Zamknij filtry
 
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
13% GESPART
Malwarebytes Premium 2022 | dla MAC
Malwarebytes Premium 2022 | dla MAC
 • 1 Mac
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • DACH
 • E-mail
 • 171,26 zt * 195,95 zt *
  13% GESPART
  Malwarebytes Premium 2022 | dla Windows
  Malwarebytes Premium 2022 | dla Windows
 • 1 / 3 urządzenia
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • DACH
 • E-mail
 • Od 171,26 zt * 195,95 zt *

  Produkty od Malwarebytes Inc.

  Malwarebytes Inc.

  Ochrona antywirusowa Malwarebytes - ponieważ bezpieczeństwo jest priorytetem

  Malwarebytes Inc. to kalifornijska firma produkująca oprogramowanie, która specjalizuje się głównie w oprogramowaniu antywirusowym. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem oprogramowania Malwarebytes, jest jedna zasadnicza zaleta: nie musisz się martwić o system operacyjny, którego używasz, ponieważ dostępne są zarówno Malwarebytes Premium dla MAC, jak i Malwarebytes Premium dla Windows. Ogólnie rzecz biorąc, program działa bezbłędnie na Windowsie, MAC-u i Androidzie. Wszechstronne oprogramowanie Malwarebytes może być używane zarówno przez osoby prywatne, jak i profesjonalistów. Jeśli chcesz kupić oprogramowanie od Malwarebytes, wystarczy, że wybierzesz jedną z licencji, które oferują ochronę antywirusową w różnych zakresach.

  Do czego w dzisiejszych czasach potrzebna jest ochrona antywirusowa?

  Jak pewnie zauważyłeś, rynek jest obecnie niemal zalany programami antywirusowymi. Czy zastanawiasz się, dlaczego powstaje tak wiele programów antywirusowych? Czy jesteś może przekonany, że zdrowy rozsądek powinien wystarczyć, by odpowiednio chronić się przed zagrożeniami płynącymi z sieci? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, to obawiam się, że muszę się z tobą nie zgodzić. Oczywiście, postęp technologiczny przynosi wiele udogodnień, z których korzysta przede wszystkim zwykły użytkownik. Wystarczy przyjrzeć się temu, co dzieje się dzisiaj: duża część współczesnej komunikacji, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym, odbywa się obecnie za pośrednictwem internetu i mediów społecznościowych. Niezliczone posty, wpisy na blogach, zdjęcia, filmy, komentarze i inne pakiety danych są udostępniane wielu osobom z całego świata. Obcowanie z internetem jest dziś standardem, dlatego duża część społeczeństwa powinna mieć już pewien poziom wiedzy. Z jednej strony to założenie jest słuszne, ale często zapomina się o drugiej stronie medalu.

  Podczas gdy społeczeństwo rozwinęło się dzięki internetowi, przestępczość zorganizowana również korzysta z postępu cyfrowego. Nie zapominaj, że cyberprzestępcy również codziennie pracują nad udoskonalaniem swoich metod działania w celu popełniania przestępstw, takich jak kradzież danych czy wyłudzanie pieniędzy przez internet. Złośliwe oprogramowanie wykorzystywane właśnie do takich przestępstw nie jest już znajdowane tylko w odległych zakątkach internetu, ale jest celowo umieszczane przez cyberprzestępców tam, gdzie nie można się go spodziewać. Zwłaszcza fałszywe strony internetowe wyposażone w oprogramowanie phishingowe lub linki instalujące złośliwe oprogramowanie na twoim komputerze zostały zaprojektowane przez potencjalnych napastników jako szczególnie odpowiedzialne i godne zaufania, by wprowadzić cię w błąd.

  Przykład bez ochrony antywirusowej Malwarebytes

  Aby pokazać ci dramatyczne konsekwencje, jakie może mieć brak ochrony, rozważ następujący przykład. Jesteś w swoim miejscu pracy, a dokładniej przy komputerze służbowym, i właśnie wykonujesz ważne zadania. Twój komputer zawiera poufne dane, w tym tajemnice firmy oraz dane osobowe niektórych pracowników. W systemie nie jest jednak zainstalowana odpowiednia ochrona antywirusowa, taka jak Malwarebytes Premium dla Windows lub Malwarebytes Premium dla MAC. Sprawdzając pocztę, zauważasz rzekomą wiadomość od swojego banku, w której prosi cię o wyrażenie zgody na obowiązujące warunki.

  Ponieważ mail wygląda dokładnie tak samo jak oryginalny mail od banku i nie widzisz powodu do podejrzeń, klikasz na załączony link. W bardzo krótkim czasie pewne złośliwe oprogramowanie, tzw. ransomware, zostaje pobrane i szyfruje wszystkie pliki znajdujące się w systemie. Wszystkie wrażliwe dane przechowywane na komputerze są teraz w rękach cyberprzestępców. Następnie pojawia się żądanie zapłacenia dużej sumy pieniędzy za odkupienie danych. W bardzo krótkim czasie kliknięcie w link stało się poważnym zagrożeniem dla całej firmy, któremu jednak można było zapobiec.

  Jak oprogramowanie antywirusowe może cię chronić?

  Aby przeciwdziałać zagrożeniom w sieci, programy antywirusowe, takie jak Malwarebytes Premium dla Windows czy Malwarebytes Premium dla MAC, podejmują pewne skuteczne działania. W ten sposób złośliwe oprogramowanie może zostać wykryte na wczesnym etapie i można zapobiec włamaniu do systemu.

  Skanowanie w czasie rzeczywistym

  Skanowanie w czasie rzeczywistym to cisi towarzysze, którzy zawsze pozostają w tle i chronią cię przed niebezpieczeństwami podczas twojej aktywności w internecie. Takie skanowanie mogłoby bezpośrednio ujawnić, że e-mail lub fałszywa strona internetowa, o których mowa w przykładzie, są fałszywe i natychmiast je zablokować. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli zostanie wykryta fałszywa lub niebezpieczna strona internetowa lub wiadomość e-mail, zostaniesz o tym bezpośrednio poinformowany, a odpowiednia poczta lub strona zostanie zablokowana. W ten sposób nie wyrządzisz żadnych szkód w swoim systemie. Odpowiedni link, który prowadzi do pobrania złośliwego oprogramowania, również zostanie zablokowany, a ewentualnie rozpoczęte pobieranie zostanie natychmiast przerwane.

  Skanowanie ręczne

  Skanowanie ręczne jest także standardowym narzędziem każdego niezawodnego programu antywirusowego. Z jego pomocą twój system zostanie przeskanowany i przeanalizowany raz w całości, od góry do dołu i od lewej do prawej. W ten sposób można znaleźć nawet ukryte złośliwe oprogramowanie, które wkradło się do twojego systemu. Jeśli zostanie znaleziony, zainfekowany plik zostanie przeniesiony do obszaru kwarantanny, abyś mógł zdecydować, co dokładnie należy z nim zrobić. Widzisz więc, że nawet złośliwe oprogramowanie, które już przedostało się do systemu, nie jest powodem do paniki, jeśli masz ochronę an tywirusową Malwarebytes.

  Ochrona przed atakami typu exploit

  Niestety, niektóre programy są z natury bardziej podatne na pewne formy cyberataków niż inne. Niestety, nic nie możesz zrobić z okolicznościami technicznymi, ale dzięki Malwarebytes Premium możesz chronić najbardziej wrażliwe części swojego systemu przed atakami typu exploit. Program antywirusowy skutecznie chroni właśnie te obszary przed wszelkimi formami ataku, dzięki czemu możesz z nich korzystać bez żadnych obaw.

  Dla kogo oprogramowanie Malwarebytes jest wartościowe?

  Jak już wspomniano, możesz używać Malwarebytes zarówno jako użytkownik prywatny, jak i dla swojej firmy. Liczne, ale nieskomplikowane funkcje oferują nawet laikom, którzy nie mają doświadczenia z programami antywirusowymi czy ogólnie z informatyką, możliwość ochrony całego systemu przed wszelkiego rodzaju cyberatakami. Skanowanie w czasie rzeczywistym, skanowanie ręczne, osłony czy ochrona przed spamem - oprogramowanie Malwarebytes jest niezawodne w każdej dziedzinie. Najlepiej jest wybrać dokładnie taką licencję, która odpowiada twojemu systemowi operacyjnemu i twoim potrzebom w zakresie ochrony, tak byś w dłuższej perspektywie był niezawodnie chroniony przed każdym złośliwym programem.

  Wyświetlony