Zamknij filtry
 
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
77% GESPART
Sticky Password Premium
Sticky Password Premium
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • Wszystkie języki
 • Weltweit
 • E-mail
 • 225,15 zt * 979,75 zt *

  Produkty od Lamantine

  Lamantine

  Chroń swoje informacje dzięki Lamantine Sticky Password Premium

  Prawie wszyscy użytkownicy znają ten problem, który raz po raz pojawia się w mediach i czasopismach poświęconych ochronie konsumentów. Wiele haseł nie jest bezpiecznych, a na dodatek są one używane więcej niż raz. Niektórzy użytkownicy ustalają nawet tylko jedno hasło, którego używają do wszystkich usług. Niezależnie od tego, czy chodzi o bankowość internetową, logowanie do Facebooka czy do konta pocztowego - używanie zawsze tego samego hasła nie jest mądre. Ponieważ przestępcom wystarczy raz złamać lub odgadnąć twoje hasło, by przejąć kontrolę nad twoją cyfrową tożsamością i prawdopodobnie spowodować ogromne straty finansowe.

  W rzeczywistości nie ma to prawie nic wspólnego z klasycznym hakerstwem, kiedy można odgadnąć hasła o zbyt prostej strukturze. W rzeczywistości hakerzy nie potrzebują ani szczególnie skomplikowanego oprogramowania, ani genialnej wiedzy, by poznać hasła przeciętnego użytkownika. Fakt, że wiele osób po prostu używa kombinacji takich jak "hasło123", data urodzenia dziecka lub "1234" jako kodu PIN, oznacza, że wiele kont można złamać i przejąć za pomocą czystej zgadywanki.

  Dlaczego jednak użytkownicy zachowują się tak ryzykownie, skoro są świadomi niebezpieczeństw związanych z prostymi hasłami i wielokrotnym używaniem tego samego hasła? Odpowiedź jest oczywista: wiele osób nie potrafi lub nie chce zapamiętywać złożonych, długich kombinacji haseł - a już na pewno nie kilku z nich. Ponieważ w dzisiejszych czasach, aby uzyskać bezpieczny dostęp do mediów społecznościowych, sklepów internetowych i innych usług, musisz się dodatkowo logować niemal wszędzie, jest to prawdziwy problem. Na szczęście można temu zaradzić.

  Nie używaj byle jakiego menedżera haseł

  Istnieje niezliczona liczba menedżerów haseł. Nawet przeglądarki internetowe oferują funkcje generowania i przechowywania haseł. Niewiele można temu zaprzeczyć, ale same przeglądarki są regularnie celem cyberataków i nie każdy chce ślepo powierzać swoje dane dostępu wielkim korporacjom. Jeśli więc chcesz zachować kontrolę i nadal używać bezpiecznych haseł, musisz korzystać z dobrego menedżera haseł.

  Nie powinieneś jednak używać byle jakiego produktu, bo nie wszystkie są skuteczne, bezpieczne i godne zaufania. Dzięki programowi Sticky Password od Lamantine nie będziesz miał tych problemów. Program automatycznie generuje dla ciebie bezpieczne kombinacje haseł, których nie da się złamać za pomocą zwykłego zgadywania. Wszystkie generatory haseł potrafią to robić mniej lub bardziej dobrze. Ale trzeba też rozwiązać drugi problem użytkowników - nikt nie chce musieć pamiętać kryptohaseł z generatora.

  Byłoby to już trudne przy jednym koncie, ale wyobraź sobie, że musisz przechowywać w mózgu osobne, złożone hasło do wszystkich danych logowania w sieci - niewielu ludzi to potrafi. W rezultacie takie hasła albo w ogóle nie byłyby używane, albo byłyby gdzieś zapisywane, a to znowu nie jest to, co wynalazca miał na myśli. Sticky Password firmy Lamantine nie tylko tworzy Twoje bezpieczne hasła, ale także przechowuje je w absolutnie bezpiecznej bazie danych, do której tylko Ty masz dostęp. Hasło główne ustalasz tylko raz i musisz je zapamiętać. Możesz wtedy bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe wszystkich kont, używając różnych i złożonych haseł, bez konieczności pamiętania ich wszystkich i bez narażania się na łatwe ataki.

  Inne funkcje sprawiają, że Sticky Password jest produktem premium

  Sticky Password Premium potrafi więcej niż tylko generować i bezpiecznie przechowywać hasła. Na przykład, możesz zarządzać całą listą kontaktów za pomocą telefonu lub komputera. Nigdy więcej nie będziesz musiał szukać ich w różnych aplikacjach ani denerwować się, że stare kontakty nie są przechowywane na nowym komputerze. Nazwiska, adresy, kontakty e-mailowe, numery telefonów i wszystkie inne informacje mogą być przechowywane w przejrzyście ułożonej bazie danych. Oczywiście, tak samo bezpieczne jak twoje hasła.

  - Synchronizuj dane z innymi urządzeniami końcowymi bezpiecznie przez WiFi (a nie przez Internet)
  - obsługa 16 popularnych przeglądarek umożliwia bezproblemową pracę bez chaosu haseł
  - nadaje się do urządzeń końcowych PC, Mac, Android i iOS
  - bezpieczne przechowywanie danych kart kredytowych dla szybszego przetwarzania zakupów w Internecie
  - szyfrowanie zgodne z najwyższymi standardami wojskowymi

  Jeśli kiedykolwiek zgubisz telefon komórkowy lub zepsuje się komputer, możesz w każdej chwili przywrócić decentralnie zapisane kontakty. Jeśli więc szukasz bezpiecznego systemu zarządzania hasłami, który automatycznie obsługuje wszystkie najważniejsze przeglądarki, licencja na oprogramowanie Lamantine jest dla ciebie właściwym wyborem. Kup oprogramowanie bezpośrednio od nas i pobierz je wygodnie natychmiast po zapłaceniu, tak byś od tej pory używał tylko bezpiecznych haseł.

  Wyświetlony