadzanie poleceń głosowych zdefiniowanych przez użytkownika, by tworzyć rutynowe zadania. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie funkcje operacyjne i edycyjne za pomocą Nuance Dragon Legal Individual 15 mogą być sterowane głosem. W przeciwieństwie do dwóch wersji Home i Professional, Nuance Dragon Legal Individual 15 jest skierowany przede wszystkim do osób z sektora prawnego. Oprogramowanie zostało specjalnie dostosowane do wymagań sektora prawnego i zostało zaprojektowane z uwzględnieniem kilku milionów terminów z tej dziedziny. Z tego powodu dokładność rozpoznawania wynosi ponad 99%. Program potrafi nawet poprawnie zapisywać skomplikowane terminy techniczne, co sprawia, że ręczne przerabianie jest wyjątkiem.

Unikaj drogich transkrypcji dzięki Nuance Dragon Legal Individual 15

Korzystanie z usług transkrypcji nie jest tanie i może znacznie spowolnić czas tworzenia czystej dokumentacji. Z pomocą dyktafonu cyfrowego można wygodnie dyktować w podróży. Kiedy wrócisz do swojego biurka, przepisywanie odbędzie się automatycznie. Można też zlecić transkrypcję dyktanda innemu lektorowi. Do korzystania z programu Nuance Dragon Legal Individual 15 nie jest wymagane wcześniejsze przeszkolenie językowe. Dzięki temu oprogramowaniu nie musisz korzystać z usług drogich agencji transkrypcyjnych i możesz z łatwością wykonać to zadanie samodzielnie.

Jakie inne korzyści oferuje Nuance Dragon Legal Individual 15?

Nawet dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia z oprogramowaniem do rozpoznawania mowy, Nuance Dragon Legal Individual 15 jest przydatnym programem. Interfejs jest zwarty, przejrzysty, łatwy w użyciu - i nie wymaga długiego szkolenia. Wszystkie opcje można wybierać i wybierać z przejrzystego menu. Dragon udziela ci kontekstowych instrukcji opartych na indywidualnym wykorzystaniu programu. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać zalety oprogramowania językowego i sprawić, że twoja codzienna praca będzie o wiele bardziej efektywna. Co więcej, Dragon Nuance Legal Individual 15 daje ci precyzyjne instrukcje dla większej produktywności i pokazuje inne praktyczne narzędzia podczas użytkowania. Oprogramowanie to tworzy zupełnie nowe połączenie między technologią cyfrową a ludźmi. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom mowy oprogramowanie ułatwia i upraszcza interakcję z aplikacjami, systemami i urządzeniami. Nuance Dragon Legal Individual 15 jest narzędziem przydatnym we wszystkich środowiskach prawniczych, zarówno w kancelariach prawnych, sądach, agencjach rządowych, jak i innych instytucjach.

Te wymagania systemowe są niezbędne, aby Nuance Dragon Legal Individual 15

Aby praca z programem Nuance Dragon Legal Individual 15 przebiegała możliwie bezproblemowo, producent zaleca następujące wymagania systemowe:
- Procesor: Intel Dual Core lub równoważny procesor AMD. Im szybszy procesor, tym lepsze działanie oprogramowania
- Wymagane miejsce na dysku twardym do instalacji: 8 GB
- Obsługiwane systemy operacyjne: Wszystkie wersje systemu Windows od Windows 7
- Karta dźwiękowa umożliwiająca nagrywanie 16-bitowe
- Działające połączenie internetowe umożliwiające pobranie pliku oraz aktywację oprogramowania
- Pamięć robocza co najmniej 4 GB

Jakie są różnice w stosunku do innych wersji?

Nuance Dragon Legal Individual 15 jest specjalną wersją oprogramowania do rozpoznawania mowy, która jest przeznaczona przede wszystkim dla dziedzin prawnych i została przeszkolona z milionów terminów prawnych do tego zastosowania. Alternatywą są dwie inne wersje od tego samego producenta, które są przeznaczone dla odpowiednich użytkowników. Nuance Dragon Professional Individual 15 jest przeznaczony przede wszystkim do profesjonalnego użytku w firmach: dzięki dużemu zasobowi słownictwa terminów biznesowych i specjalnym funkcjom dostosowanym do codziennej pracy biurowej, ta wersja jest doskonała do codziennego użytku zawodowego. Producent przygotował także wersję dla użytkowników prywatnych: Nuance Dragon Home 15 jest uproszczoną wersją Basic, która jest całkowicie odpowiednia do użytku prywatnego. Za pomocą tego oprogramowania można edytować dokumenty, pisać e-maile i wykonywać wiele innych zadań w prosty sposób, wykorzystując rozpoznawanie głosu. Ta wersja jest więc całkowicie wystarczająca dla użytkowników prywatnych.
 

Powiązane łącza do "Nuance Dragon Legal Individual 15"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wskazówka!
Kofax Power PDF Advanced 5.0 Kofax Power PDF Advanced 5.0
783,75 zt * 979,75 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
5 394,66 zt * 6 173,75 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 Adobe Acrobat Standard 2017
974,86 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
Od 1 371,51 zt * 1 695,16 zt *
Wskazówka!
PhotoZoom Classic 7 PhotoZoom Classic 7
146,76 zt * 342,95 zt *
Wskazówka!
Projekty SHARPEN 2 Projekty SHARPEN 2
190,86 zt * 342,95 zt *
Wskazówka!
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 1 028,51 zt * 1 371,76 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Ashampoo Photo Commander 16 Ashampoo Photo Commander 16
146,76 zt * 244,95 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Adobe Acrobat Pro 2020 | dla Windows i Mac Adobe Acrobat Pro 2020 | dla Windows i Mac
Od 2 498,76 zt * 3 468,17 zt *
Nuance Power PDF Advanced 2.1 Nuance Power PDF Advanced 2.1
288,85 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Ashampoo PDF Pro 3 | dla Windows Ashampoo PDF Pro 3 | dla Windows
122,26 zt * 337,85 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Video Optimizer Pro 2 Ashampoo Video Optimizer Pro 2
220,25 zt * 342,95 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Office 8 Ashampoo Office 8
97,76 zt * 342,95 zt *
Nuance PaperPort Professional 14 Nuance PaperPort Professional 14
244,75 zt * 440,51 zt *
Nuance Power PDF Advanced 1.2 Nuance Power PDF Advanced 1.2
78,16 zt * 141,61 zt *
Wskazówka!
CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac CorelDRAW Graphics Suite 2021 Windows/Mac
3 424,86 zt * 3 914,61 zt *
Wskazówka!
Audials One 2022 Audials One 2022
543,66 zt * 734,75 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Photo Commander 16 Ashampoo Photo Commander 16
195,76 zt * 244,75 zt *
Wyświetlony