G Data Antivirus 2022 | for Mac

18% GESPART
G Data Antivirus 2022 | for Mac
 • trustedshops-zertifiziert-lizenzstar
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
195,76 zt * 239,86 zt *

incl. VAT Darmowa wysyłka

ESD_Download Natychmiastowe pobranie + klucz produktu

Urządzenia:

Czas trwania

 • LS-102808
 • G Data CyberDefense AG
 • 1 MAC
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
amazonpay Karta Kredytowa Klarna Faktura Przelewy24 Przedpłata
Informacje o produkcie "G Data Antivirus 2022 | for Mac"

Kup teraz G Data Antivirus for Mac online i chroń swojego iMaca lub MacBooka

Apple od dawna utrzymuje centralną kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem komputerów Mac i MacBooków, co już zapewnia pewien poziom bezpieczeństwa ex works. Dlatego użytkownicy komputerów Mac często zważają na pozorne bezpieczeństwo i nie zawracają sobie głowy dalszą ochroną swoich komputerów. Ale to może szybko zebrać swoje żniwo. Choć w świecie macOS jest mniej złośliwego oprogramowania niż w świecie Windows, jego liczba rośnie i coraz więcej szkód jest powodowanych przez złośliwe oprogramowanie macOS. Na przykład, wystarczy jedno przypadkowe kliknięcie w jednym z wielu codziennych e-maili, aby pobrać złośliwe oprogramowanie na komputer Mac lub MacBook. Cyberprzestępcy z łatwością uzyskują wtedy bezpośredni dostęp do twoich maili, zdjęć, wiadomości, bankowości internetowej czy filmów - zaczyna się koszmar. Oprogramowanie firmy G Data zapobiega temu zjawisku i tworzy dodatkową, bardzo skuteczną warstwę ochrony komputerów Mac.

Co G Data Antivirus robi dla twojego Maca

G Data Antivirus monitoruje twój komputer Mac w czasie rzeczywistym i nieustannie skanuje go w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i programów szpiegujących, takich jak keyloggery, trojany czy wirusy. Nie zauważysz niczego podczas pracy, surfowania czy oglądania filmów. Mac działa z normalną prędkością. Podejrzane pliki są izolowane przez G Data Antivirus for Mac w wirtualnej kwarantannie. Ty wtedy decydujesz, co się z nimi stanie. Ochrona wykrywa również złośliwe oprogramowanie dla systemu Windows. Choć nie jest w stanie uszkodzić twojego komputera Mac, może zostać łatwo przekazany rodzinie, przyjaciołom lub kolegom za pośrednictwem poczty elektronicznej lub nośnika wymiennego. Ochrona G-Data jest też zawsze po twojej stronie, gdy surfujesz. Jeśli wejdziesz na fałszywe strony internetowe, które chcą jedynie wykraść dane osobowe lub informacje o płatnościach, G Data natychmiast Cię ostrzeże.

Ochrona nie tylko dla Maca: G Data Internet Security

Być może ty i twój partner korzystacie z komputera z systemem Windows, a telefon komórkowy twojego dziecka wymaga kompleksowej ochrony w internecie. G Data Internet Security oferuje Ci rozwiązanie wieloplatformowe. Pod macOS działa jak ochrona antywirusowa, ale można ją szybko zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Android, iOS lub Windows, jeśli zajdzie taka potrzeba lub jeśli zmienisz sprzęt. Jeśli zdecydujesz się na zakup pakietu G Data Internet Security Suite online, korzystając z korzystnych cen licencji wieloprzyrządowych, będziesz mógł chronić nawet pięć smartfonów lub komputerów jednocześnie. G Data Total Security zapewnia jeszcze większą ochronę i wygodę. Znajduje się tu na przykład sejf na rodzinne zdjęcia, menedżer haseł i silne szyfrowanie danych dla ważnych plików.

Wymagania systemowe

 • macOS 10.12 lub nowszy, 2 GB RAM
 • Antivirus Mac obsługuje system operacyjny macOS Monterey
 • Połączenie z Internetem wymagane do instalacji oraz aktualizacji sygnatur wirusów i oprogramowania
Powiązane łącza do "G Data Antivirus 2022 | for Mac"
KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR to takie proste : KUPIĆ...węcej

KUPUJ OPROGRAMOWANIE TANIO ONLINE W LIZENZSTAR

to takie proste:


KUPIĆ
Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i ofert.

DOWNLOADEN
Po dokonaniu zakupu produkt jest dostępny za pośrednictwem łącza do pobrania.

INSTALUJ
Po zakończeniu instalacji można bezpośrednio aktywować produkt.


Wyświetlony