Microsoft Outlook 2021 | for Windows - Retail

30% GESPART
Microsoft Outlook 2021 | for Windows - Retail
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
293,75 zt * 421,16 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101528
  • Microsoft
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2021 | for Windows - Retail"

Kup Outlooka 2021 i korzystaj z profesjonalnego programu do zarządzania pocztą elektroniczną

Program do zarządzania pocztą elektroniczną Microsoft Outlook 2021 pozwala wygodnie odbierać, wysyłać, odpowiadać, przesyłać dalej i archiwizować wiadomości elektroniczne. Dodatkowo, dzięki programowi biurowemu możesz zarządzać kalendarzami, zadaniami i danymi kontaktowymi. Profesjonalne oprogramowanie możesz kupić nie tylko jako część pakietu Office 2021, ale także jako praktyczną samodzielną aplikację. Lizenzstar oferuje ci licencję Microsoft Outlook 2021 w doskonałym stosunku ceny do jakości. Kiedy kupujesz Outlooka 2021 online w naszym sklepie, masz szeroki wybór opcji, jeśli chodzi o projektowanie e-maili. Możesz nie tylko formatować tekst zgodnie z własnymi pomysłami, ale także bez wysiłku wstawiać elementy graficzne. Liczne funkcje kalendarza pomogą Ci śledzić nadchodzące spotkania, a nawet organizować spotkania z udziałem kilku osób. Dzięki kluczowi produktu Microsoft Outlook 2021 możesz w razie potrzeby zsynchronizować swoje dane osobiste z innymi urządzeniami, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do swoich e-maili, wpisów w kalendarzu, kontaktów i zadań z dowolnego urządzenia. W takim przypadku kluczowym ogniwem jest twoje konto Microsoft. Kupując Outlooka 2021, wybierasz zaawansowane oprogramowanie z nowymi, innowacyjnymi funkcjami i ulepszeniami, które pozwolą ci pracować produktywnie zarówno w domu, jak i w biurze.

Innowacje w ramach Perspektywy 2021 w skrócie

Nowości w Outlooku 2021 to m.in. nowy pasek wyszukiwania nad wstążką menu Outlooka, który znacznie ułatwia wyszukiwanie konkretnych e-maili i innych elementów. Szczególną atrakcją jest dodatek Tłumacz, który pozwala na bezpośrednie tłumaczenie każdej wiadomości e-mail bez dodatkowego oprogramowania. Microsoft Outlook 2021 obsługuje ponad 70 języków, dzięki czemu bariery językowe odchodzą w przeszłość. Żmudne kopiowanie tekstów e-maili do osobnego narzędzia tłumaczącego nie jest już konieczne. Jeśli kupisz Outlooka 2021, będziesz mógł dodawać adnotacje do zdjęć w e-mailach i rysować je piórem, myszą lub palcem w osobnym obszarze. Okno dialogowe Kolory zostało zmienione, aby umożliwić wprowadzanie wartości kolorów w systemie szesnastkowym, co eliminuje konieczność konwertowania na wartości RGB. Nowe obrazki, symbole i inne treści multimedialne są dostępne po pobraniu i zainstalowaniu programu Outlook 2021.

Kup Outlook 2021 w niskiej cenie i pracuj wygodnie

Dzięki kluczowi Outlook 2021 Key możesz pobierać wiadomości z serwerów Exchange, oznaczać e-maile do śledzenia oraz sortować wiadomości elektroniczne w folderach na podstawie utworzonych przez siebie reguł. To ostatnie pomaga zautomatyzować procesy i zaoszczędzić w ten sposób mnóstwo czasu. Równie przydatna jest możliwość automatycznego dodawania do kalendarza rezerwacji lotów, hoteli czy wynajmu samochodów, które są wyświetlane za pomocą poczty elektronicznej. W procesie zapisywane są nawet powiązane informacje, takie jak numery potwierdzenia czy śledzenia. Powiadomienia o nowych elementach informują Cię bezpośrednio o otrzymaniu wiadomości spełniającej określone kryteria. Dzięki temu nigdy nie przegapisz ważnych informacji. Jeśli często szukasz w Outlooku tych samych słów lub fraz, możesz utworzyć wirtualny folder wyszukiwania, który będzie zawierał listę wszystkich elementów pasujących do danych kryteriów. Możesz stworzyć swój własny folder wyszukiwania lub użyć szablonów dostarczonych przez Outlooka.

Wymagania systemowe:

Procesor

1,1 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64) -procesor

Systemy operacyjne

Windows 10, Windows 11

Windows Server 2019, Windows Server 2021 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)

Pamięć

co najmniej 4 GB RAM

Miejsce nadysku twardym

co najmniej 4 GB dostępnego miejsca

Ekran

co najmniej 1024 * 768 pikseli

Wersja NET

.NET wersja 3.5 lub wyższa

(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)

Powiązane łącza do "Microsoft Outlook 2021 | for Windows - Retail"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony