Zamknij filtry
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
75% GESPART
BullGuard Antivirus 2022
BullGuard Antivirus 2022
 • 1 PC
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 29,16 zt * 117,36 zt *
  75% GESPART
  BullGuard Internet Security 2022
  BullGuard Internet Security 2022
 • 1 / 3 / 5 / 10 jednostek
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 24,01 zt * 97,95 zt *
  50% GESPART
  BullGuard Premium Protection 2022
  BullGuard Premium Protection 2022
 • 5 / 10 urządzeń
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 146,76 zt * 293,95 zt *

  Produkty od BullGuard GmbH

  BullGuard GmbH

  Kup najlepsze oprogramowanie zabezpieczające od Bullguard

  Jeśli szukasz niezawodnej ochrony dla swojego komputera i nie chcesz korzystać z gotowych rozwiązań, renomowany producent BullGuard może być dla ciebie właściwym wyborem. Choć istnieją więksi i bardziej znani producenci oprogramowania antywirusowego i innych programów ochronnych, Bullguard jest przez wielu profesjonalistów uważany za jedno z najlepszych rozwiązań za stosunkowo niewielkie pieniądze. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy kupujesz licencję Bullguard bezpośrednio od nas i chcesz od razu zainstalować programy na swoim komputerze. Nie musisz czekać na przesyłkę ani bawić się z nośnikami danych - po prostu pobierz i zacznij działać zaraz po zakupie. Ale jakie konkretnie niezawodne rozwiązania oferuje Bullguard?

  BullGuard ma odpowiednią ochronę dla twojego systemu

  W BullGuard są różne rodzaje oprogramowania zabezpieczającego, które są sprzedawane razem w różnych pakietach. Dzięki temu możesz wybrać produkty, które najbardziej odpowiadają twoim potrzebom. Ci, którzy potrzebują tylko niedrogiej, podstawowej ochrony, znajdą to, czego szukają, podobnie jak użytkownicy, którzy chcą zainstalować na swoim komputerze wszechstronną ochronę z funkcjami premium. Przedstawimy Ci krótki przegląd cech i korzyści płynących z różnych rozwiązań programowych BullGuard.

  BullGuard Internet Security chroni Cię podczas surfowania po Internecie

  Większość współczesnych zagrożeń cyberbezpieczeństwa pochodzi z internetu. Podczas gdy infekcja systemów za pośrednictwem klasycznych kanałów, takich jak zewnętrzne nośniki danych (np. płyty CD, DVD czy nawet pamięci USB i karty pamięci), jest obecnie raczej wyjątkiem niż regułą, przedostawanie się złośliwego oprogramowania przez Internet i pocztę elektroniczną jest codziennym problemem na wszystkich urządzeniach końcowych. Co więcej, rosnąca popularność handlu i bankowości internetowej sprawiła, że furtek dla przestępców jest jeszcze więcej. BullGuard Internet Security oferuje niezawodną ochronę przed niebezpieczeństwami związanymi z surfowaniem po Internecie. Zakres funkcji obejmuje:

  - Ochrona przed phishingiem
  - Ochrona przed spyware
  - Kontrola rodzicielska
  - Niezawodny firewall
  - Analiza luk w zabezpieczeniach

  Dzięki ochronie antyphishingowej odpierasz ataki ze stron internetowych i e-maili, które z zewnątrz niewiele różnią się od ofert prawdziwych dostawców. To właśnie czyni je tak niebezpiecznymi, ponieważ wielu użytkowników szybko daje się uwieść znajomemu wyglądowi e-maila z banku lub fałszywej strony sprzedawcy internetowego, by ujawnić poufne dane i informacje do logowania. Konsekwencje mogą być kosztowne, gdy przestępcy użyją twoich danych do opróżnienia konta lub dokonają w twoim imieniu (i na twoje konto) zakupów, z którymi nie miałeś nic wspólnego. Dzięki BullGuard Internet Security jesteś dobrze chroniony przed wszystkimi typowymi zagrożeniami z sieci, zarówno tymi aktualnymi, jak i przyszłymi, które wymyślą przestępcy.

  Antywirus BullGuard chroni twój system przed złośliwym oprogramowaniem

  Żaden system nie powinien być pozbawiony dobrego skanera antywirusowego. Dotyczy to każdego systemu operacyjnego, którego używasz. Jednak ze względu na dużą powszechność występowania, szczególnie często atakowane są systemy PC z systemem Windows. Wirusy, trojany i inne złośliwe oprogramowanie, a także tak zwane programy szpiegujące, które szpiegują twoje dane osobowe i nielegalnie je przekazują, należą do licznych zagrożeń, które niestety są zbyt powszechne podczas korzystania z komputera w dzisiejszych czasach. Dobry skaner antywirusowy musi spełniać przede wszystkim dwa wymagania.

  Z jednej strony powinien on oczywiście być w stanie niezawodnie wykrywać i odpierać wszystkie nowe zagrożenia, aby zapewnić możliwie najpełniejszą ochronę. Z drugiej strony, program antywirusowy nie może spowalniać systemu, wymagając nadmiernych zasobów, ponieważ w praktyce prowadzi to do tego, że wielu użytkowników zmniejsza zakres ochrony lub nawet całkowicie dezaktywuje program antywirusowy, by móc pracować bez zakłóceń. Równowaga między wydajnością a oszczędnością zasobów jest szczególnie dobrze wyważona w przypadku programu BullGuard Antivirus, ponieważ pomimo doskonałej skuteczności ochrony, program wykonuje swoje działania w tle niemal niezauważalnie, dzięki czemu nie przeszkadza Ci podczas pracy lub gry.

  Ochrona BullGuard Premium - gdy potrzebujesz czegoś więcej

  Jeśli nie lubisz częściowych rozwiązań lub po prostu chcesz mieć kompletne rozwiązanie z jednego źródła, polecamy Ci BullGuard Premium Protection. W tym pakiecie otrzymujesz kompletną, wszechstronną ochronę, która obejmuje wszystkie obszary. Dotyczy to nie tylko komputerów PC, ale także systemu macOS firmy Apple czy urządzeń końcowych z systemem Android, takich jak tablety i smartfony. Ponieważ w większości gospodarstw domowych używa się obecnie produktów różnych producentów w różnych systemach, takie podejście jest szczególnie korzystne, jeśli chcesz chronić wiele urządzeń. Doskonała ochrona premium obejmuje darmowe aktualizacje, które działają całkowicie automatycznie w tle, pojemny magazyn online w chmurze na kopie zapasowe oraz różne opcje monitorowania sieci domowej i optymalizacji systemu.

  Uruchomione procesy są monitorowane równie rzetelnie, jak ewentualne inne zagrożenia, które są identyfikowane w ramach skanowania w czasie rzeczywistym BullGuard Premium Protection. Dzięki nowoczesnym technologiom bezpieczeństwa nawet nowe złośliwe programy, które jeszcze nie pojawiły się w aktualnych bazach danych, są niezawodnie wykrywane. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej analizie behawioralnej umożliwiającej wykrywanie podejrzanych działań złośliwego oprogramowania. Oczywiście reakcja obronna jest równie niezawodna, co szybka, by chronić twój komputer przed uszkodzeniami. Oprócz rozbudowanych funkcji podstawowych, ochrona Premium obejmuje także działania na platformach społecznościowych, których użytkownicy coraz częściej stają się celem cyberataków.

  Wyświetlony