Microsoft Office 2021 Home and Business | für Windows - sprzedaż detaliczna

14% GESPART
Microsoft Office 2021 Home and Business | für Windows - sprzedaż detaliczna
  • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
930,76 zt * 1 077,76 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

  • LS-101487
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Home and Business | für Windows - sprzedaż detaliczna"

Microsoft Office 2021 Home&Business - idealny do pracy w domu i w biurze

Pakiet biurowy Microsoft Office 2021 Dom i Firma oferuje bogate w funkcje programy biurowe Word 2021, Excel 2021, PowerPoint 2021, Outlook 2021 i OneNote dla domu i biura. Jeśli kupisz w naszym sklepie licencję na Microsoft Office 2021 Home and Business dla Windows za rozsądną cenę, będziesz dobrze przygotowany do wykonywania szerokiej gamy zadań biurowych. Od edytora tekstu i arkuszy kalk ulacyjnych po tworzenie prezentacji, program uwzględnia wszystkie aspekty. Po pobraniu oprogramowania z serwera będziesz mógł skorzystać z licznych optymalizacji i innowacji, które przełamują bariery, zwiększają komfort i jeszcze bardziej poprawiają szybkość pracy. Microsoft Office 2021 Home and Business Key jest przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników prywatnych, firm, osób pracujących na własny rachunek i freelancerów, którzy chcieliby otrzymać najważniejsze programy pakietu Office w praktycznym pakiecie. Pakiet Office będziesz mógł kupić w naszym sklepie tak szybko, jak to będzie możliwe. Dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona.

Microsoft Office 2021 Home and Business - dołączone aplikacje

Jeśli kupisz licencję Microsoft Office 2021 Home and Business tanio za pośrednictwem naszego sklepu, otrzymasz najnowszą pełną wersję programu Word 2021. Niezależnie od rodzaju i objętości możesz tworzyć, formatować i edytować teksty zgodnie ze swoimi pomysłami. Niezależnie od tego, czy chodzi o prosty list motywacyjny, czy o obszerną pracę magisterską, z Wordem 2021 błyskawicznie osiągniesz pierwsze efekty swojej pracy. Po pobraniu z serwera pakietu Microsoft Office 2021 Home and Business możesz używać programu Excel 2021 do wprowadzania, zarządzania i oceniania różnych danych za pomocą tabel. Program arkusza kalkulacyjnego oferuje liczne funkcje matematyczne i handlowe, a także różnego rodzaju wykresy. Dzięki programowi do tworzenia prezentacji PowerPoint 2021 możesz w kilku krokach stworzyć imponujące prezentacje, które można wykorzystać zarówno w firmie, jak i w sferze prywatnej. Do cyfrowych slajdów możesz dodawać różne obiekty, takie jak grafiki czy diagramy, i w ten sposób przekazywać informacje w jeszcze bardziej zrozumiały sposób. Jeśli kupisz licencję na Microsoft Office 2021 Home and Business online w naszym sklepie, możesz używać programu Outlook 2021 do wysyłania, odbierania, przekazywania i archiwizowania wiadomości e-mail szybko i bezpiecznie. Dodatkowo możesz zarządzać kalendarzami i zadaniami, a tym samym mieć oko na najważniejsze sprawy. Dopełnieniem pakietu biurowego jest cyfrowy notatnik OneNote, który pozwala szybko zapisywać informacje.

Dla zaoszczędzenia czasu: Kup Microsoft Office 2021 Home and Business

Po pobraniu pakietu Office 2021 Home&Business będziesz miał do dyspozycji pełną wersję programu PowerPoint 2021. Projektując poszczególne slajdy, możesz używać zarówno grafiki, jak i filmów, by wzmocnić efekt wizualny. Przejście morficzne pozwala nawet na tworzenie własnych animacji, które podkreślają najważniejsze informacje. Jeśli kupisz licencję na Office 2021 Home and Business online w naszym sklepie, będziesz mógł prezentować różnorodne treści w atrakcyjny sposób. W sektorze korporacyjnym oprogramowanie to może być używane do prezentowania danych biznesowych i nowych produktów. W domu można wykorzystać te funkcje do stworzenia nowoczesnego pokazu slajdów.

Kup Office 2021 Home i Business online i dziel się informacjami w łatwy sposób

Dzięki Outlookowi 2021 możesz szybko i bezpiecznie udostępniać utworzone pliki za pomocą poczty elektronicznej. Ale oprogramowanie oferuje jeszcze więcej niż tylko wszechstronne funkcje zarządzania wiadomościami elektronicznymi. Możesz bez wysiłku definiować, ustalać priorytety i przypisywać kamienie milowe do zadań. Ponadto możesz nawet korzystać z funkcji kalendarza, by wygodnie organizować spotkania i zapraszać uczestników. Jeśli kupisz klucz do Office 2021 Home and Business w niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu, będziesz mógł przetwarzać wiele różnych tekstów za pomocą programu Word 2021. Tworzenie liter seryjnych, sprawdzanie pisowni czy automatyczne dzielenie wyrazów - wszystkie te funkcje mają na celu zwiększenie komfortu i ułatwienie codziennego życia w biurze i w domu. Innowacje obejmują znany z Office 365 edytor atramentu, który znacznie upraszcza zaznaczanie i podkreślanie fragmentów tekstu na urządzeniu z ekranem dotykowym.

Dla większej wygody: kup online pakiet Microsoft Office 2021 Home & Business

W programach Word 2021 i Excel 2021 możesz teraz zapisywać wiele obiektów, takich jak pola tekstowe i kształty, w ułożonym formularzu jako plik obrazu, co ułatwia ich ponowne wykorzystanie. Program arkuszy kalkulacyjnych Excel 2021 oferuje nowe wykresy, funkcje i szablony w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Po pobraniu Office 2021 Home & Business możesz także wygodnie zarządzać obszernymi danymi. Program udostępnia niezliczone funkcje do wykonywania obliczeń. Od prostego dodawania do omawiania krzywych, nie ma żadnych ograniczeń w obliczeniach. Firmy używają programu biurowego m.in. do przygotowywania danych kwartalnych.

Szybka dostawa gwarantowana!

Jeśli artykuł jest niedostępny w magazynie przez krótki czas, dostarczymy ci wersję o wyższej jakości, tak abyśmy mogli dostarczyć go jak najszybciej!
To daje ci następujące korzyści:

Dotrzymanie czasu dostawy
Dodatkowe programy użytkowe w tej samej cenie
Wyższa wersja bez dodatkowych kosztów

Uwaga:

Czy już zainstalowałeś produkt i chcesz go tylko aktywować? Uwaga: Klucz aktywacyjny musi być zgodny z plikiem instalacyjnym! Istnieją różne wersje oprogramowania, więc może być konieczne ponowne zainstalowanie i aktywowanie programu w naszej wersji. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami, aby uniknąć komplikacji.

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Home and Business | für Windows - sprzedaż detaliczna"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony